Złączka łańcuszka do rolet

Złączka łańcuszka do rolety

Cena podana jest za jedną sztukę złączki. Do wyboru jest złączka w kolorze białym lub brązowym. Przy zakupie złączki należy napisać w wiadomości jaki kolor jest potrzebny, czy biały cy brązowy. W innym wypadku zostanie dana złączka w kolorze białym.

0,50 zł

Dane techniczne:
Długość: 1,7cm
grubość 6 mm
Pasuje na łańcuszek o grubości kulki: 3 mm


Złączka wykonana jest z bardzo twardego i bardzo trwałego plastiku. Złączka występuje w kolorze białym i brązowym. Złączka posiada 4 oczka i aby spełniała swoją funkcję, należy przygotować dwa oczka z jednej strony łańcuszka i dwa oczka z drugiej strony. Następnie należy w dwa oczka od lewej wpiąć dwie kulki łańcuszka z jednej strony i w pozostałe dwa oczka należy wpiąć dwie kulki z drugiej strony łańcuszka. Tym sposobem otrzymujemy połączenie łańcuszka złączką.


Wybrane miasta, do których sprzedajemy nasze ściernice

• Tomaszów Mazowiecki • Ostróda • Piła • Mielec • Kołobrzeg • Siedlce • Żary • Augustów • Grudziądz • Tczew • Bielsko-Biała • Bytom

Ocena 
2017-01-27

złączka

Tego typu złączka jest świetnym rozwiązaniem i jest o wiele lepsza niż złączki zamykane jak pudełeczko. Jestem zadowolona z tych złączek

Ocena 
2017-01-04

Złączka

Bardzo polecam tę złączkę, łańcuszek sie nie wypina, tak jak w przypadku niektórych złączek. Trwała i dobrej jakości złączka. Wydaje się, że jest to mało istotne element rolety, jednak bez niego ciężko jest obsługiwać roletę.

Napisz swoją opinię!

Napisz recenzję

Złączka łańcuszka do rolet

Złączka łańcuszka do rolet

Złączka łańcuszka do rolety

Cena podana jest za jedną sztukę złączki. Do wyboru jest złączka w kolorze białym lub brązowym. Przy zakupie złączki należy napisać w wiadomości jaki kolor jest potrzebny, czy biały cy brązowy. W innym wypadku zostanie dana złączka w kolorze białym.

Filmy instruktażowe z kategorii części do rolet:

Jak poprawnie naklejać taśmę dwustronną do rolet ?


Kupiłeś taśmę dwustronną w naszym sklepie? Jeżeli tak to zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego, w którym pokazane będzie jak odpowiednio naklejać taśmę do rolety aby taśma mocno trzymała.

Jak złożyć mechanizm plastikowy ?


Zakupiłeś mechanizm plastikowy do rolety mini i nie wiesz jak poprawnie go złożyć? Ten film instruktażowy jest dla Ciebie, zachęcamy do oglądania aby uniknąć pomyłek.

Zaślepki i oczka do rolety mini, dzień i noc


W tym filmie dowiesz się kilku ważnych informacji na temat zaślepek i oczek do rolet mini oraz dzień i noc.


Jak złożyć mechanizm do rolety w kasecie?


Jeżeli nie wiesz w jaki sposób wymienić mechanizm w rolecie z kasetą, to nie musisz się martwić wystarczy, że obejrzysz ten film instruktażowy. W filmie krok po kroku będziesz mógł złożyć mechanizm w rolecie.

Artykuły z kategorii części do rolet wewnętrznych

CO NOWEGO W KATEGORII ELEMENTY DO ROLET STYCZEŃ 2017

Zdjęcie do artykułu opisujące części do rolet wewnętrznych w styczniu 2017
Oferta naszego sklepu jest wciąż poszerzana, staramy się na bieżąco dodawać nowe produkty. Na naszej stronie, w grudniu pojawiły się złączki do łańcuszka koralikowego, nazywane potocznie sznurkiem do rolet. Złączka ta pasuje na łańcuszek, o grubości koralików 3mm.

NOWE CZĘŚCI DO ROLET WEWNĘTRZNYCH, MARZEC 2017

Zdjęcie do artykułu opisującego nowe części do rolet marzec 2017

Nowości w kategorii części do rolet wewnętrznych sklepie domero.pl w marcu 2017. W marcu dodane zostało kilka nowych produktów do naszego sklepu. Większość produktów były to elementy do rolet wewnętrznych.

NOWE AKCESORIA DO ROLET WEWNĘTRZNYCH, GRUDZIEŃ 2016

Artykuł z kategorii elementy do żaluzji i rolet w domero,pl

Postanowiliśmy podzielić się z naszym klientami zamianami dokonanymi w naszym sklepie do grudnia 2016 roku. Zamierzamy napisać cykl artykułów na ten temat, aby każdy klient mógł zobaczyć w jaki sposób rozwija się sklep domero.pl.

Produkty Powiązane

Obciążnik łańcuszka do rolety mini, dzień i noc, rolety w kasecie. Cena podana jest za jedną sztukę obciążnika. Obciążnik służy do dociążania sznurka zwijającego roletę. Dzięki zastosowaniu obciążnika do rolety nie ma problemu ze skręcaniem się łańcuszka. 

0,85 zł

Rozkładany obciążnik do rolet Cena podana jest za 1 sztukę obciążnika

1,19 zł

Sznurek do rolet 50 cm bez końcowy brązowy Cena podana jest za 1 sztukę łańcuszka o długości zwisu 50 cm. Sznurek świetnie sprawdza się do rolet dzień i noc, ponieważ jest bez końcowy i nie potrzeba stosować złączek. Średnica kulki łańcuszka 4,5mm, rozstaw kulek 6mm.

2,40 zł

Sznurek do rolet 100 cm bez końcowy biały Cena podana jest za 1 sztukę łańcuszka o długości zwisu 100 cm. Łańcuszek świetnie sprawdza się do rolet dzień i noc, ponieważ jest bez końcowy i nie potrzeba stosować złączek. Średnica kulki łańcuszka 4,5mm, rozstaw kulek 6mm.

1,90 zł

Łańcuszek do rolet 100 cm bez końcowy brązowy Cena podana jest za 1 sztukę łańcuszka o długości zwisu 100 cm. Łańcuszek świetnie sprawdza się do rolet dzień i noc, ponieważ jest bez końcowy i nie potrzeba stosować złączek. Średnica kulki łańcuszka 4,5mm, rozstaw kulek 6mm.

2,90 zł

Łańcuszek do rolet 50 cm pętla biały Cena podana jest za 1 sztukę łańcuszka o długości 50 cm. Łańcuszek świetnie sprawdza się do rolet dzień i noc, ponieważ jest bez końcowy i nie potrzeba stosować złączek. Łańcuszek o wymiarach 4,5mm x 6mm.

1,50 zł

Plastikowy mechanizm do rolety mini Mechanizm do rolety mini wykonany z elementów PCV. Cena podana jest za cały komplet widoczny na zdjęciu. Standardowo do każdego zestawu dodawany jest sznurek/łańcuszek do rolety o długości 180 cm.  Nie wiesz jak złożyć zakupiony mechanizm w naszym sklepie ? Sprawdź zakładkę filmy, tam znajdziesz film instruktażowy....

5,50 zł

Uchwyt do rolety mini Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z plastiku w kolorze białym, posiadają regulowaną końcówkę, która dopasowuje się do ramy okiennej. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie mini i dzień i noc. 

1,00 zł

Metalowe uchwyt do rolety mini Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z metalu w kolorze białym. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie mini.

2,50 zł

Zaczep, uchwyt pod żyłkę do rolety mini/ dzień i noc Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym, posiadają regulowaną końcówkę, która dopasowuje się do ramy okiennej. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie mini i dzień i noc.

2,00 zł

Przedłużany aluminiowy uchwyt do rolety mini Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym, uchwyt jest przedłużony, dzięki czemu możliwy jest montaż rolet pod wywietrznikiem. Uchwyt posiada wysokość 8cm, natomiast szerokość to 1,6 cm.

3,50 zł

Taśma piankowa dwustronna do rolet 19mm. Taśma dwustronna piankowa do podklejania kaset roletowych. Taśma może służyć do podklejania kaset i z aluminium. Cena podana jest za jeden metr taśmy. Waga 0,01 kg

1,90 zł

Zaślepka belki dolnej do rolety wewnętrznej Zatyczka służy do maskowania zakończeń belki dolnej. Cena podana jest za jedną sztukę zatyczki. 

0,40 zł

Łącznik łańcuszka, sznurka w rolecie wewnętrznej Łącznik łańcuszka służy do łączenia ze sobą dwóch końców sznurka w rolecie. Złączka jest nie wielkich rozmiarów w kolorze białym Cena podana jest za jedną sztukę złączki. 

0,80 zł

Złączka do sznurka w rolecie materiałowej w kolorze transparentnym Złączka jest bardzo ważnym elementem każdej rolety. Złączka służy do łączenia końców łańcuszka. Cena podana jest za jedną sztukę łącznika. 

0,80 zł

Taśma dwustronna akrylowa do podklejania rolet  Taśma o szerokim zastosowaniu, można jej używać do przyklejania materiału roletowego. Taśma swoje zastosowanie znajdzie także w drobnych pracach przydomowych. Taśma charakteryzuje się wysoką trwałością. Cena podana jest za jeden metr taśmy. 

1,19 zł

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej Mechanizm wykonany z elementów twardego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały. Cena podana jest za komplet tj. mechanizm i zaślepka.

10,00 zł

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej kolor mahoń Mechanizm wykonany z elementów twardego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały. Cena podana jest za komplet tj. mechanizm i zaślepka.

10,00 zł

Złączka łańcuszka kremowa, sznurka w rolecie wewnętrznej Łącznik łańcuszka służy do łączenia ze sobą dwóch końców sznurka w rolecie. Złączka jest nie wielkich rozmiarów w kolorze kremowym Cena podana jest za jedną sztukę złączki. 

1,00 zł

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej Złączka wykonana z niebieskich elementów twardego PCV. Łącznik może byc stsowany do łańcuszka o szerokości ziarne 3 - 3,5 mm. Cena podana jest za komplet tj. mechanizm i zaślepka.

1,00 zł

Mechanizm do dużej rolety o rozmiarze rury fi 42-45 mm. Mechanizm pasujący do rolety o wielkich gabarytach. Mechanizm jest w kolorze białym i może być zastosowany do rur o średnicy między 42, a 45 mm. Mechanizm wyposażony został w specjalne bolce, dzięki którym możliwe jest podnoszenie i opuszczanie rolety. 

62,00 zł

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej Besta, ciemny brąz Mechanizm wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za cały komplet.

12,00 zł

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej w kolorze jasnego brązu Mechanizm pasuje do kaset w kolorze złoty dąb oraz orzech, wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za...

12,00 zł

Złączka do łańcuszka, sznurka w rolecie w kolorze białym  Złączka o nie dużych gabarytach służąca do łączenia sznurka w rolecie materiałowej. Złączka charakteryzuje się niską ceną. Cena podana jest za jedną sztukę złączki.

0,25 zł

Ogranicznik do rolety materiałowej w kolorze białym i brązowym Ogranicznik służy do ustawienia końcowej pozycji rolety materiałowej. Przy składaniu zamówienia należy podać kolor w innym wypadku zostanie wysłany losowo biały lub brązowy. Cena podana jest za jedną sztukę ogranicznika.

0,30 zł

Bezbarwna żyłka do rolet i żaluzji Żyłka w kolorze bezbarwnym, cena podana jest za jeden metr bieżący żyłki. Żyłka z wszechstronnym zastosowaniem, może być użyta do rozwieszania prania oraz innych czynności. Żyłka jest wytrzymała na obciążenia i łatwa w zaplątywaniu.

0,65 zł

Mechanizm do rolety o rozmiarze rury 23,8-24mm kolor brązowy Mechanizm w kolorze brązowym do rolety wielkogabarytowej. Cena podana jest za komplet mechanizmu wraz z uchwytami i elementem łożyskującym umożliwiającym płynne podnoszenie i opuszczanie rolety.

25,00 zł

Sznurek, łańcuszek kulkowy do rolety mini, dzień i noc, rolety w kasecie. Cena podana jest za jeden metr bieżący łańcuszka. Łańcuszek kulkowy o średnicy kulki wynoszącej 3,2mm. 

1,50 zł

Uchwyt do rolety typu dzień i noc Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z plastiku w kolorze białym, posiadają regulowaną końcówkę, która dopasowuje się do ramy okiennej oraz specjalne wpięcie na listwę pod system Duo. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie dzień i noc. 

1,95 zł

Przedłużany plastikowy uchwyt do rolety dzień i noc Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym, uchwyt jest przedłużony, dzięki czemu możliwy jest montaż rolet pod wywietrznikiem. Uchwyt posiada wysokość 8cm, natomiast szerokość to 1,6 cm.

2,59 zł

góra