Taśma piankowa dwustronna 19 mm
  • Taśma piankowa dwustronna 19 mm

Taśma piankowa dwustronna 19 mm

2,50 zł

Taśma klejąca dwustronna do rolet 19mm.

Taśma dwustronna piankowa do podklejania kaset roletowych. Taśma może służyć do podklejania kaset i z aluminium. Cena podana jest za jeden metr taśmy.

Waga 0,01 kg

Ilość

Spis treści Samoprzylepna taśma dwustronna do montażu rolet i prowadnic:

1. Cechy

  • Trwały, dosyć miękki materiał, który można porównać do gąbki.
  • Taśma posiada wszechstronne zastosowanie np. do przyklejenia wieszaków na ręczniki, w kuchni lub łazience zaletą tej taśmy jest jej szerokość która wynosi nie całe 2 cm.
  • Klejoną powierzchnię należy dobrze oczyścić denaturatem lub alkoholem.
  • Uwaga taśma jest super mocna, dlatego należy podejmować właściwe decyzje przed przyklejeniem.
  • Należy pamiętać, że przy odrywaniu klej trzyma bardzo mocno i jedynie pianka/gąbka się rwie, natomiast klej zazwyczaj zostaje na oknie.

2. Szczegółowy opis

Taśma dwustronna montażowa w kolorze białym o grubości 1 mm i szerokości 19 mm. Wyglądem taśma przypomina klejącą gąbkę, jest wykonana z pianki elastycznej, dlatego też zapewnia mocne trzymanie przedmiotów. Niektóre taśmy są z domieszkami papieru i bardzo szybko się drą i są nie do użytku. Nasza taśma jest na tyle elastyczna, że po przyklejeniu jest szansa ją oderwać, jednak kiedy taśma zwiąże, lepiej tego nie robić, ponieważ się przedrze. 

Po obu stronach pianki zastosowano klej akrylowy, dzięki któremu taśma jest bardzo mocna!

3. Najczęściej zadawane pytania przez klientów

Najczęściej zadawane pytania do taśmy roletowej:

1. Czy aby na pewno taśma montażowa utrzyma kasetę oraz prowadnice przy oknie?

domero.pl: Wszystko zależy od kilku czynników, po pierwsze przygotowanie gruntu, czyli odpowiednie oczyszczenie powierzchni. Po drugie siła pociągowa użytkowników oraz wilgotność Aby temu zapobiec nakręciliśmy film instruktażowy kilkusekundowy, który można znaleźć w zakładce filmy. Robiąc wszystko krok po kroku można mieć pewność, że taśma będzie solidnie trzymała wybrany element.

2. Ile czasu taśma wytrzymuje na oknie?

domero.pl: Wszystko zależy od czynników mieszkalnych, jeżeli jest dobrze wentylowane pomieszczenie i nie ma w nim wilgoci, to taśma może wytrzymać nawet i ponad 15 lat.