Wkręty

Wkręt - Metalowy element w kształcie wydłużonego walca z wyfrezowanymi okręgami zapewniającymi mocowanie w podłożu. Łeb wkręta zazwyczaj w kształcie stożka z wyżłobieniami od góry przeznaczonymi na odpowiedni typ śrubokręta.

Podział wkrętów

Wkręty podzielone...

Wkręt - Metalowy element w kształcie wydłużonego walca z wyfrezowanymi okręgami zapewniającymi mocowanie w podłożu. Łeb wkręta zazwyczaj w kształcie stożka z wyżłobieniami od góry przeznaczonymi na odpowiedni typ śrubokręta.

Podział wkrętów

Wkręty podzielone zostały ze względu na podłoże, do którego będą przykręcane. Dla tego też wyróżniamy wkręty do drewna, wkręty do metalu, wkręty do płyt kartonow-gipsowych. W przypadku wkrętów do płyt karton-gips zastosowany został dodatkowy podział na wkręty karton-gips metal i wkręty karton-gips drewno. Nacięcia na łbie wkręta zazwyczaj pasują do śrubokrętów gwiazdkowych PH i PZ 1, 2, 3.

Wkręty do drewna

Służą do łączenia ze sobą elementów drewnianych. Występują wkręty o różnych długościach, co umożliwia połączenie różnej grubości desek, bądź innych elementów drewnianych.

Zastosowanie

Stosowane są przy budowie dachów, do łączenia drewnianych krokwi. Niezbędne podczas robót przydomowych, majsterkowania itd. Wkręty można stosować także do przykręcania drewnianych elementów do PCV.

Wkręty do metalu

Wkręty służą do łączenia metalowych elementów razem. Dzięki szerokiemu asortymentowi, mogą państwo zakupić u nas wkręty różnej długości i o różnej średnicy.

Zastosowanie

Wkręty stosuje się do montaży zabudów z karton gipsu do metalowych kątowników, do przykręcania różnych elementów do blachy.

Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych

Ten rodzaj wkrętów znajduje swoje zastosowanie podczas wykończenia mieszkań, domów, a także podczas remontów. Wkręty występują w kolorze czarnym, posiadają różne rozmiary, tak aby można było dopasować wkręta do głębokości mocowania, lub otworu. W ekstremalnych sytuacjach można także skracać wkręty, kiedy nie mamy odpowiedniego rozmiaru, jednak zawsze lepiej się przygotować i kupić kilka rozmiarów, to nie jest duży koszt. Skracać wkręta możemy za pomocą szlifierki, bądź kombinerkami, nożycami do blach itd.


Główne miasta do których wysyłamy nasze produkty:

•Białystok, •Bydgoszcz, •Gdańsk,•Katowice, •Kraków, •Łódź, •Olsztyn, •Poznań, •Rzeszów, •Szczecin•Warszawa, •Wrocław•Zielona Góra.

Więcej

Wkręty 

na stronie

Wkręty do drewna 3,5 x 35 Cena podana jest za 20 szt wkrętów. (cena podana jest za opakowanie wkrętów) Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych Typ D Montaż do powierzchni drewnianych. 

4 Recenzja (e)
0,51 zł

Wkręty do drewna 3,5 x 25 Cena podana jest za 20 szt wkrętów. (cena podana jest za opakowanie wkrętów) Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych Typ D Montaż do powierzchni drewnianych. 

0 Recenzja (e)
0,40 zł

Wkręty do drewna 3,5 x 45 Cena podana jest za 20 szt wkrętów. (cena podana jest za opakowanie wkrętów) Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych Typ D Montaż do powierzchni drewnianych. 

0 Recenzja (e)
0,58 zł

Wkręty do drewna 4,2 x 70 Cena podana jest za 10 szt wkrętów. (cena podana jest za opakowanie wkrętów) Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych Typ D Montaż do powierzchni drewnianych. 

0 Recenzja (e)
0,85 zł

Wkręty do drewna 4,8 x 110 Cena podana jest za 5 szt wkrętów. (cena podana jest za opakowanie wkrętów) Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych Typ D Montaż do powierzchni drewnianych. 

0 Recenzja (e)
2,20 zł

Wkręty do drewna 4,8 x 90 Cena podana jest za 5 szt wkrętów. (cena podana jest za opakowanie wkrętów) Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych Typ D Montaż do powierzchni drewnianych. 

0 Recenzja (e)
1,75 zł

Wkręty do drewna 4,8 x 120 Cena podana jest za 5 szt wkrętów. (cena podana jest za opakowanie wkrętów) Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych Typ D Montaż do powierzchni drewnianych. 

0 Recenzja (e)
2,45 zł

Wkręty do metalu 3,5 x 25 Cena podana jest za 20 szt wkrętów. (cena podana jest za opakowanie wkrętów) Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych Typ D Montaż do powierzchni drewnianych. 

0 Recenzja (e)
0,41 zł

Wkręty do metalu 3,5 x 35 Cena podana jest za 20 szt wkrętów. (cena podana jest za opakowanie wkrętów) Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych, montaż do powierzchni metalowych. 

2 Recenzja (e)
0,45 zł

Wkręty do metalu 3,5 x 45 Cena podana jest za 20 szt wkrętów. (cena podana jest za opakowanie wkrętów) Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych, montaż do powierzchni metalowych. 

0 Recenzja (e)
0,45 zł

Wkręty do metalu 3,5 x 55 Cena podana jest za 10 szt wkrętów. (cena podana jest za opakowanie wkrętów) Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych, montaż do powierzchni metalowych. 

0 Recenzja (e)
0,50 zł

Wkręty do metalu 4,2 x 70 Cena podana jest za 10 szt wkrętów. (cena podana jest za opakowanie wkrętów) Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych, montaż do powierzchni metalowych. 

0 Recenzja (e)
0,78 zł

Wkręty do metalu 4,2 x 90 Cena podana jest za 5 szt wkrętów. (cena podana jest za opakowanie wkrętów) Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych, montaż do powierzchni metalowych. 

0 Recenzja (e)
1,35 zł

Wkręty do drewna KMH 6.0x160+ Cena wkrętów podana jest za 20 sztuk. Sprzedajemy także hurtowe ilości, od których udzielamy rabatów. 100 szt. wkrętów kosztuje 37 zł

0 Recenzja (e)
8,20 zł

Wkręty do drewna KMH 6.0x140 Cena wkrętów podana jest za 20 sztuk. Sprzedajemy także hurtowe ilości, od których udzielamy rabatów. 100 szt. wkrętów kosztuje 46 zł

0 Recenzja (e)
9,30 zł

Wkręty do drewna KMH 6.0x120 Cena wkrętów podana jest za 20 sztuk. Sprzedajemy także hurtowe ilości, od których udzielamy rabatów. 100 szt. wkrętów kosztuje 36.40 zł

0 Recenzja (e)
7,75 zł

Wkręty do drewna KMH 5.0x50+ Cena wkrętów podana jest za 20 sztuk. Sprzedajemy także hurtowe ilości, od których udzielamy rabatów. 100 szt. wkrętów kosztuje 8.56 zł

0 Recenzja (e)
1,96 zł

Wkręty do drewna KMH 5.0x45+ Cena wkrętów podana jest za 20 sztuk. Sprzedajemy także hurtowe ilości, od których udzielamy rabatów. 100 szt. wkrętów kosztuje 8,11 zł

0 Recenzja (e)
8,93 zł

Wkręty do drewna KMH 5.0x45 Cena wkrętów podana jest za 20 sztuk. Sprzedajemy także hurtowe ilości, od których udzielamy rabatów. 100 szt. wkrętów kosztuje 7.50 zł

0 Recenzja (e)
1,42 zł

Wkręty do drewna KMH 4.5x70 Cena wkrętów podana jest za 20 sztuk. Sprzedajemy także hurtowe ilości, od których udzielamy rabatów. 100 szt. wkrętów kosztuje 11.66 zł

0 Recenzja (e)
2,56 zł

góra