Automatyka do rolet

Automatyka do rolet zewnętrznych

W ostatnim czasie mocno rozwijają się technologie z kategorii smart-home. Są to rozwiązania mające na celu dostarczenie oprogramowania oraz narzędzi, które będą w stanie samodzielnie zarządzać domem. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązania, ponieważ to ułatwia nam życie oraz jest w stanie zredukować koszty. ...

Automatyka do rolet zewnętrznych

W ostatnim czasie mocno rozwijają się technologie z kategorii smart-home. Są to rozwiązania mające na celu dostarczenie oprogramowania oraz narzędzi, które będą w stanie samodzielnie zarządzać domem. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązania, ponieważ to ułatwia nam życie oraz jest w stanie zredukować koszty. Ponadto dbają o jakość powietrza w przypadku np.zautomatyzowanej rekuperacji czy odzysk ciepła.

Moduły dla inteligentnych domów są dosyć rozbudowane i w większości posiadają także możliwość połączenia ze sterowaniem silnikami do rolet zewnętrznych w naszych domach. Inteligentne sterowanie od firmy mobilus dostarcza możliwość sterowania roletami jak również sterowanie światłem, czy markizami.

Więcej

Automatyka do rolet 

Podkategorie

Silnik do rolety Mobilus 35 M 5/14
260,00 zł
Obecnie brak na stanie
Silnik do rolety Mobilus 35 M 10/14
0,00 zł
Obecnie brak na stanie
Silnik do rolety Mobilus 35 M 5/14K
260,00 zł
Obecnie brak na stanie

góra