Co nowego w kategorii elementy do rolet styczeń 2017
Co nowego w kategorii elementy do rolet styczeń 2017

Co nowego w kategorii elementy do rolet styczeń 2017

Oferta naszego sklepu jest wciąż poszerzana, staramy się na bieżąco dodawać nowe produkty. Sklep domero.pl stara się dostarczać najwyższej jakości elementy do rolet i żaluzji. Nasze produkty wysyłamy po całej Polsce.

Na naszej stronie, w styczniu pojawiły się złączki do łańcuszka koralikowego, nazywane potocznie sznurkiem do rolet. Złączka ta pasuje na łańcuszek, o grubości koralików 3mm. Złączka pełni również funkcję ogranicznika w rolecie, dlatego podczas montaży dajemy zazwyczaj 2 złączki do jednej rolety. Dzięki temu, w przypadku uszkodzenia lub zawieruszenia złączki, mamy jej zastępnik. Jeżeli zastosujemy jedynie jedną złączkę i ogranicznik w kształcie talerzyka, to nie mamy jak połączyć łańcuszka. 

Kolejno dodanym produktem są oczka pod żyłkę do rolet mini. Są one niezbędnym elementem każdej rolety z prowadzeniem żyłkowym. Wymiary oczka to : 12 mm długości i 3 mm szerokości. Oczka wyposażone są w zaostrzone zakończenie, dzięki któremu zamocowanie przedmiotu w zakończeniu listwy dolnej jest trwałe. Oferowane przez nas elementy, pasują do każdego typu rolet, które wyposażone są w prowadzenie żyłkowe. Dokonując zakupu, nie musimy się martwić czy oczko będzie pasowało. Za pomocą kleju konstrukcyjnego dostępnego w naszym sklepie, możemy je przymocować mimo złego rozmiaru

Nasz sklep oferuje również obciążniki do sznurka rolety. Pełni on funkcję ozdobną rolety oraz dociąża sznurem. Dzięki temu nie ulega on splątywaniu. W naszej ofercie mamy 2 kolory obciążników: brązowy i biały. Posiadają one funkcję rozkładowania można je w dowolnym momencie złożyć i rozłożyć.

Kolejnym produktem są łańcuszki bez końcowe, stosowane w roletach dzień i noc. Dzięki takiemu sznurkowi nie trzeba stosować złączek. Można zastosować tutaj obciążniki. Łańcuszki dostępne są w dwóch długościach 50 cm i 100 cm zwisu oraz kolorze białym i brązowym.

Mechanizm plastikowy stosowany do rolet mini oraz rolet dzień i noc

Następny nasz produkt to mechanizm do rolety mini w cenie 6,49 zł za cały komplet. Jest on wyposażony we wszystkie niezbędne części, potrzebne do montażu a do tego cena jest na prawdę niska. Możliwy jest także zakup elementów z mechanizmu oddzielnie . Każdy może kupić oddzielnie same uchwyty plastikowe do kompletnego mechanizmu. 
Kolejny produkt o którym warto wspomnieć to metalowe uchwyty do rolet. Nasze uchwyty są bardzo solidne i wytrzymują wiele lat przy codziennym użytkowaniu. Historia firmy pokazuje, że uchwyty tego typu nie są wymienianie. W naszej ofercie znajdą Państwo uchwyty dolne i górne, uchwyty przedłużane. Dzięki tym uchwytom możliwy jest montaż rolety pod wywietrznikiem okiennym.

Szeroka taśma piankowa służąca do przyklejania rolet w kasecie do ramy okiennej. Bezinwazyjny montaż? Tylko z taśmą do rolet #domeropl

Nieco później w naszym sklepie można było zakupić taśmę do przyklejania rolet o szerokości 19 mm oraz grubości 1mm. Szeroka taśma jest idealna do podklejania większych elementów nie tylko rolet. Polecamy używanie właśnie tej taśmy, kiedy mamy do przymocowania bezinwazyjnego cięższe przedmioty. 

Następnie dodane zostały zaślepki rynny dolnej do rolet wewnętrznych. Zaślepki tego typu przeznaczone są do ozdobnego zakończenia belki dolnej obciążającej w rolecie mini, czy to w rolecie z kasetą. 

Powiązane wpisy

Jak naprawić roletę materiałową

Czym i jak przykleić roletę do okna ?

Co nowego w kategorii części do rolet marzec 2017


Główne miasta do których wysyłamy nasze produkty:

• Białystok, • Bydgoszcz, • Gdańsk,• Katowice, • Kraków, • Łódź, • Olsztyn, • Poznań, • Rzeszów, • Szczecin,• Warszawa, • Wrocław• Zielona Góra.

Zostaw odpowiedź