Artykuły BHP

Artykuły BHP  

Bezpieczeństwo i higiena pracy są to podstawowe kwestie o które powinien zadbać pracodawca zatrudniając pracowników. Aby praca przebiegała bezpiecznie i higienicznie należy stosować produkty ochronne. Najczęstszym produktem BHP są rękawice ochronne, które chronią dłonie pracowników fizycznych przed skaleczeniem, zadrapaniem lub ch...

Artykuły BHP  

Bezpieczeństwo i higiena pracy są to podstawowe kwestie o które powinien zadbać pracodawca zatrudniając pracowników. Aby praca przebiegała bezpiecznie i higienicznie należy stosować produkty ochronne. Najczęstszym produktem BHP są rękawice ochronne, które chronią dłonie pracowników fizycznych przed skaleczeniem, zadrapaniem lub chłodem. W naszej ofercie można znaleźć rękawice ze skóry, które zapewniają dodatkową termo izolacje rąk

Produkty

Wstępny opis wybranych produktów dostępnych w naszym sklepie. U nas znajdziesz produkty jedynie wysokiej jakości i w przystępnych cenach. Nie musisz już przepłacać, kupuj tanio na domero.pl

Rękawice skórzane

Skórzane rękawice robocze to produkt sprawdzający się w ciężkich warunkach. Rękawice swoje zastosowanie znajdą w pracach budowlanych wykonywanych na mrozie oraz różnego rodzaju pracach ogrodowych. Rękawice charakteryzują się grubą powłoką ochronną wykonaną z materiału skóro podobnego, dzięki której możliwe jest przenoszenie kujących gałęzi lub chwastów. 

Rękawice nakrapiane

Rękawice nakrapiane gumą antypoślizgową. Zaletą rękawic jest niska cena oraz wysoki wskaźnik jakość/cena. Rękawice przeznaczone do codziennej pracy. 

Rękawice Chropowaty lateks

Rękawice sprawdzają się przy pracach stolarskich, przy obróbce drewna i powierzchni drewnianych. Charakterystyczną cechą tych rękawic jest antypoślizgowość, dzięki temu rękawice mogą być stosowane przy pracach związanych z obróbką szkła oraz wszędzie tam gdzie wymagany jest dobry uchwyt.

Filmy instruktażowe

Filmy instruktażowe z kategorii artykuły BHP:

Więcej

Artykuły BHP 

Rękawice robocze ze skóry Rękawice charakteryzują się wysoką trwałością, znajdą swoje zastosowanie także w pracach budowlanych podczas mrozów. Rękawice idealne do prac brukarskich, związanych z przycinaniem elementów. Rękawice przydają się podczas spawania, dzięki wydłużonemu materiałowi ochraniają nie tylko dłoń, ale również część przedramienia.  

2 Recenzja (e)
2,79 zł

Rękawice robocze nitryl żółty Wysokiej jakości rękawice robocze, powlekane żółtym nitrylem. Rękawice to w 100% produkt Polski. Zastosowanie: Rękawice świetnie sprawdzają się podczas robót w ogródku, robót ziemnych, bądź innego rodzaju prac gdzie dłonie narażone są na otarcia.

0 Recenzja (e)
2,13 zł

Rękawice nakrapiane Rękawice zrobione z bawełny w kolorze jasnobeżowym. Rękawice pokryte są czarnymi kropkami z PCV, które pozwalają na lepsze trzymanie narzędzi w dłoni. Rękawice zostały wyposażone w ściągacz, który dopasowuje się do rozmiaru nadgarstka. 

1 Recenzja (e)
0,95 zł

Rękawice robocze gumowe Grippen Rękawice powleczone są grippowanym latexem. Rękawice tego typu posiadają ściągacz, który dopasowuje się do szerokości dłoni. 

0 Recenzja (e)
1,95 zł

Rękawice robocze nitryl czarne Rękawice powleczone są nitrylem. Rękawice tego typu posiadają ściągacz, który dopasowuje się do szerokości dłoni.

0 Recenzja (e)
1,97 zł

Rękawice powlekane chropowatym lateksem Rękawice powleczone są chropowatym, zmarszczonym latexem. Rękawice ochronne wyposażone zostały w ściągacz, który dopasowuje się do wielkości nadgarstka. Rękawice są w kolorze zielono-białym. Rękawice powlekane lateksem zapewniają wysoką przyczepność do materiału przenoszonego, dlatego też nie ma obaw o wyślizgiwanie...

1 Recenzja (e)
2,35 zł

góra