Lista produktów producenta Aluprof

Producent elementów do rolet zewnętrznych

Firma Aluprof S.A. jest jednym z czołowych producentów stolarki aluminiowej w Europie. Aluprof jest polską firma notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych jako grupa Kęty S.A. Obecnie firma Aluprof realizuje największe w Polsce inwestycje takie jak: Stadiony, Business Parki, Apartamentowce. Firma największe zakłady produkcyjne posiada w Opolu, Bielsku Białej, Złotowie, Goleszowie. Spółka posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. Polska firma odniosła wielki sukces wychodząc ze swoja ofertę na rynki zagraniczne. 

Aluprof jest także czołowym producentem rolet zewnętrznych w Polsce oraz Europie. Aluprof jako firma, nie posiada oddziału, gdzie można nabyć wyrób gotowy, jednak wytwarza wysokiej jakości elementy, które dystrybuuje firmom produkcyjnym. 


Elementy do rolet zewnętrznych można nabyć między innymi w naszym sklepie, gdzie sprzedajemy pojedyncze ilości. 


Filmik z Gali Obiekty roku w systemach Aluprof 2016 Zakład w Opolu, jak wygląda praca w Opolskim zakładzie:


Więcej
na stronie

Przelotka sznurka w rolecie zewnętrznej Przelotka jest niezbędnym elementem każdej rolety zewnętrznej. Przelotka odpowiada za płynne wyprowadzenie sznurka z ramy okiennej, bądź muru. Przelotka dostępna w kolorze białym lub brązowym, przy zakupie należy napisać w wiadomości jaki kolor jest potrzebny, w innym wypadku zostanie wysłana biała.

5 Recenzja (e)
3,09 zł

Rygle automatyczne do rolety zewnętrznej  Rygle automatyczne do rolet zewnętrznych. Cena podana jest za cały komplet rygli automatycznych. Rygle zabezpieczają przed podniesieniem pancerza rolety od zewnętrznej strony. Dlatego rygle są dodatkowym zabezpieczeniem każdej rolety zewnętrznej.

1 Recenzja (e)
49,00 zł

Ślizgacz do prowadnic w roletach zewnętrznych kolor szary antracyt. Cena podana jest za komplet ślizgaczy na prawa i lewą prowadnicę.  Funkcją ślizgacza jest zabezpieczanie pancerza rolety zewnętrznej przed ocieraniem o końcówkę prowadnicy podczas podnoszenia i opuszczania rolety. Ślizgacz montowany jest w boczku skrzynki roletowej. Ślizgacz jest bardzo...

1 Recenzja (e)
3,99 zł

Brązowy ślizgacz do prowadnic w roletach zewnętrznych Cena podana jest za komplet ślizgaczy na prawa i lewą prowadnicę.  Funkcją ślizgacza jest zabezpieczanie pancerza rolety zewnętrznej przed ocieraniem o końcówkę prowadnicy podczas podnoszenia i opuszczania rolety. Ślizgacz montowany jest w boczku skrzynki roletowej. Ślizgacz jest bardzo ważną częścią...

4 Recenzja (e)
3,99 zł

Sprężyna do rolety zewnętrznej Cena podana jest za jedną sztukę sprężyny do rolety zewnętrznej. Sprężyna umożliwia bezpieczne przeprowadzenie sznurka od rolety do mechanizmu zwijającego. Sprężyna o długości 25 cm. Sprężyna po przełożeniu przez mur powinna być docięta na odpowiedni wymiar. 

1 Recenzja (e)
6,79 zł

Szary ślizgacz do prowadnic w rolecie zewnętrznej  Ślizgacz odpowiada z prawidłową pracę pancerza w rolecie zewnętrznej. Ślizgacze montuje się w boczku skrzynki rolety zewnętrznej, gdzie prowadnica łączy się ze skrzynką. Cena podana jest za komplet, tj. lewą i prawą część ślizgacza.

0 Recenzja (e)
3,99 zł

Sznurek do rolety zewnętrznej Cena podana jest za 1 mb sznurka. Sznurek odpowiada za podnoszenie i opuszczanie rolety zewnętrznej w przypadku sterowania ręcznego. Sznurek o średnicy 4,2 mm.

3 Recenzja (e)
1,05 zł

Taśma do rolet zewnętrznych Cena podana za 1 mb taśmy. Taśma przystosowana do obsługi rolety zewnętrznej. Dzięki taśmie możemy ręcznie obsługiwać roletę zewnętrzną, podnosić i opuszczać jej pancerz. Szerokość taśmy: 14mm

0 Recenzja (e)
1,49 zł

Wieszak do pancerza rolety zewnętrznej PA 39/37 Cena podana jest za jedną sztukę wieszaka. Wieszak służy do połączenia pancerza z rurą nawojową w rolecie zewnętrznej. Wieszak pasuje do pancerza wysokości 39 mm. Wieszak wykonany jest z plastikowej zasuwy oraz stalowego haczyka. Konstrukcja wieszaka jest lekka i trwała. Metalowe zakończenie zapobiega...

4 Recenzja (e)
3,50 zł

Obsadka na rurę 60, zakończenie rury  Obsadka na rurę nawojową 60. Obsadka pełni bardzo ważną funkcje w każdej rolecie zewnętrznej. Obsadka umożliwia montaż rury w skrzynce. Dodatkowo obsadka jest miejscem, w którym mocuje się łożysko. 

1 Recenzja (e)
9,00 zł

Boczki do skrzynki rolety zewnętrznej 205 mm szare Cena podana jest za komplet boczków do skrzynki rolety zewnętrznej o wysokości 20,5 cm. Boczki są w kolorze szarym wykonane w całości z aluminium. 

1 Recenzja (e)
59,92 zł
Obecnie brak na stanie

Boczna zaślepka pancerza pod rygle PA 52 Cena podana jest za jedną sztukę zaślepki przystosowanej pod system ryglujący. Zaślepka pasuje do pancerza o wysokości 52mm. 

0 Recenzja (e)
1,69 zł

Zatyczka profilu PA 39 pod rygle do rolety zewnętrznej  Zatyczka służy do zaślepiania profilu w rolecie zewnętrznej. Ten rodzaj zatyczki znajdzie swoje zastosowanie w przypadku rolety z ryglami. Zatyczka posiada specjalne nacięcia na stalową linkę pod rygle. Cena podana jest za jedną sztukę zaślepki.

0 Recenzja (e)
0,99 zł

Zatyczka prowadnic brązowa w rolecie zewnętrznej Zatyczka służy do maskowania otworów w prowadnicach powstałych w skutek wiercenia dziur w celu przymocowania prowadnic do ramy okiennej bądź do muru. Cena podana jest za jedną sztukę zatyczki.  Zatyczka zaślepiająca otwór o średnicy 10mm.

1 Recenzja (e)
0,70 zł

Zatyczka do prowadnicy rolety zewnętrznej złoty dąb i kremowy  Zatyczka pod otwory na wkręty w prowadnicach rolety zewnętrznej. Cena podana jest za jedną sztukę zatyczki w kolorze kremowym lub złoty dąb.

1 Recenzja (e)
0,80 zł

Zatyczka, zakończenie profilu 39 Zakończenie profilu pancerza o wysokości 39 mm. Zatyczka profilu jest ważnym elementem, częścią każdej rolety zewnętrznej. Zatyczka służy do blokowania listków pancerza w taki sposób aby nie przesuwały się na boki. 

4 Recenzja (e)
0,70 zł

Zatyczka prowadnic biała w rolecie zewnętrznej Zatyczka służy do maskowania otworów w prowadnicach powstałych w skutek wiercenia dziur w celu przymocowania prowadnic do ramy okiennej bądź do muru. Cena podana jest za jedną sztukę zatyczki. Zatyczka do otworu o średnicy 10mm.

2 Recenzja (e)
0,70 zł

Zatyczka prowadnic szary antracyt w rolecie zewnętrznej Zatyczka służy do maskowania otworów w prowadnicach powstałych w skutek wiercenia dziur w celu przymocowania prowadnic do ramy okiennej bądź do muru. Zatyczka o średnicy 10 mm.

1 Recenzja (e)
0,80 zł

Zwijacz korbowy do rolety zewnętrznej Zwijacz wykonana jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Zwijacz przeznaczony do podnoszenia rolet zewnętrznych o dużych gabarytach. Zwijacz do pancerza o masie 22 kg.

1 Recenzja (e)
50,00 zł
Obecnie brak na stanie

Łożysko do rolet zewnętrznych Łożysko jest ważną częścią w każdej rolecie zewnętrznej. Łożysko odpowiada za płynna pracę wału roletowego innymi słowy łożysko odpowiada za płynne podnoszenie i opuszczanie pancerza. Średnica zewnętrzna łożyska to 28 mm.

3 Recenzja (e)
2,95 zł

góra