Nowe produkty w kategorii części do żaluzji luty 2017

Nowe produkty w kategorii części do żaluzji luty 2017

Nowe produkty w kategorii części do żaluzji luty 2017


W lutym 2017 roku dodaliśmy kolejne produkty do kategorii elementy do żaluzji. Stale poszerzamy swoja ofertę, aby każdy klient odwiedzający nasz internetowy sklep mógł znaleźć poszukiwany element do żaluzji.


Pierwszym produktem dodanym w tej kategorii były uchwyty/zaczepy kątowe do żaluzji. Jest to produkt bardzo deficytowy na rynku, nie wiele firm ma w sprzedaży uchwyty tego typu. W swoim czasie te uchwyty cieszyły się wysoką popularnością
jednak obecnie zostały zastąpione przez tańsze pudełka. Uchwyty kątowe po zamontowaniu na okno wyglądają bardzo elegancko i mimo swoich gabarytów są praktycznie niewidoczne. Składają się z plastikowego kątownika oraz białej blaszki maskującej.

Elementy dla bardziej zaawansowanych

Kolejnymi produktami dodanymi do naszej oferty był sznurek do żaluzji i drabinka do żaluzji. Sznurek oprócz sterowania żaluzja ma także wiele innych zastosowań, dobrze jest mieć parę metrów takiego sznurka w swoim domu. Klienci czasami kupują te dwa produkty, kiedy chcą wymienić sznurek lub drabinkę w żaluzji poziomej, specjalnie dla takich osób nakręciliśmy filmy instruktażowe, w których mogą zobaczyć jak krok po kroku można wymienić sznurek oraz drabinkę w żaluzji. Oprócz produktów, każdy nasz klient dostaje wsparcie, w postaci filmów instruktażowych oraz porad.
Drabinka była by bezużyteczna, gdyby nie jeden produkt mianowicie mocowanie drabinki. Ten element jest szczególnie ważny podczas wymiany drabinki, ponieważ zdarz się tak, że przy wyjmowaniu drabinki mocowania ulegają uszkodzeniu, dlatego też warto jest kupić sobie dwie sztuki tych mocowań i przy wymianie mieć ze sobą.

Dla posiadaczy żyłek w żaluzjach

Jako że w ofercie na rynku dostępne są żaluzje z prowadzeniem żyłkowym i w ostatnim czasie stają się coraz bardziej popularne, to dodaliśmy także zatyczki rynny dolnej z otworami przystosowanymi pod oczko żyłki. Ten produkt jest szczególnie przydatny, kiedy nasza żaluzja wyposażona jest w sterowanie boczne w postaci żyłki.

Potrzebne trwałe uchwyty do żaluzji ? Oto i one

W kolejnych dniach zostały dodane także uchwyty kątowe wykonane z metalu, które służą do montażu żaluzji. Uchwyty kątowe są mniej popularnymi mocowaniami niż klasyczne białe pudełka, ze względu na cenę, jednak jeżeli chcemy mieć trwałe uchwyty można pokusić się o zakup właśnie tych produktów. W ofercie posiadamy 4 rodzaje takich uchwytów, 3 z nich są to uchwyty typu twist, czyli montaż odbywa się na zasadzie przekręcania blokady.

Swoja ofertę internetowa poszerzyliśmy o białe patyki do żaluzji, u nasz możesz kupić także patyk w kolorze białym, standardowo jest to 50 cm, jednak na życzenie klienta docinamy także na dowolna długość do 150 cm. Kolejnym produktem jest dolne mocowanie żyłki w żaluzji. Oferowane przez nas mocowania są bezbarwne, dlatego też pasują
do wszystkich kolorów okien oraz osprzętu, ponieważ nie rzucają się w oczy tak jak uchwyty w kolorze białym.

Dodaliśmy także mechanizm do żaluzji, który jest dostępny w kolorze białym. Parametry mechanizmu są identyczne, jak parametry bezbarwnego mechanizm, różnica jest jedynie w wyglądzie zewnętrznym, a dokładnie jedynie w kolorze. Ostatnim produktem dodanym w lutym były bezbarwne zaślepki rynny górnej do żaluzji, występują w dwóch wariantach, mogą być zakryte całe lub odkryte w środku, wtedy jedynie krańce żaluzji są zamaskowane, każdy z tych uchwytów posiada swój urok. Jeżeli klient potrzebuje któregoś z nich to musi to napisać w wiadomości, w innym wypadku dostanie losowy produkt.


Główne miasta do których wysyłamy nasze produkty:

• Białystok, • Bydgoszcz, • Gdańsk,• Katowice, • Kraków, • Łódź, • Olsztyn, • Poznań, • Rzeszów, • Szczecin,• Warszawa, • Wrocław• Zielona Góra.

Umieść komentarz

* Imię
* E-mail: (nie zostanie obuplikowany)
* Komentarz
Przepisz znaki z obrazka powyżej

góra