Lista produktów producenta Technicqll

Producent klei szybko schnących

Producentem wyrobów pod marką Technicqll jest Nalmat Trzebinia. Firma Nalmat powstała w 1985 roku. Wyroby producenta przeznaczone są dla majsterkowiczów, ludzi z pasja, gospodarstw domowych, motoryzacji, przemysłu, budownictwa.  

Firma posiada nowoczesne rozwiązania w procesie produkcji materiałów, laboratorium oraz doświadczenie w dziedzinie klei i artykułów chemicznych. Firma spełnia międzynarodowe normy ISO 9001 i ISO 14001. 

Więcej

Zaczepy rynny dolnej do żaluzji Zadbaj o skórę na swoich, butach, w swoim samochodzie, na swojej kanapie. Balsam do konserwacji skóry od producenta technicqll. Delikatny środek w tubce o lekko galaretowatej konsystencji. 

0 Recenzja (e)
14,10 zł

Folia naprawcza PVC Technicqll Szerokość foli to 8,4 cm, natomiast długość to 50cm. Produkt zwinięty jest w rulon, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca.

1 Recenzja (e)
3,38 zł

Guma naprawcza Technicqll Szerokość gumy wynosi 8,4 cm, natomiast długość to 52cm. Produkt zwinięty jest w rulon, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca.

2 Recenzja (e)
4,66 zł

Klej do butów Technicqll 20 ml Klej specjalistyczny do butów w kolorze bezbarwnym, umożliwi naprawę wszelkiego obuwia. 

1 Recenzja (e)
4,50 zł
Obecnie brak na stanie

Klej do gumy Klej do gumy świetnie współdziała z guma naprawczą.Spoina po zastygnięciu wytrzymuje zmienne warunki atmosferyczne i zachowuje swoje właściwości zarówno w temperaturze -300 C jak i +700C.

0 Recenzja (e)
3,70 zł

Klej do miękkiego PVC 20 ml Klej specjalistyczny do butów w kolorze bezbarwnym, umożliwi naprawę wszelkiego obuwia.

0 Recenzja (e)
4,70 zł
Obecnie brak na stanie

Klej epoxydowy 1 min 2x12ml Technicqll Dwuskładnikowy merkaptanowy, charakteryzuje się bardzo szybkim procesem sieciowania, wystarczy minuta, aby klej zaczął trwale wiązać. Klejem można łączyć wszystkie materiały z wyjątkiem teflonu, silikonu, polietylenu. Klej po terminie, nadaj się do użytku.

1 Recenzja (e)
13,50 zł

Klej do Konstrukcyjny Technicqll 20 ml Klej specjalistyczny konstrukcyjny. Klej po terminie, nadaj się do użytku.

0 Recenzja (e)
6,63 zł
Obecnie brak na stanie

Klej kontaktowy polichloroprenowy Objętość kleju to 20 ml. Wysokiej jakości klej do kkejenia różnych przedmiotów. Może służyć jak klej do rolet. Klej po terminie, nadaje sie do użytku.

2 Recenzja (e)
3,98 zł

Klej do metalu Epoksydowy Jest to bardzo mocny i wytrzymały klej do metalu. Klej charakteryzuje się bardzo dobrym przewodnictwem cieplnym, a także wysoką odpornością na obciążenia mechaniczne. Niektórzy nadali przydomek temu klejowi "płynny metal".

1 Recenzja (e)
15,50 zł

Klej montażowy Neoprenowy Objętość 100 ml Kod produktu: R - 317 Produkt charakteryzuje się "szybkim chwytem", dzięki czemu montaż staje się szybki i prosty. Podczas prac budowlanych jest niezbędny. 

0 Recenzja (e)
7,90 zł

Silikon uniwersalny Technicqll bezbarwny 70 ml Zastosowanie: Klej powszechnie stosowany jest w motoryzacji: do klejenia i uszczelniania reflektorów, tłumi drgania. Budownictwo: podczas prac związanych z uszczelnianiem rur powietrznych, , grzewczych, kanalizacyjnych.Na klej silikonowy możemy przyklejać także lustra, stosowany także do uszczelniania...

0 Recenzja (e)
5,86 zł

Klej Termiczny do 12000 C Technicqll Klej przystosowany do wysokich temperatur, sprawdza się przy przewodach kominowych, podczas klejenia elementów kominkowych itd.

0 Recenzja (e)
9,75 zł

Preparat do czyszczenia stali, umywalek, plastiku Pasta do usuwania zaśniedzeń oraz różnego rodzaju zabrudzeń z ceramiki, stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. Produkt znanego producenta Technicqll.

0 Recenzja (e)
18,10 zł

Silikon sanitarny Technicqll pleśniobójczy 70 ml

0 Recenzja (e)
6,90 zł

Silikon uniwersalny Technicqll bezbarwny Zastosowanie: Klej znajdzie zastosowanie między innymi w motoryzacji, uszczelnianiu szyb, reflektorów, gaźnika, tłumieniu mikrodrgań. Kolejną dziedziną jest budownictwo: przy uszczelnianiu kanałów powietrznych, rur grzewczych, i kanalizacyjnych. Klej sprawdza się podczas montażu luster do glazury. Kleju można użyć...

0 Recenzja (e)
3,19 zł

góra