Lista produktów producenta Besta producent części do rolet

Besta jest jednym z największych Polskich producentów komponentów do role wewnętrznych. W swojej ofercie posiadają zarówno akcesoria do rolet dzień i noc, rolet w kasetach, rolet wolnowiszących. W ofercie producenta znajdziemy również szereg tkanin do rolet.

Besta producent Akcesori do rolet


Producent akcesorii do rolet wewnętrznych materiałowych


Besta jest producentem kompnentów do rolet, jako jedni z pierwszych producentów w Polsce dostarczyli na rynek wysokiej jakości uchwyty do rolet dzień i noc w różnych kolorach(biały, brązowy, oraz w okleinie drewnopodobnej). W naszym sklepie mogą państwo kupić uchwyty w dwóch kolorach białym oraz brązowym.


Besta wprowadziła na rynek profil nośny, który umożliwia bezinwazyjne przyklejenie rolety w systemie mini do okna. Jest to na tyle dobre rozwiązanie, że w przypadku, kiedy nie ma możliwości zastosowanie haczyków, sprawdza się właśnie belka nośna.


W 2018 roku w dniach  od 27-02 do 03-03 producent będzie uczestniczył w Międzynarodowych Targach Systemów Przeciwsłonecznych w Stuttgarcie, można będzie ich znaleźć w hali  4, przy stoisku B11


Na targach w Stutgardzie wystawiają się firmy z całego świata, w ostatniej edycji w targach udział wzięłoprawie 900 wystawców, z czego 30 z Polski. Zakres tematyczny targów obejmuje, rolety, markizy, żaluzje, verticale, okna, okiennice, bramy, ogrodzenia, napędy do bram, elektryczne systemy bezpieczeństwa.

Więcej

Aluminiowa kaseta do rolety, maskownica Cena kasety podana za 1mb. Kaseta do rolety wewnętrznej wykonana z aluminium w kolorze białym. Kasety o długości powyżej 150 cm wysyłamy po indywidualnym wyliczeniu kosztów przesyłki.

0 Recenzja (e)
19,90 zł

Kaseta do rolety, maskownica PCV Cena kasety podana za 1mb. Kaseta do rolety wewnętrznej wykonana z PCV w kolorze białym. Kasety o długości powyżej 150 cm wysyłamy po indywidualnym wyliczeniu kosztów przesyłki.

0 Recenzja (e)
13,90 zł

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej Mechanizm wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za cały komplet.

4 Recenzja (e)
10,90 zł

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej Besta, ciemny brąz Mechanizm wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za cały komplet.

1 Recenzja (e)
12,00 zł

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej w kolorze jasnego brązu Mechanizm pasuje do kaset w kolorze złoty dąb oraz orzech, wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za...

0 Recenzja (e)
12,00 zł

Metalowe uchwyt do rolety mini Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z metalu w kolorze białym. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie mini.

3 Recenzja (e)
2,49 zł

Ogranicznik do rolety materiałowej w kolorze białym i brązowym Ogranicznik służy do ustawienia końcowej pozycji rolety materiałowej. Przy składaniu zamówienia należy podać kolor w innym wypadku zostanie wysłany losowo biały lub brązowy. Cena podana jest za jedną sztukę ogranicznika.

0 Recenzja (e)
0,39 zł

Prowadnica do rolet płaska Wysokiej jakości prowadnica do rolety, wykonana z plastiku w kolorze baiłym. Prowadnica jest całkowicie płaska. Szerokość prowadnicy wynosi 3,2cm.

0 Recenzja (e)
5,99 zł

Prowadnica do rolet w kolorze Złoty Dąb Cena podana jest za prowadnicę o długości 148 cm. Szerokość prowadnicy wynosi 3,2mm. Prowadnica powinna być mocowana na taśmę dwustronną piankową.

0 Recenzja (e)
12,99 zł

Prowadnica rolety w kolorze Mahoń Cena podana jest za prowadnicę o długości 148 cm. Szerokość prowadnicy wynosi 3,2mm. Prowadnica, słuzy jako listwa maskująca do rolety materiałowej.

0 Recenzja (e)
12,99 zł

Przedłużany plastikowy uchwyt do rolety dzień i noc Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym, uchwyt jest przedłużony, dzięki czemu możliwy jest montaż rolet pod wywietrznikiem. Dostępny jest także uchwyt w kolorze brązowym. Uchwyt posiada wysokość 8cm, natomiast szerokość to 1,6 cm.

1 Recenzja (e)
2,59 zł

Przedłużany aluminiowy uchwyt do rolety mini Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym lub brązowym (bez podania koloru będą wysyłane białe). Uchwyt jest przedłużony, dzięki czemu możliwy jest montaż rolet pod wywietrznikiem. Uchwyt posiada wysokość 8cm, natomiast szerokość to 1,6 cm.

2 Recenzja (e)
3,49 zł

Regulowany Uchwyt do rolety typu dzień i noc Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z plastiku w kolorze białym, posiadają regulowaną końcówkę, która dopasowuje się do ramy okiennej oraz specjalne wpięcie na listwę pod system Duo. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie dzień i noc.  

3 Recenzja (e)
1,99 zł
Obecnie brak na stanie

Zaczep, uchwyt pod żyłkę do rolety mini/ dzień i noc Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym, posiadają regulowaną końcówkę, która dopasowuje się do ramy okiennej. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie mini i dzień i noc.

2 Recenzja (e)
2,00 zł

Zaślepka belki dolnej do rolety wewnętrznej Zatyczka służy do maskowania zakończeń belki dolnej. Cena podana jest za jedną sztukę zatyczki. 

0 Recenzja (e)
0,50 zł

Złączka do sznurka w rolecie materiałowej w kolorze transparentnym Złączka jest bardzo ważnym elementem każdej rolety. Złączka służy do łączenia końców łańcuszka. Cena podana jest za jedną sztukę łącznika. 

1 Recenzja (e)
0,38 zł 0,45 zł

Łącznik łańcuszka, sznurka w rolecie wewnętrznej Łącznik łańcuszka służy do łączenia ze sobą dwóch końców sznurka w rolecie. Złączka jest nie wielkich rozmiarów w kolorze białym lub bezbarwnym.Cena podana jest za jedną sztukę złączki. 

1 Recenzja (e)
0,38 zł 0,45 zł

Sznurek, łańcuszek kulkowy do rolety mini, dzień i noc, rolety w kasecie. Cena podana jest za jeden metr bieżący łańcuszka. Łańcuszek kulkowy o średnicy kulki wynoszącej 3,2mm. Warto zmierzyć jest szerokość kulki, aby kupić odpowiedni łańcuszek do rolety. 

0 Recenzja (e)
1,50 zł

góra