Nowości czerwiec 2017 akcesoria do rolet zewnętrznych
Nowości czerwiec 2017 akcesoria do rolet zewnętrznych

Nowości czerwiec 2017 akcesoria do rolet zewnętrznych

Nasz sklep stale poszerza swój asortyment, aby każdy odwiedzający mógł kupić produkty, których potrzebuje i nie musiał płacić za wysyłkę w kilku różnych sklepach. Czy nie jest to wygodne, że wiele potrzebnych rzeczy z kategorii osłon okiennych i narzędzi budowlanych będziesz mógł kupić w jednym miejscu? Do tego dążymy, dlatego wprowadzamy nowości!

W czerwcu asortyment naszego sklepu poszerzył się o kolejne produkty, jeżeli chodzi o części do rolet zewnętrznych, to nie wątpliwie jest o czym napisać! Nasza oferta została poszerzona o sznurek do rolet zewnętrznych o średnicy 4,2 mm w kolorze biało czarnym. Jest to najgrubszy sznurek roletowy dostępny w sprzedaży. Niewątpliwie zaletą grubszego sznurka jest fakt, iż nie wbija się on w rękę podczas podnoszenia rolety i jest o wiele trwalszy niż cieńsze wersje. Produkt ten jest grubo tkany i posiada dwie warstwy, pierwsza z nich jest dodatkowo wzmocniona, ze względu na zagrożenie przetarcia. Pierwsza powłoka ma charakterystyczny biało czarny kolor. 

Mechanizm zwiający na korbę, do rolet o dużej powierzchni .

Rzadko dostępne elementy 

Kolejnym produktem jest korba do zwijacza korbowego. Rzadkością jest występowanie korby oddzielnie od całego mechanizmu zwijającego, jednak my wychodzimy na przeciw potrzebom klientów i wiele produktów w naszym sklepie możesz kupić "rozkompletowanych" np. uchwyty do rolet dzień i noc, sprzedajemy na sztuki, a nie w całych kompletach z mechanizmem w wysokich cenach za cały komplet. Wracając jednak do korby, jest ona wykonana z metalowych elementów oraz miejscami z plastiku. Oczywiście znacznie częściej zepsuciu ulega mechanizm zwijający na korbę, dlatego też nie mogło zabraknąć i tego produktu w naszej ofercie ! Posiadamy dwa rodzaje zwijaczy korbowych pierwszy jest do rolet o mniejszej masie i kosztuje 50 zł, natomiast drugi jest do rolet o masie do 30 kg i jest on nieco droższy. Produkty sprzedawane w naszym sklepie mają przydomek "niezniszczalnych" niezwykle miło jest nam słyszeć takie opinie od naszych klientów. Wiadomo, że nic nie jest wieczne, ale przedłużenie funkcjonalności rolety o 5 do 10 lat na tle konkurencji na pewno zrobi wrażenie na nie jednym konsumencie.

Koło nawojowe

Kolejnym niezwykle ważnym elementem każdej rolety zewnętrznej jest koło nawojowe. Koło nawojowe, to produkt, który odpowiada za prawidłowe nawijanie się sznurka wewnątrz skrzynki rolety zewnętrznej. Kiedy pancerz jest podniesiony, wtedy nadmiar sznurka znajduje się w zwijaczu, natomiast, kiedy pancerz jest opuszczony, wtedy nadmiar sznurka znajduje się właśnie na kole. W naszym sklepie dostępne są wszystkie możliwe rozmiary kół nawojowych: 40/100, 40/120, 40/135, 40/155, 40/170. 

Jak to w porządnym sklepie z częściami do rolet, nie mogło zabraknąć u nas także klasycznego zwijacza do rolet zewnętrznych. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy film instruktażowy, w którym pokazane jest krok po kroku w jaki sposób poprawnie zamontować zwijacz. 

♦ Jak zamontować mechanizm zwijający w rolecie zewnętrznej ? ♦ domero.pl 

Kolejnym ważnym elementem są ograniczniki do rolet zewnętrznych. Stosowane przy napędzie ręcznym, zabezpieczają przed wciągnięciem pancerza do skrzynki. Warto jest zastosować te ograniczniki, jeżeli nie chcemy, co chwilę rozkręcać rolety i wyciągać pancerza, lub wzywać ekipy do serwisu rolet. W naszym sklepie dostępne są ograniczniki w 3 kolorach: białym, brązowym oraz antracyt. 

Rygle automatyczne

Produkt, który dodatkowo zabezpiecza przed podniesieniem pancerza od zewnętrznej strony okna. Stosowanie rygli, to najtańsza wersja zabezpieczenia każdej rolety. Rygle działają na zasadzie automatu, przy podnoszeniu pancerza sznurkiem zwalnia się mechanizm blokujący.

Sprężyna 

Sprężyna zabezpiecza sznurek przed przecieraniem. Montowana jest wewnątrz otworu wywierconego w ramie okiennej lub murze.


Wybrane miasta, do których sprzedajemy nasze ściernice

• Pabianice • Ełk • Konin • Gliwice • Zabrze • Słupsk • Włocławek • Łomża • Nowa Sól • Plock • Stargard • Stalowa Wola

Zostaw odpowiedź