Artykuły BHP

Artykuły BHP  

Bezpieczeństwo i higiena pracy są to podstawowe kwestie o które powinien zadbać pracodawca zatrudniając pracowników. Aby praca przebiegała bezpiecznie i higienicznie należy stosować produkty ochronne. Najczęstszym produktem BHP są rękawice ochronne, które chronią dłonie pracowników fizycznych przed skaleczeniem, zadrapaniem lub ch...

Artykuły BHP  

Bezpieczeństwo i higiena pracy są to podstawowe kwestie o które powinien zadbać pracodawca zatrudniając pracowników. Aby praca przebiegała bezpiecznie i higienicznie należy stosować produkty ochronne. Najczęstszym produktem BHP są rękawice ochronne, które chronią dłonie pracowników fizycznych przed skaleczeniem, zadrapaniem lub chłodem. W naszej ofercie można znaleźć rękawice ze skóry, które zapewniają dodatkową termo izolacje rąk

Produkty

Wstępny opis wybranych produktów dostępnych w naszym sklepie. U nas znajdziesz produkty jedynie wysokiej jakości i w przystępnych cenach. Nie musisz już przepłacać, kupuj tanio na domero.pl

Rękawice skórzane

Skórzane rękawice robocze to produkt sprawdzający się w ciężkich warunkach. Rękawice swoje zastosowanie znajdą w pracach budowlanych wykonywanych na mrozie oraz różnego rodzaju pracach ogrodowych. Rękawice charakteryzują się grubą powłoką ochronną wykonaną z materiału skóro podobnego, dzięki której możliwe jest przenoszenie kujących gałęzi lub chwastów. 

Rękawice nakrapiane

Rękawice nakrapiane gumą antypoślizgową. Zaletą rękawic jest niska cena oraz wysoki wskaźnik jakość/cena. Rękawice przeznaczone do codziennej pracy. 

Rękawice Chropowaty lateks

Rękawice sprawdzają się przy pracach stolarskich, przy obróbce drewna i powierzchni drewnianych. Charakterystyczną cechą tych rękawic jest antypoślizgowość, dzięki temu rękawice mogą być stosowane przy pracach związanych z obróbką szkła oraz wszędzie tam gdzie wymagany jest dobry uchwyt.

Filmy instruktażowe

Filmy instruktażowe z kategorii artykuły BHP:

Więcej

Artykuły BHP 

Rękawice robocze ze skóry Rękawice charakteryzują się wysoką trwałością, znajdą swoje zastosowanie także w pracach budowlanych podczas mrozów. Rękawice idealne do prac brukarskich, związanych z przycinaniem elementów. Rękawice przydają się podczas spawania, dzięki wydłużonemu materiałowi ochraniają nie tylko dłoń, ale również część przedramienia.  

2,79 zł

Rękawice robocze nitryl żółty Wysokiej jakości rękawice robocze, powlekane żółtym nitrylem. Rękawice to w 100% produkt Polski. Zastosowanie: Rękawice świetnie sprawdzają się podczas robót w ogródku, robót ziemnych, bądź innego rodzaju prac gdzie dłonie narażone są na otarcia.

2,13 zł

Rękawice nakrapiane Rękawice zrobione z bawełny w kolorze jasnobeżowym. Rękawice pokryte są czarnymi kropkami z PCV, które pozwalają na lepsze trzymanie narzędzi w dłoni. Rękawice zostały wyposażone w ściągacz, który dopasowuje się do rozmiaru nadgarstka. 

1,50 zł

Rękawice robocze gumowe Grippen Rękawice powleczone są grippowanym latexem. Rękawice tego typu posiadają ściągacz, który dopasowuje się do szerokości dłoni. 

2,39 zł
Obecnie brak na stanie

Rękawice robocze nitryl czarne Rękawice powleczone są nitrylem. Rękawice tego typu posiadają ściągacz, który dopasowuje się do szerokości dłoni.

1,97 zł

Rękawice powlekane chropowatym lateksem Rękawice powleczone są chropowatym, zmarszczonym latexem. Rękawice ochronne wyposażone zostały w ściągacz, który dopasowuje się do wielkości nadgarstka. Rękawice są w kolorze zielono-białym. Rękawice powlekane lateksem zapewniają wysoką przyczepność do materiału przenoszonego, dlatego też nie ma obaw o wyślizgiwanie...

2,35 zł
Obecnie brak na stanie

góra