Akcesoria do Verticali

Części do verticali żaluzji pionowych

W tej kategorii można znaleźć wszystkie elementy wymienne do verticali, jako że nasza firma zajmuje się produkcją verticali, to posiadamy wszystkie niezbędne elementy potrzebne do stworzenia verticala.

Uchwyty

Uchwyty do ...

Części do verticali żaluzji pionowych

W tej kategorii można znaleźć wszystkie elementy wymienne do verticali, jako że nasza firma zajmuje się produkcją verticali, to posiadamy wszystkie niezbędne elementy potrzebne do stworzenia verticala.

Uchwyty

Uchwyty do verticali służą do mocowania szyny verticalowej do sufitu. Aby zamocować szynę w uchwycie verticalowym należy dokręcić zaczep w taki sposób, aby wypukła część uchwytu była od mniej widocznej strony. Montaż uchwytu z tyłu szyny daje nam estetyczny wygląd i mocowania są praktycznie nie widoczne. Następnie należy włożyć szynę w uchwyt zaczynając od smuklejszej strony, gdzie nie ma wypustu na zwolnienie zaczepu. Kolejnym krokiem jest dociśnięcie szyny "do góry" w taki sposób, aby zaczep zatrzasną się na szynie

Obciążnik do pasów

Obciążnik do pasów verticalowych mocowany jest na dole pasa, w taki sposób, aby poza szerokość pasa wystawały jedynie uchwyty umożliwiające przypięcie sznurka/łańcuszka bocznego. Funkcja obciążnika jest dociążenie pasa, aby na całej długości poruszał się równomiernie, ale także aby pas był rozprostowany na całej długości. Do obciążników podpina się łańcuszek, który powoduje że pasy są w kupie, nie rozchodzą się na boki. Dodatkową zaleta jest to, że podczas otwierania okna pasy nie poruszają się i nie obijają szyby okna, ani innych przedmiotów znajdujących się w pobliżu. 

Wieszak do pasów verticalowych

Wieszak do verticali jest w kolorze transparentnym, bez barwnym. Wieszak charakteryzuje się wysoką trwałością i rzadko kiedy ulega złamaniu. Wieszak zrobiony jest z trwałego, a zarazem lekko giętkiego PCV, co daje możliwość swobodnego przypięcia wieszaka do gońca znajdującego się w szynie. Wieszak na ogół obszywany jest materiałem, dlatego przy wymianie wieszaka należy wysunąć go z zaszycia. Jeżeli wieszak jest ciasno zaszyty, to należy rozciąć trochę szew i próbować wysunąć. 

Łącznik, złączka

Kolejna część verticala, czyli łącznik łańcuszka. Złączka stosowana jest w celu połączenia ze sobą łańcuszka koralikowego, który odpowiada za zmienianie kąta padania promieni słonecznych w Verticalu. W przypadku verticala, nie może być zastosowana klasyczna złączka roletowa, ponieważ rozstaw kulek na łańcuszku jest inny. Łańcuszek verticalowy koralikowy posiada także inną średnicę koralików, dlatego też klasyczna złączka nie znajdzie tam zastosowania. 

Obciążnik do sznurka

Obciążnik sznurka verticalowego, jest bardzo przydatną częścią verticala, zapobiega on plątaniu się łańcuszka. Splątywanie się łańcuszka może prowadzić do nieprawidłowej pracy verticala, a także uszkadzać rynnę i z czasem będzie trzeba wymienić cały mechanizm. Obciążnik służy także jako ozdoba całego verticala, jest on niewielkich rozmiarów i świetnie komponuje się z całością produktu. 


Filmy z kategorii Części do Verticali:

Montaż kątowników verticalowych na ścianie: Montaż uchwytów verticalowych:
Jak uzywać wieszaków verticalowych :

Główne miasta do których wysyłamy nasze produkty:

• Białystok, • Bydgoszcz, • Gdańsk,• Katowice, • Kraków, • Łódź, • Olsztyn, • Poznań, • Rzeszów, • Szczecin,• Warszawa, • Wrocław• Zielona Góra.

Więcej

Akcesoria do Verticali 

Zaczepy klipy do verticali, mocowanie Cena podana jest za jedną sztukę zaczepu. Zaczepy, mocowanie do verticali, wykonane z aluminium, bardzo trwałe w kolorze białym. Otwór na kołek jest na tyle mały i dobrze zrobiony, że można przykręcić zaczep do sufitu zarówno na kołek 6mm jak i 8mm a nawet 10 mm.

2,00 zł

Obciążniki do verticali Obciążniki o długości 12,7 cm, używane z demontażu starych verticali. Widać niewielkie ślady użytkowania, jednak można je odczyścić za pomocą mokrej szmatki i środka do czyszczenia np. mleczka. Waga 0.056

0,40 zł

Złączka łańcuszka do verticali Cena podana jest za jedną sztukę złączki.

1,00 zł

Kątowniki do verticali Cena podana jest za jedną sztukę. Kątownik przeznaczony jest do montażu Verticala do ściany, oraz w trudno dostępnych miejscach. Można go używać do innych prac remontowych, gdzie znajdzie swoje zastosowanie. 

3,90 zł

Obciążnik sznurka verticalowego Cena podana jest za jedną sztukę obciążnika. Obciążnik służy do dociążania sznurka verticalowego, dzięki czemu sznurek nie ulega splątywaniu.

2,50 zł

Łańcuszek koralikowy przytrzymujący pasy verticala razem Łańcuszek posiada wpięcie boczne.Cena podana jest za 1 mb łańcuszka

1,50 zł

Nowy obciążnik do pasów verticalowych Szerokość 127mm.

1,89 zł

Wieszaki do verticala Cena podana jest za 1o sztuk wieszaków.  Wieszak verticalowy - Niezbędna część całego verticala odpowiedzialna za mocowanie pasa verticalowego w szynie. Wieszaki występują w kolorze transparentnym oraz białym i wykonane są z elastycznego PCV, dzięki któremu odporne są na złamania. 

5,50 zł

Goniec do szyny verticalowej. Cena podana jest za jedną sztukę gońca. Goniec odpowiada za przekręcanie pasów verticalowych w szynie verticala. 

1,09 zł

Wieszak - uchwyt do verticala Selt Wieszak do starego typu verticali, sprzedawany na sztuki i dostępny od ręki w naszym sklepie!

1,90 zł

góra