Prowadzenie żyłkowe, napinacz żyłki
  • Prowadzenie żyłkowe, napinacz żyłki

Regulowany uchwyt pod żyłkę do rolety kpl. 2szt

5,99 zł

Prowadzenie, żyłkowe, uchwyt do napinania żyłki w rolecie.

Wysokiej jakości produkt, wykonany z trwałego plastiku. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu, możliwe jest napinanie, naciąganie żyłki do wybranego poziomu. Produkt dostępny jest w kolorze białym i brązowym. W wiadomości należy sprecyzować, jaki kolor jest potrzebny w innym wypadku zostanie wysłany biały. Cena podana za 2szt.

Kolor
Ilość

Prowadzenie boczne żyłkowe, jest to bardzo wygodny dodatek do każdej rolety. Dzięki występowaniu prowadzenia bocznego w dwóch pospolitych kolorach takich jak biel i brąz, możliwe jest dopasowanie prowadzenie bocznego w rolecie pod kolor ramy okiennej. 

Jakie są zalety prowadzenia bocznego żyłkowego w rolecie?

Dzięki zastosowaniu prowadzenia bocznego nie ma obaw o stukanie rolety o okno lub ramę okienną w czasie gdy okno jest uchylone. Belka obciążająca nie powoduje stukania o produkty postawione na parapecie.

Aby skompletować prowadzenie żyłkowe należy dokupić żyłkę do rolet, która jest sprzedawana w naszym sklepie na metry bieżące. Dzięki czemu kupujesz taką ilość żyłki, jaka jest Ci potrzebna. Napinacz posiada zakres regulacji od 15 mm do 22 mm, dzięki czemu możemy swobodnie dopasować napinacz do grubości naszego okna.