Akcesoria do Verticali

Części do verticali żaluzji pionowych

W tej kategorii można znaleźć wszystkie elementy wymienne do verticali, jako że nasza firma zajmuje się produkcją verticali, to posiadamy wszystkie niezbędne elementy potrzebne do stworzenia verticala.

Uchwyty

Uchwyty do ...

Części do verticali żaluzji pionowych

W tej kategorii można znaleźć wszystkie elementy wymienne do verticali, jako że nasza firma zajmuje się produkcją verticali, to posiadamy wszystkie niezbędne elementy potrzebne do stworzenia verticala.

Uchwyty

Uchwyty do verticali służą do mocowania szyny verticalowej do sufitu. Aby zamocować szynę w uchwycie verticalowym należy dokręcić zaczep w taki sposób, aby wypukła część uchwytu była od mniej widocznej strony. Montaż uchwytu z tyłu szyny daje nam estetyczny wygląd i mocowania są praktycznie nie widoczne. Następnie należy włożyć szynę w uchwyt zaczynając od smuklejszej strony, gdzie nie ma wypustu na zwolnienie zaczepu. Kolejnym krokiem jest dociśnięcie szyny "do góry" w taki sposób, aby zaczep zatrzasną się na szynie

Obciążnik do pasów

Obciążnik do pasów verticalowych mocowany jest na dole pasa, w taki sposób, aby poza szerokość pasa wystawały jedynie uchwyty umożliwiające przypięcie sznurka/łańcuszka bocznego. Funkcja obciążnika jest dociążenie pasa, aby na całej długości poruszał się równomiernie, ale także aby pas był rozprostowany na całej długości. Do obciążników podpina się łańcuszek, który powoduje że pasy są w kupie, nie rozchodzą się na boki. Dodatkową zaleta jest to, że podczas otwierania okna pasy nie poruszają się i nie obijają szyby okna, ani innych przedmiotów znajdujących się w pobliżu. 

Wieszak do pasów verticalowych

Wieszak do verticali jest w kolorze transparentnym, bez barwnym. Wieszak charakteryzuje się wysoką trwałością i rzadko kiedy ulega złamaniu. Wieszak zrobiony jest z trwałego, a zarazem lekko giętkiego PCV, co daje możliwość swobodnego przypięcia wieszaka do gońca znajdującego się w szynie. Wieszak na ogół obszywany jest materiałem, dlatego przy wymianie wieszaka należy wysunąć go z zaszycia. Jeżeli wieszak jest ciasno zaszyty, to należy rozciąć trochę szew i próbować wysunąć. 

Łącznik, złączka

Kolejna część verticala, czyli łącznik łańcuszka. Złączka stosowana jest w celu połączenia ze sobą łańcuszka koralikowego, który odpowiada za zmienianie kąta padania promieni słonecznych w Verticalu. W przypadku verticala, nie może być zastosowana klasyczna złączka roletowa, ponieważ rozstaw kulek na łańcuszku jest inny. Łańcuszek verticalowy koralikowy posiada także inną średnicę koralików, dlatego też klasyczna złączka nie znajdzie tam zastosowania. 

Obciążnik do sznurka

Obciążnik sznurka verticalowego, jest bardzo przydatną częścią verticala, zapobiega on plątaniu się łańcuszka. Splątywanie się łańcuszka może prowadzić do nieprawidłowej pracy verticala, a także uszkadzać rynnę i z czasem będzie trzeba wymienić cały mechanizm. Obciążnik służy także jako ozdoba całego verticala, jest on niewielkich rozmiarów i świetnie komponuje się z całością produktu. 


Filmy z kategorii Części do Verticali:

Montaż kątowników verticalowych na ścianie: Montaż uchwytów verticalowych:
Jak uzywać wieszaków verticalowych :

Główne miasta do których wysyłamy nasze produkty:

• Białystok, • Bydgoszcz, • Gdańsk,• Katowice, • Kraków, • Łódź, • Olsztyn, • Poznań, • Rzeszów, • Szczecin,• Warszawa, • Wrocław• Zielona Góra.

Więcej

Akcesoria do Verticali 

góra