Hydraulika

Narzędzia i materiały hydrauliczne w sklepie internetowym domero.pl. U nas znajdziesz obejmy do rur hydraulicznych plastikowe i stalowe, uchwyty do rur miedzianych i PCV, kołki rozporowe, które umożliwią ich przymocowanie w ścianie, oraz inne narzędzia przydatne w pracach hydraulicznych. Jeżeli szukasz sklepu hydraulicznego, to dobrze trafiłeś. ...

Narzędzia i materiały hydrauliczne w sklepie internetowym domero.pl. U nas znajdziesz obejmy do rur hydraulicznych plastikowe i stalowe, uchwyty do rur miedzianych i PCV, kołki rozporowe, które umożliwią ich przymocowanie w ścianie, oraz inne narzędzia przydatne w pracach hydraulicznych. Jeżeli szukasz sklepu hydraulicznego, to dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz w promocyjnych cenach wiele materiałów hydraulicznych.

1. Uchwyty do rur kanalizacyjnych

W naszej ofercie znajdą państwo polecane uchwyty do rur kanalizacyjnych firmy Good Work, uchwyty cieszą się uznaniem wśród montażystów i ekip budowlanych, które wykonują instalacje hydrauliczne. Uchwyty cechują się dobrej jakości plastikiem, dostępne są uchwyty w kolorze beżowym, jak i szarym. Zaczepy kanalizacyjne beżowe od rozmiaru 32-34 posiadają w zestawie koszulkę i wkręt, dlatego tez nie ma konieczności dokupowania dodatkowych kołków rozporowych.

2. Uchwyty do rur miedzianych i PCV

Uchwyty do rur miedzianych i PCV, tak zwane klipsy. Zaczepy klipsowe są w kolorze białym, w naszej ofercie znajdą państwo klipsy podwójne, jak i te pojedyncze. Nasz sklep oferuje państwu uchwyty klipsowe pojedyncze o rozmiarach 10mm, 15mm, 18mm, 22mm, 28mm. Natomiast podwójne uchwyty do rur posiadamy w tych samych rozmiarach.

Hydraulika - słowo pochodzi od greckiego (hydraulikos), powstało z połączenia słowa woda i rura. Hydraulika to także dziedzina nauki, która mówi o praktycznym wykorzystaniu przepływu cieczy. Nauka zajmuje się badaniem przepływów rzek, kanałów, cieczy w rurach. Rozwiązania wypracowane przez hydraulikę znajdują swoje zastosowanie w gazownictwie.

Wpisy blogowe powiązane z kategorią hydraulika

Uchwyty do rur PCV w promocyjnych cenach

Promocje na uchwyty do rur PCV

Więcej

Hydraulika 

Uchwyt do rury plastikowy Good Work szary/brązowy 75mm. Uchwyt do montażu rur kanalizacyjnych, może być stosowany do mocowania rur deszczowych.

1,30 zł

Uchwyt do rury plastikowy Good Work beżowy 63mm. Uchwyt do montażu rur kanalizacyjnych, może być stosowany do mocowania rur deszczowych.

1,48 zł

Uchwyt do rury plastikowy Good Work szary 50-52 mm. Uchwyt do montażu rur kanalizacyjnych, może być stosowany do mocowania rur deszczowych.

1,29 zł
Obecnie brak na stanie

Trwały uchwyt do rury plastikowy Good Work beż 40-42 mm. Uchwyt rurowy do montażu rur kanalizacyjnych, może być stosowany do mocowania rur deszczowych.

1,19 zł

Trwały uchwyt do rury plastikowy Good Work beż 32-34 mm. Uchwyt do montażu rur kanalizacyjnych, może być stosowany do mocowania rur deszczowych.

0,72 zł 0,89 zł -19%

Polecany uchwyt do rury plastikowy Good Work beż 25-27 mm. Uchwyt do montażu rur kanalizacyjnych, może być stosowany do mocowania rur deszczowych.

0,75 zł

Trwały uchwyt do rury plastikowy Good Work beż 20-22 mm. Uchwyt do montażu rur kanalizacyjnych, może być stosowany do mocowania rur deszczowych.

0,65 zł

Mocny uchwyt do rury plastikowy Good Work beż 15-17 mm. Uchwyt do montażu rur kanalizacyjnych, może być stosowany do mocowania rur deszczowych.

0,38 zł 0,47 zł -19%

Profesjonalny uchwyt do rury plastikowy Good Work beż 110 mm. Uchwyt do montażu rur kanalizacyjnych, może być stosowany do mocowania rur deszczowych.

1,49 zł

Uchwyt podwójny do rur miedzianych oraz PVC Good Work biały 28 mm. Uchwyt do montażu rur miedzianych gazowych, wodnych. Uchwyt sprawdza się także przy montażu ogrzewania podłogowego.

1,49 zł

Uchwyt podwójny do rur miedzianych oraz PVC Good Work biały 22 mm. Uchwyt do montażu rur miedzianych gazowych, wodnych. Uchwyt sprawdza się także przy montażu ogrzewania podłogowego.

1,39 zł

Uchwyt podwójny do rur miedzianych oraz PVC Good Work biały 18 mm. Uchwyt do montażu rur miedzianych gazowych, wodnych. Uchwyt sprawdza się także przy montażu ogrzewania podłogowego.

1,10 zł 1,29 zł -15%

Trwały podwójny uchwyt do rur miedzianych oraz PVC Good Work biały 15 mm. Uchwyt do montażu rur miedzianych gazowych, wodnych. Uchwyt sprawdza się także przy montażu ogrzewania podłogowego.

1,19 zł

Uchwyt podwójny do rur miedzianych oraz PVC Good Work biały 10 mm. Uchwyt do montażu rur miedzianych gazowych, wodnych. Uchwyt sprawdza się także przy montażu ogrzewania podłogowego. Cena podana jest za 9szt. uchwytów

9,00 zł

Biały uchwyt do rur miedzianych oraz PVC Good Work biały 28 mm. Uchwyt do montażu rur miedzianych gazowych, wodnych. Uchwyt sprawdza się także przy montażu ogrzewania podłogowego.

0,58 zł

Solidny uchwyt do rur miedzianych oraz PVC Good Work biały 22 mm. Uchwyt do montażu rur miedzianych gazowych, wodnych. Uchwyt sprawdza się także przy montażu ogrzewania podłogowego.

0,46 zł

Mocny uchwyt do rur miedzianych oraz PVC Good Work biały 18 mm. Uchwyt do montażu rur miedzianych gazowych, wodnych. Uchwyt sprawdza się także przy montażu ogrzewania podłogowego.

0,43 zł

Polecany uchwyt do rur miedzianych oraz PVC Good Work biały 15 mm. Uchwyt do montażu rur miedzianych gazowych, wodnych. Uchwyt sprawdza się także przy montażu ogrzewania podłogowego.

0,29 zł 0,38 zł -25%

Trwały uchwyt do rur miedzianych oraz PVC Good Work biały 10 mm. Uchwyt do montażu rur miedzianych gazowych, wodnych. Uchwyt sprawdza się także przy montażu ogrzewania podłogowego.

0,38 zł
Obecnie brak na stanie

góra