Rękawice Skórzane robocze

Rękawice robocze ze skóry

Rękawice charakteryzują się wysoką trwałością, znajdą swoje zastosowanie także w pracach budowlanych podczas mrozów. Rękawice idealne do prac brukarskich, związanych z przycinaniem elementów. Rękawice przydają się podczas spawania, dzięki wydłużonemu materiałowi ochraniają nie tylko dłoń, ale również część przedramienia.  

2,79 zł

Zastosowanie rękawic roboczych

Rękawice sprawdzają się przy wielu pracach fizycznych oraz przydomowych, podajemy kilka propozycji zastosowania:

 • Prace przy obróbce metalu(gięcie, szlifowanie, czyszczenia) oraz przy spawaniu różnego rodzaju gatunków stali
 • Sprzątanie ogrodu, przenoszenie kujących gałęzi, kawałków drewna
 • Rękawice szczególnie przydatne przy obróbce drewna, podczas cięcia i heblowania powierzchni drewnianych
 • Rękawice przydatne przy pracach na mrozie, dzięki kilku warstwom sprawdzają się podczas zimowych prac.
 • Rękawice zabezpieczają dłonie przy pracach brukarskich, przenoszeniu cegły ozdobnej oraz innych materiałów budowlanych.
 • Przy pracach murarskich, szczególnie przy niskich temperaturach

Najczęściej zadawane pytania

1. Jak długo średnio wytrzymują rękawice ?

domero.pl: Rękawice średnio wytrzymują 2-3 sezony, w zależności od natężenia prac i wykonywanych prac. Jeżeli rękawic będziemy używać raz na jakiś czas to mogą one wytrzymać nawet 5 lat, jedna kiedy będziemy ich używać codziennie to okres użytkowania się skraca.

Ocena 
2017-03-10

Rękawice robocze ze skóry

Rękawice robocze sprawdzają się przy pracach wykonywanych na mrozie. Według mnie są to bardzo dobrej jakości rękawice, ponieważ mają grubą warstwę ochronna materiału. Co prawda zrobine są z ogryzków skóry w różnym kolorze, zbyt estetycznie to nie wygląda. Jednak trwałość i jakość w rękawic w tej cenie jest naprawdę na najwyższym poziomie.

  Ocena 
  2017-03-08

  rękawice

  Bardzo dobre rękawice, ja używam ich w ogrodzie, nie kłują żadne chwasty

   Napisz swoją opinię!

   Napisz recenzję

   Rękawice Skórzane robocze

   Rękawice Skórzane robocze

   Rękawice robocze ze skóry

   Rękawice charakteryzują się wysoką trwałością, znajdą swoje zastosowanie także w pracach budowlanych podczas mrozów. Rękawice idealne do prac brukarskich, związanych z przycinaniem elementów. Rękawice przydają się podczas spawania, dzięki wydłużonemu materiałowi ochraniają nie tylko dłoń, ale również część przedramienia.  

   Film pod tytułem "Skórzane rekaiwce robocze zastosowanie ✦"


   Nasze produkty wysyłamy do każdego miejsca w Polsce, pod dowolny adres, przygotowaliśmy jednak spis miastz podziałem na województwa do których najczęściej wysyłamy nasze produkty.

   Miasta wojewódzkie:


   • Białystok
     
   • Bydgoszcz  • Gdańsk  • Katowice  • Kraków  • Łódź  • Olsztyn  • Poznań  • Rzeszów  • Szczecin  • Warszawa  • Wrocław  • Zielona Góra • Kielce  • Opole

   Ceny i opcje dostawy dostępne w sklepie domero.pl

   W naszym sklepie dostępne są sposoby dostawy:
   List ekonomiczny polecony7.99 zł
   Poczta Polska Priorytet 12 zł
   Poczta Polska do 1 kg12,50 zł
   Poczta Polska do 2 kg14,90 zł
   Przesyłka Pocztowa19 zł
   Przesyłka pocztowa dłużycowa25 zł
   Przesyłka płatna za pobraniem20 zł
   Przy wyborze przesyłki płatnej za pobraniem, należy potwierdzić zamówienie telefonicznie. Bez potwierdzenia telefonicznego zamówienia nie będą wysyłane.

   Przesyłka zależna jest od wagi i rozmiarów zamówienia
   . Opcje przeysłki dostępne są przy składaniu zamówienia i wyliczane na podstawie zakupionych produktów. 

   W okresie od maja do sierpnia czas realizacji zamówienia może uledz wydłużeniu.

   Produkty Powiązane

   Polecane wkręty samowiercące 5.5x22 Cena samowiertów podana jest za 20 sztuk. Sprzedajemy także hurtowe ilości, od których udzielamy rabatów. 100 szt. wkrętów kosztuje 9.84 zł. U nas znajdziecie promocyjne ceny na samowierty.

   2,24 zł

   Łącznik rozporowy, kotwa rozporowa z trzpieniem 8 x 110 Łącznik rozporowy idealny produkt do średniej wielkości obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

   1,73 zł

   Łącznik rozporowy z hakiem sufitowym, kotwa rozporowa z hakiem 8 x 85 Łącznik rozporowy z hakiem  idealny produkt do średniej wielkości obciążeń mocowanych w suficie. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych. Kotwa tego typu powszechna jest przy montażach żyrandolów oraz innych elementów...

   1,88 zł

   Łącznik rozporowy z hakiem sufitowym, kotwa rozporowa z hakiem 12 x 130 Łącznik rozporowy z hakiem sufitowym  idealny produkt do średniej wielkości obciążeń mocowanych w suficie. Łącznik rozporowy stosowany do montaży żyrandolów oraz innych elementów montowanych do sufitu.

   2,60 zł

   Łącznik ze śrubą podwójnie rozporową, 20 x 160 Łącznik rozporowy ze śrubą podwójnie rozpierającą to idealny produkt do dużych obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

   9,16 zł

   SADPAL Katalizator, spalający sadzę z komina. Sadpal Co to jest ? Sdpal to mieszanina soli nieorganicznych, które posiadają właściwości katalizatora. Właściwości katalityczne mieszaniny uaktywniają się podczas spalania w temperaturze 600 stopni C. Na pierwszy rzut oka jest to zielony proszek, który pali się na zielono-niebiesko.

   9,99 zł

   Drewno rozpałkowe do kominka lub grilla Drewno rozpałkowe, wysuszone, pocięte w małe szczapki bez dodatku substancji chemicznych. Tradycyjna forma rozpałki do kominka bądź grilla. Masa drewna na rozpałke wynosi 200g

   5,99 zł

   góra