Akcesoria do rolet

Części do rolet

W kategorii akcesoria do rolet znajdą państwo wszystkie części wymienne do rolet okiennych wewnętrznych. Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą rolet za pośrednictwem sklepu internetowego. Wszystkie rolety są produkowane przez naszą firmę. Posiadamy pełen asortyment jeżeli chodzi o części wymienne do rolet. U nas znajdą pańs...

Części do rolet

W kategorii akcesoria do rolet znajdą państwo wszystkie części wymienne do rolet okiennych wewnętrznych. Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą rolet za pośrednictwem sklepu internetowego. Wszystkie rolety są produkowane przez naszą firmę. Posiadamy pełen asortyment jeżeli chodzi o części wymienne do rolet. U nas znajdą państwo mechanizmy do rolet mini, dzień i noc, rolet w kasecie, złączki łańcuszka, prowadzenie żyłkowe i wiele innych elementów.  

Mechanizm do rolety mini

Mechanizm do rolety mini pasuje na rurę fi 17 jest to jeden z najpopularniejszych mechanizmów stosowany do rolet materiałowych. Swego czasu najwięcej rolet w domach były to rolety mini, które pozbawione zostały kasety. Do rolet stosowano mechanizmy z częściami aluminiowymi, jak i plastikowymi. W naszej ofercie dostępne są mechanizmy plastikowe, gdzie cena wynosi 5,50 zł za jeden mechanizm oraz mechanizm z częściami aluminiowymi, gdzie cena wynosi 8 zł. 

Pytania zadawane przez klientów, którzy zastanawiają się nad zakupem mechanizmu do rolety:

1. Jaki jest czas przydatności mechanizmu, czy jest to trwały element?

domero.pl: Mechanizmy aluminiowe to bardzo dobrej jakości mechanizmy, przydatność mechanizmu może wynosić 10 - 20 lat przy codziennym podnoszeniu i opuszczaniu rolety. Żywotność mechanizmu zależy od dbałości i delikatności w obsłudze rolety. 

2. Jak wymienić mechanizm w rolecie mini ?

domero.pl: Aby w szybki sposób wymienić mechanizm w rolecie mini należy przygotować sobie nowy mechanizm i trochę miejsca. Wymiany mechanizmu najlepiej dokonywać przy stole. Należy zdjąć roletę z okna, a następnie zdjąć pierścień z mechanizmu. Kolejnym krokiem jest wyjęcie mechanizmu i włożenie nowego wraz ze sznurkiem. Ostatnim krokiem jest założenie mechanizmu na rurę i założenie pierścienia. 

Mechanizm do rolety w kasecie

Mechanizm rolety w kasecie jest elementem zbioru części do role wewnętrznych w kasecie. Dzięki nowoczesnemu designowi jest on prawie nie widoczny, pozostaje zasłonięty specjalnymi maskownicami, które to pozwalają na całkowite zakrycie całego systemu sterującego roletą. Jest to bardzo efektywne rozwiązanie, które z zewnątrz bardzo ładnie się prezentuje. Wymiana mechanizmu do rolety w kasecie jest jednak nieco bardziej skomplikowana niż w systemie mini, lecz nie jest nie możliwa. Na naszym kanale na Youtube możesz znaleźć instrukcje wymiany takiego mechanizmu.

Mechanizm do dużej rolety

Ten mechanizm przystosowany jest do rolet wielkich gabarytów i pasuje na rurę fi 32. Stosuje się go głównie do rolet tak zwanych plusów. Najczęściej tego typu mechanizmy spotykane są w szkołach, lub przedszkolach, gdzie okna są naprawdę dużych rozmiarów. Produkt wysokiej jakości wykonany z elementów aluminiowych, które charakteryzują się wysoką trwałością

Taśma piankowa do rolet

Taśma dwustronna piankowa zbudowana jest z pianki oraz dwóch warstw klejących, które umożliwiają łączenie przedmiotów razem. Taśma stosowana może być w wielu miejscach, jednym z zastosowań jest montaż rolet jak i prowadnic do ramy okiennej.

Najczęściej zadawane pytania do taśmy roletowej:

1. Czy kaseta zmocowana na taśmę piankową nie odpadnie od okna?

domero.pl: Nie ma obaw o jakość taśmy, kaseta roletowa nie odpadnie od okna, ponieważ przy dobrze odtłuszczonej powierzchni taśma trzyma bardzo mocno. 

2. Jaki jest czas przydatności taśmy?

domero.pl: Taśma w pomieszczeniach suchych, gdzie nie zbiera się wilgoć może trzymać nawet ponad 20 lat i dłużej. Natomiast w miejscach, gdzie obecna jest wilgoć i gdzie dochodzi do uszkodzeń mechanicznych, taśma może nie wytrzymać zbyt długo. 

Uchwyty metalowe górne i pod żyłkę

Uchwyty metalowe do rolet mini to produkt wysokiej jakości. Wybierając nasze uchwyty mają państwo pewność że uchwyty będą służyć przez wiele lat. Uchwyty metalowe do rolety mini cieszą się wysoką trwałością i niezawodnością. Dostępne są uchwyty pod żyłkę oraz uchwyty do mocowania całej rolety. W ofercie posiadamy także specjalny przedłużany typ zaczepów, który pozwala na montaż rolet  wolnowiszących pod wywietrznikami. Zaczepy dostępne są w 2 najczęściej występujących kolorach czyli białym i brązowym. Zaletą zaczepów jest to że są uniwersalne, tzn. nie ma prawych ilewych.

Zaczepy plastikowe do rolet:

Uchwyty górne plastikowe posiadają ławą regulacje szerokości. Dzięki regulacji skokowej można uchwyt dopasować do ramy okiennejW ofercie dostępne są także uchwyty plastikowe, które posiadają regulacje naciągu żyłki.

Obciążnik sznurka, łańcuszka w rolecie

Obciążnik może być stosowany do wszystkich rolet, ponieważ obciążnik jest rozkładany. Funkcja rozkładania obciążnika jest bardzo przydatna, ponieważ dzięki tej funkcji można zamontować obciążnik na roletach, które już wiszą na oknie i nie ma konieczności rozpinania złączek. Obciążnik dostępny jest w kolorze białym jak i brązowym.

Oczka pod żyłkę

U nas możesz dokupić osobno oczka pod żyłkę do rolet mini oraz dzień i noc. Dzięki oczkom możliwy jest montaż żyłki w rolecie. W przypadku kiedy zepsują się same oczka pękną, lub po prostu się zgubią można dokupić ten niewielki element właśnie w naszym sklepie.

Sznurek, łańcuszek do rolet

Fachowa nazwa tego elementu to łańcuszek, ponieważ za sterowanie odpowiadają kulki przymocowane do sznurka. Przy zakupie nowego łańcuszka należy zwracać uwagę na grubość kulek ponieważ łańcuszki różnią się od siebie. Lepiej jest wcześniej sprawdzić i mieć pewność że kupuje się odpowiedni element.

Filmy instruktażowe

Filmy instruktażowe z kategorii części do rolet:

Jak poprawnie naklejać taśmę dwustronną do rolet ?

Jak złożyć mechanizm plastikowy ?

Zaślepki i oczka do rolety mini, dzień i noc

Jak złożyć mechanizm do rolety w kasecie?

Części do rolet dzień i noc

W naszym sklepie znajdziesz także elementy zamienne do najbardziej popularnych rolet w ostatnim czasie, czyli do rolet w systemie dzień i noc. Oferujemy uchwyty, uchwyty przedłużane przystosowane do montażu rolety pod wywietrznikiem. U nas możesz zakupić także mechanizm do rolety dzień i noc, zaślepki belki obciążającej, prowadzenie żyłkowe oraz napinacze do prowadzenia żyłkowego.

Części do rolet dachowych

W przypadku rolet dachowych najczęściej wymienianym elementem jest mechanizm rolety dachowej, ponieważ najczęściej właśnie mechanizmy ulegają zniszczeniu. W naszym sklepie możesz kupić mechanizm do dwóch rodzajów rolety dachowej. Aby odpowiednio dobrać mechanizm należy zmierzyć szerokość prowadnic w rolecie dachowej.


Główne miasta do których wysyłamy nasze produkty:

• Białystok, • Bydgoszcz, • Gdańsk,• Katowice, • Kraków, • Łódź, • Olsztyn, • Poznań, • Rzeszów, • Szczecin,• Warszawa, • Wrocław• Zielona Góra. • Kielce• Opole• Lublin

Więcej

Akcesoria do rolet 

Podkategorie

na stronie

góra