Marki

 • Aluprof

  Aluprof

  Producent elementów do rolet zewnętrznych

  Firma Aluprof S.A. jest jednym z czołowych producentów stolarki aluminiowej w Europie. Aluprof jest polską firma notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych jako grupa Kęty S.A. Obecnie firma Aluprof realizuje największe w Polsce inwestycje takie jak: Stadiony, Business Parki, Apartamentowce. Firma największe zakłady produkcyjne posiada w Opolu, Bielsku Białej, Złotowie, Goleszowie. Spółka posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. Polska firma odniosła wielki sukces wychodząc ze swoja ofertę na rynki zagraniczne. 

 • Bamarpol

  Bamarpol

  Firma Bamar-Pol została założona w 1991 roku. Jest obecnie jednym z większych dostawców komponentów do produkcji rolet w Polsce. W swojej ofercie firma posiada wiele materiałów do rolet, gładkich, dzień i noc, podgumowanych.

  Firma posiada także bogatą ofertę mechanizmów sterujących w roletach oraz szeroką ofertę prowadnic do rolet  czy  kaset do rolet.

 • Besta producent części do rolet

  Besta producent części do rolet

  Besta jest jednym z największych Polskich producentów komponentów do role wewnętrznych. W swojej ofercie posiadają zarówno akcesoria do rolet dzień i noc, rolet w kasetach, rolet wolnowiszących. W ofercie producenta znajdziemy również szereg tkanin do rolet.

 • Gerda

  Gerda

  Producent wkładek i zamków drzwiowych

  GERDA obecna jest na Polskim rynku od 1987 roku, i wciąż poszerza wachlarz swoich produktów. Gerda to rozpoznawalna marka kojarzona z zamkami i wkładkami drzwiowymi i drzwiami. 

 • Hosten Polska

  Hosten Polska

  Hosten Polska

  Firma Hosten produkuje profile aluminiowe do rolet wewnętrznych, zewnętrznych a także do moskitier. W swojej ofercie posiadają także akcesoria do rolet materiałowych w systemie mini jak i dzień i noc. 

  W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów od tego producenta między innymi: Mechanizm do rolety w kasecie Vegas

  Sprawdź także inne mechanizmy do rolet od producenta Hosten w naszym sklepie oraz pozostałe części do rolet:

 • Jania

  Jania

  Producent zamków Jania

  Jania to Polski producent zamków drzwiowych, historia firmy sięga 1979, kiedy to oficjalnie powstała firma zajmująca się produkcja wysokiej jakości zamków. Firma jest rozpoznawalna na Polskim rynku wśród klientów. 

 • JMT

  JMT

  Producent kotew rozporowych

  JMT - Producent elementów metalowych, łączników rozporowych, mechanicznych, z trzpieniem rozporowym, z hakiem itd. Firma w początkowej fazie zajmowała się produkcją złączy budowlanych, natomiast w kolejnych latach stopniowo zaczęła poszerzać swój asortyment o kolejne produkty. Obecnie w ofercie firmy JMT można znaleźć akcesoria do ogrodzeń z siatki oraz akcesoria do ogrodzeń panelowych. 

  Kotwy metalowe do betonu

 • Metal Bud

  Metal Bud

  Polski producent klamek drzwiowych Metal-Bud.

  Firma powstała w 1965 roku, na początku swojej działalności produkowała niewielkie elementy metalowe, następnie zaczęła produkować klamki do drzwi. Segment klamek stał się czołowym segmentem dla firmy Metal-Bud

 • Metalweld

  Metalweld

  Firma Metalweld to polski producent elektrod

  Firma który w swojej ofercie posiada kilkadziesiąt rodzai elektrod spawalniczychRodzaje elektrod uzależnione są od wielu czynników np. od tego czy spawanie jest amatorskie, czy przemysłowe. OD mocy prądu, każda z elektrod potrzebuje innej mocy, podział występuje także ze względu na materiał, który chcemy zespawać. Ze względu na to że jest kilka rodzai stali, elektrody muszą być dopasowane składem chemicznym do spawanego materiału. Elektrody dzielą się ze względu na rodzaj otuliny itd. 

 • MiD

  MiD

  Producent osłon okiennych

  MiD jest firmą specjalizującą się w produkcji osłon okiennych w szczególności: Rolety materiałowe, Rolety dzień i noc, moskitiery, żaluzje aluminiowe. Dodatkowo firma zajmu się sprzedażą detaliczną części do rolet, akcesori do rolet zewnętrznych, elementów do moskitier, części do żaluzji oraz akcesori do verticali .

 • Mobilus Motors

  Mobilus Motors

  Mobilus to jeden z największych polskich producentów silników i napędów do rolet. Mobilus w swojej ofercie posiada także nowoczesne systemy sterowania całą automatyką w domu, w tak zwanych inteligentnych domach. Głównym obszarem działalności tego producenta jest jednak segement silników do rolet zewnętrznych:

 • Mooven

  Mooven

  Producent akcesorii do rolet zewnętrznych

  Firma Mooven jest marką zarządzaną przez firmę Sukcesgroup. Jest to jak najbardziej Polski producent, dlatego też kupując produkty tego producenta w naszym sklepie wspierasz rodzimy biznes oraz firmy z Polski. Produkty tego producenta odznaczają się wysoką jakością oraz długą żywotnością.

 • Skwat

  Skwat

  Skwat producent Sadpalu

  Firma SKWAT jest  producentem preparatu do spalania sadzy zwanego Sadapl, często mylony jako Spalsad. Preparat stworzony do ochrony kominów oraz pieców. Preparat Sadpal używany jest do spalania sadzy z komina oraz pieca aby podnieść sprawność pieca grzewczego lub Kominka.

  „SKWAT” Sp. z o. o., Żółtki Kolonia 22, 16-070 Choroszcz

 • Technicqll

  Technicqll

  Producent klei szybko schnących

  Producentem wyrobów pod marką Technicqll jest Nalmat Trzebinia. Firma Nalmat powstała w 1985 roku. Wyroby producenta przeznaczone są dla majsterkowiczów, ludzi z pasja, gospodarstw domowych, motoryzacji, przemysłu, budownictwa.  

 • Yuni - Cesan

  Yuni - Cesan

  Producent klamek drzwiowych, klasycznych, nowoczesnych i retro.

  Firma działa od 1988 roku i swoja siedzibę ma w Turcji. Firma zajmuje się wyrobem klamek ozdobnych do drzwi. W ofercie posiada typowo blisko wschodnie klamki z zdobieniami akcentującymi do tamtejszego wystroju i tradycji. W swojej ofercie firma posiada także klamki w stylu retro.