Najlepsi sprzedawcy

na stronie

Uchwyty, zaczepy, mocowania, pudełka do rynny górnej żaluzji. Cena podana jest za 4 sztuki uchwytów do żaluzji. Jeden produkt, a posiada wiele nazw zaczepy górne wykonane są z wysokiej jakości materiału elastycznego PCV. Uchwyt pasuje do rynny żaluzji o wymiarach 19 mm x 25 mm. Waga 0,013 kg

4,29 zł

Zaślepka rynny dolnej żaluzji Zaślepka wykonana z miękkiego, elastycznego i trwałego PCV, dostępna jest w kolorze białym i transparentnym (przeźroczystym). Zaślepka ma za zadanie umocować rynne dolną żaluzji w specjalnych uchwytach do rynny dolnej, które montowane są u dołu okna. Cena podana jest za 10 sztuk.

8,00 zł

Zaczepy rynny dolnej do żaluzji Cena podana jest za komplet 10szt uchwytów. Uchwyty wykonane z miękkiego PCV, aby nie łamały się podczas wpinania rynny. Plastik z którego wykonane są zaczepy jest na tyle twardy, że ciężko jest go wygiąć, ale nie jest łamliwy. Można lekko odgiąć zaczep i nic mu się nie stanie dlatego że materiał jest elastyczny.  Waga...

8,00 zł

Złączka łańcuszka do rolety Cena podana jest za komplet 10szt złączek. Do wyboru jest złączka w kolorze białym lub brązowym. Przy zakupie złączki należy napisać w wiadomości jaki kolor jest potrzebny, czy biały czy brązowy. W innym wypadku zostanie dana złączka w kolorze białym.

6,00 zł

Zaślepka do żaluzji, zaślepka rynny górnej Cena podana jest za jedną sztukę zaślepki Zaślepka w kolorze białym, pasuje do żaluzji 25 mm, dostępna także w kolorze transparentnym. Zaślepki w kolorze transparentnym świetnie pasują do rynien w kolorze brązowym, beżowym, srebrnym.

1,00 zł

Sznurek do rolety zewnętrznej Cena podana jest za 1 mb sznurka. Sznurek odpowiada za podnoszenie i opuszczanie rolety zewnętrznej w przypadku sterowania ręcznego. Sznurek o średnicy 4,2 mm.

1,00 zł

Sprężyna do moskitiery drzwiowej wykonana z metalu. Cena podana jest za jedną sztukę sprężyny. Dzięki sprężynie możliwe jest samozamykanie się drzwi moskitierowych.

2,49 zł

Taśma piankowa dwustronna do rolet. Taśma dwustronna piankowa do podklejania prowadnic roletowych, a także kaset roletowych. Taśma może służyć do podklejania kaset i prowadnic roletowych wykonanych z PCV i z aluminium. Cena podana jest za jeden metr taśmy. Pełna rolka posiada 50mb taśmy. Waga 0,01 kg

1,20 zł

Zatyczka, zakończenie profilu 39 - Aretacja  Zakończenie profilu pancerza o wysokości 39 mm. Zatyczka profilu jest ważnym elementem, częścią każdej rolety zewnętrznej. Zatyczka służy do blokowania listków pancerza w taki sposób aby nie przesuwały się na boki.  Aretki do rolet

0,70 zł

Sznurek, łańcuszek kulkowy do rolety mini, dzień i noc, rolety w kasecie. Cena podana jest za jeden metr bieżący łańcuszka. Łańcuszek kulkowy o średnicy kulki wynoszącej 3,2mm. Warto zmierzyć jest szerokość kulki, aby kupić odpowiedni łańcuszek do rolety. 

1,50 zł

Bezbarwna żyłka do rolet i żaluzji Żyłka w kolorze bezbarwnym, cena podana jest za jeden metr bieżący żyłki. Żyłka z wszechstronnym zastosowaniem, może być użyta do rozwieszania prania oraz innych czynności. Żyłka jest wytrzymała na obciążenia i łatwa w zaplątywaniu.

0,70 zł

Biały korek do żaluzji Korek, zatyczka rynny dolnej w żaluzji poziomej jest niezbędnym elementem każdej żaluzji, odpowiada za mocowanie drabinki w rynnie dolnej. Korek wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego, lecz miękkiego plastiku w kolorze białym. Cena podana jest za jedną sztukę korka.

0,25 zł 0,50 zł

Wieszak do pancerza rolety zewnętrznej  Cena podana jest za jedną sztukę wieszaka. Wieszak służy do połączenia pancerza z rurą nawojową w rolecie zewnętrznej. Wieszak pasuje do pancerza wysokości 39 mm.  Dane techniczne: Szerokość wieszaka wynosi 12 cm, natomiast długość 12,5cm. Wieszak można stosować do profili:PT (37) PA (37, 39, 40, 45) PE (41)

2,69 zł

Patyki, pokrętło do żaluzji Patyk wykonany z PCV dostepny w trzech dlugościach lub docinany na wybrany wymiar.

3,99 zł

Zatyczka profilu PA 39 pod rygle do rolety zewnętrznej  Zatyczka służy do zaślepiania profilu w rolecie zewnętrznej. Ten rodzaj zatyczki znajdzie swoje zastosowanie w przypadku rolety z ryglami. Zatyczka posiada specjalne nacięcia na stalową linkę pod rygle. Cena podana jest za jedną sztukę zaślepki. Aretki do rolet, Zatyczka profilu do rolety

0,99 zł
Obecnie brak na stanie

Sznurek do żaluzji poziomej w kolorze białym Cena podana jest za 1 mb sznurka. Sznurek odpowiada za podnoszeni i opuszczanie żaluzji, w łatwy sposób można dokonać wymiany sznurka w żaluzji. 

1,19 zł

Złączka do łańcuszka, sznurka w rolecie w kolorze białym  Złączka o nie dużych gabarytach służąca do łączenia łańcuszka (3,2mm) w rolecie materiałowej. Złączka charakteryzuje się niską ceną. Cena podana jest za 10 sztuk złączek.

5,00 zł

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej Mechanizm wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za cały komplet.

11,05 zł
Obecnie brak na stanie

Ogranicznik do rolety materiałowej w kolorze białym i brązowym Ogranicznik służy do ustawienia końcowej pozycji rolety materiałowej. Przy składaniu zamówienia należy podać kolor w innym wypadku zostanie wysłany losowo biały lub brązowy. Cena podana jest za jedną sztukę ogranicznika.

0,39 zł
Obecnie brak na stanie

Oczko do rolet na żyłkę Cena podana jest za 10 sztuk oczek do rolety. Oczka umożliwiają montaż żyłki w rolecie. 

5,00 zł

góra