Części do rolet dzień i noc

Akcesoria do rolet dzień i noc

Potrzebujesz akcesori do rolet dzień i noc? Sklep Domero, to najlepszy wybór, oferujemy wszystkie elementy potrzebne do naprawy rolety w systemie noc i dzień. Obawiasz się, że elementy nie będą pasować? U nas z...

Akcesoria do rolet dzień i noc

Potrzebujesz akcesori do rolet dzień i noc? Sklep Domero, to najlepszy wybór, oferujemy wszystkie elementy potrzebne do naprawy rolety w systemie noc i dzień. Obawiasz się, że elementy nie będą pasować? U nas znajdziesz rysunki techniczne wraz z wymiarami, dlatego na pewno kupisz to co potrzebujesz! Jeżeli nie znajdziesz rysunków technicznych do części, które Cię interesują, przeczytaj dokładnie opis produktu! Jeżeli w opisie produktu nie znajdzie potrzebnych wymiarów, to skontaktuj się z nami ! Wszystkie elementy, które można wymienić w rolecie dzień noc uporządkowaliśmy w jednym miejscu tak, abyś nie musiał szukać. Niektóre produkty można zastosować także w innych rodzajach rolet materiałowych.

Uchwyty do rolet dzień i noc

Jak wiadomo uchwyty do rolet są najbardziej narażone na użytkowanie, dlatego też zdarz się że ulegają zniszczeniu. Codzienne podciąganie i opuszczanie rolety powoduje naprężenia na mechanizmie, które przenoszą się na uchwyty, dobrze jest mieć w domu zapasowy komplet uchwytów, ponieważ nie wiadomo, kiedy mogą ulec zniszczeniu. Bezinwazyjne zaczepy dostępne w naszym sklepie dostępne są w wersji klasycznej oraz przedłużanej. Bezinwazyjne przedłużane uchwyty stworzone zostały z myślą o osobach, które potrzebują zamontować roletę wewnętrzną pod wywietrznikiem. Taki montaż umożliwiają właśnie przedłużane zaczepy do rolet. Warto dodać, że uchwyty rolety umożliwiają bezinwazyjny montaż!

Zastanawiasz się jak sprawują się zakupione w naszym sklepie produkty? Zachęcamy zapoznania się z opiniami użytkowników, które dostępne są w każdym z produktów!

Prowadnica rolety dzeiń i noc

Prowadnica rolety nadaje nie banalny wygląd każdej rolecie. Dodatkowo prowadnica rolety posiada wiele zalet, które znacznie usprawniają funkcjonowanie rolety materiałowej. Stosując prowadnice masz pewność, że twój materiał nawija się prawidłowo. Jeżeli roleta zrobiona jest na odpowiedni wymiar, to prowadnica zapobiega przesuwaniu się materiału na boki i krzywemu nawijaniu.

Zobacz także:

Prowadnice do roletMechanizmy do roletUchwyty do rolet


Główne miasta do których wysyłamy nasze produkty:

• Białystok, • Bydgoszcz, • Gdańsk,• Katowice, • Kraków, • Łódź, • Olsztyn, • Poznań, • Rzeszów, • Szczecin,• Warszawa, • Wrocław, • Zielona Góra.• Kielce, • Opole, • Lublin


Potrzebujesz fachowych porad? Zajrzyj na nasz blog!

Blog- artykuły z kategorii akcesoria do rolet - DomeroTematy jakie znajdziesz na naszym blogu to:

Czym i jak przykleić roletę do okna?

Jak naprawić roletę materiałową ?

Co nowego w kategorii elementy do rolet styczeń 2017 ?


Producenci elementów do rolet dzień i noc

Więcej

Części do rolet dzień i noc 

na stronie

Zaczep, uchwyt pod żyłkę do rolety mini/ dzień i noc Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym, posiadają regulowaną końcówkę, która dopasowuje się do ramy okiennej. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie mini i dzień i noc.

2,00 zł

Taśma klejąca dwustronna do rolet 19mm. Taśma dwustronna piankowa do podklejania kaset roletowych. Taśma może służyć do podklejania kaset i z aluminium. Cena podana jest za jeden metr taśmy. Waga 0,01 kg

1,90 zł

Łącznik łańcuszka, sznurka w rolecie wewnętrznej Łącznik łańcuszka służy do łączenia ze sobą dwóch końców sznurka w rolecie. Złączka jest nie wielkich rozmiarów w kolorze białym lub bezbarwnym.Cena podana jest za jedną sztukę złączki. 

0,42 zł 0,49 zł
Obecnie brak na stanie

Złączka do sznurka w rolecie materiałowej w kolorze transparentnym Złączka jest bardzo ważnym elementem każdej rolety. Złączka służy do łączenia końców łańcuszka. Cena podana jest za jedną sztukę łącznika. 

0,38 zł 0,45 zł
Obecnie brak na stanie

Łańcuszek do rolet 100 cm bez końcowy brązowy Cena podana jest za 1 sztukę łańcuszka o długości zwisu 100 cm. Łańcuszek świetnie sprawdza się do rolet dzień i noc, ponieważ jest bez końcowy i nie potrzeba stosować złączek. Średnica kulki łańcuszka 4,5mm, rozstaw kulek 6mm.

3,10 zł

Mechanizm do rolet w kasecie PCV i aluminiowej Besta, ciemny brąz Mechanizm wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za cały komplet.

12,00 zł
Obecnie brak na stanie

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej w kolorze jasnego brązu Mechanizm pasuje do kaset w kolorze złoty dąb oraz orzech, wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za...

12,00 zł
Obecnie brak na stanie

Złączka do łańcuszka, sznurka w rolecie w kolorze białym  Złączka o nie dużych gabarytach służąca do łączenia łańcuszka (3,2mm) w rolecie materiałowej. Złączka charakteryzuje się niską ceną. Cena podana jest za 10 sztuk złączek.

5,00 zł
Obecnie brak na stanie

Ogranicznik do rolety materiałowej w kolorze białym i brązowym Ogranicznik służy do ustawienia końcowej pozycji rolety materiałowej. Przy składaniu zamówienia należy podać kolor w innym wypadku zostanie wysłany losowo biały lub brązowy. Cena podana jest za jedną sztukę ogranicznika.

0,39 zł
Obecnie brak na stanie

Bezbarwna żyłka do rolet i żaluzji Żyłka w kolorze bezbarwnym, cena podana jest za jeden metr bieżący żyłki. Żyłka z wszechstronnym zastosowaniem, może być użyta do rozwieszania prania oraz innych czynności. Żyłka jest wytrzymała na obciążenia i łatwa w zaplątywaniu.

0,70 zł

Kaseta do rolety, maskownica PCV Kaseta do rolety wewnętrznej wykonana z PCV w kolorze białym. Kasety o długości powyżej 150 cm wysyłamy po indywidualnym wyliczeniu kosztów przesyłki.

6,99 zł

Aluminiowa kaseta do rolety, maskownica Cena kasety podana za 1mb. Kaseta do rolety wewnętrznej wykonana z aluminium w kolorze białym. Kasety o długości powyżej 150 cm wysyłamy po indywidualnym wyliczeniu kosztów przesyłki.

19,90 zł

Wsuwany uchwyt do rolety dzień i noc Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wsuwane posiadają inną końcówkę, która służy do podtrzymywania belki z materiałem od tyłu rolety. Jest to specjalny system, dlatego warto przed zakupem zwrócić na to uwagę.

1,85 zł
Obecnie brak na stanie

Kaseta aluminiowa  Grande Kaseta do rolet typu dzień i noc, stosowana jest do naprawdę długich i szerokich rolet. Ze względu na swoją pojemność może być zastosowana do rolet o długości 3,5 i szerokości 2 m w typie DUO.

59,90 zł

Kaseta plastikowa do rolet dzień i noc Kaseta zaprojektowana specjalnie pod rolety typu dzień i noc, ponieważ posiada dodatkowy kanalik, w który można wsunąć część materiału. Sprzedawana w rozmiarach 50, 70, 100, 120, 130, 148 cm. Możliwa także wysyłka dłuższych kaset po uzgodnieniu telefonicznym.

9,49 zł

Mechanizm do rolety wielkogabarytowej dzień i noc w kasecie. Mechanizm wykonany z wysokiej jakości elementów metalowych oraz plastikowych z przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi. Przeznaczony do kasety aluminiowej Zonda Grande z naszego sklepu. Mechanizm pasuje do rolety o średnicy rury nawojowej fi 24mm. Wymiary: Szerokość: około 6,2 cm Wysokość:...

24,99 zł

góra