Nowości w kategorii elementy do rolet i żaluzji w grudniu 2016
Nowości w kategorii elementy do rolet i żaluzji w grudniu 2016

Nowości w naszym sklepie w grudniu 2016

Postanowiliśmy podzielić się z naszym klientami zamianami dokonanymi w naszym sklepie do grudnia 2016 roku. Zamierzamy napisać cykl artykułów na ten temat, aby każdy klient mógł zobaczyć w jaki sposób rozwija się sklep domero.pl.

Pierwsza kategoria dodana w sklepie akcesoria do żaluzji

Pierwsza kategoria, która została zamieszczona na witrynie to "części do żaluzji poziomych" . W kategorii tej znajdują się części zamienne, które mogą być w łatwy sposób zamontowane, przez klienta, posiadającego podstawową wiedzę w zakresie żaluzji pionowych.

Sklep oferuje zaślepki rynny dolnej i górnej, zabezpieczające przed ostrymi krawędziami oraz nadające estetyczny wygląd żaluzjom. Domero.pl oferuje również uchwyty, pudełka do żaluzji, które cechują się wysoką trwałością i okres ich przydatności wynosi od 8 do 20 lat. Okres wytrzymałości jest zależny od częstotliwości wymieniania tych części. Kolejnym produktem w naszym sklepie są uchwyty na rynnę dolną. Ich celem jest zabezpieczanie szyby, przed uderzeniami podczas uchylonego okna. Kolejnym produktem, który można znaleźć u nas jest patyk do żaluzji, który jest bardzo istotnym elementem. Umożliwia on sterowanie pochyleniem lametek. Maksymalny rozmiar patyka to 150 cm, jednak najbardziej popularnymi są te o długości 50 cm. 

Elementy do rolet

Drugą ważną kategorią są części do rolet, proces jej tworzenia nie został jeszcze ukończony. Sprzedaż w tej dziedzinie odbywa się na sztuki i na komplety, a nie  tak jak w przypadku sklepów i marketów tylko na komplety. Kilka naszych produktów oferowanych jest w cenie niższej niż 1 zł, ze względu na szeroką skalę produkcji. Pierwszym produktem w tej kategorii była taśma piankowa do przyklejania rolet. Taśma ta ma bardzo szerokie zastosowanie. Służy ona nie tylko do przyklejania rolet i prowadnic ale także do mocowania obrazów, haczyków itd. Jest to produkt wysokiej jakości i nie ma obaw by coś odpadło. Kolejno dodanym produktem były mechanizmy do dużych rolet na rurę fi 32 mm oraz mechanizm do rolety na kasecie. Oba wcześniej wymienione produkty, są niezbędnym wyposażeniem każdej rolety. Należy w umiejętny sposób wymieniać wybrane mechanizmy, w innym przypadku produkty mogą zostać uszkodzone. W wyniku częstych błędów w procesie wymieniania tych mechanizmów, wychodzimy Państwu na przeciw z filmem instruktażowym.

Dlaczego warto kupować nasze elementy do rolet i żaluzji ?

Podczas dodawania produktów staraliśmy się opisywać każdy element dokładnie, aby nasi klienci mieli pewność tego co kupują. Dokładne opisy zamieszczone w naszym sklepie świadczą też o wysokim doświadczeniu zdobytym podczas długoletniej obecności naszej firmy na rynku osłon okiennych. Zakupując nasze produkty możesz liczyć na fachowe wsparcie nasi pracownicy z bogatym doświadczeniem chętnie odpowiedzą na każde pytanie z dziedziny osłon okiennych zainteresowanych klientów. 

Powiązane wpisy

Jak naprawić roletę materiałową

Czym i jak przykleić roletę do okna ?

Co nowego w kategorii części do rolet marzec 2017


Główne miasta do których wysyłamy nasze produkty:

• Białystok, • Bydgoszcz, • Gdańsk,• Katowice, • Kraków, • Łódź, • Olsztyn, • Poznań, • Rzeszów, • Szczecin,• Warszawa, • Wrocław• Zielona Góra.

Zobacz także:

Części do rolet dzień i noc Mechanizmy do rolet Uchwyty do rolet. Prowadnice do rolet.

Zostaw odpowiedź