Kasety do rolet

Kasety do rolet najczęściej występują razem z prowadnicami tworząc całościowy komplet. Jednak można zastosować jedynie samą kasetę, aby zabezpieczyć materiał przed zbieraniem się kurzu czy innymi zabrudzeniami. Z czasem kiedy wprowadzane były nowe systemy roletowe, trzeba było także zmodyfikować systemy kaset. Dostępne są różne kolory kaset od k...

Kasety do rolet najczęściej występują razem z prowadnicami tworząc całościowy komplet. Jednak można zastosować jedynie samą kasetę, aby zabezpieczyć materiał przed zbieraniem się kurzu czy innymi zabrudzeniami. Z czasem kiedy wprowadzane były nowe systemy roletowe, trzeba było także zmodyfikować systemy kaset. Dostępne są różne kolory kaset od klasycznych, matowych z połyskiem czy drewnopodobnych. 

Kasety pełnią nie tylko funkcję praktyczną ale także dekoracyjną. Nie jest tajemnicą, że roleta w kasecie będzie się znacznie lepiej prezentować niż wolno wisząca. Jako że w nowoczesnych domach królują kolory antracytu czy drewnopodobne można znacznie ubogacić okno roletą w kasecie.

Kaseta do rolet dzień i noc

Kasety do tego typu rolet muszą mieć miejsce w którym będzie można umieścić część stałą materiału oraz powinny być nieco większe, ponieważ w roletach dzień i noc materiał jest mierzony podwójnie. Niektóre systemy posiadają tak zwane belki nośne adaptacyjne, które po doczepieniu mogą być użyte także do rolet w typie DUO. 

Więcej

Kasety do rolet  

Kaseta do rolety, maskownica PCV Cena kasety podana za 1mb. Kaseta do rolety wewnętrznej wykonana z PCV w kolorze białym. Kasety o długości powyżej 150 cm wysyłamy po indywidualnym wyliczeniu kosztów przesyłki.

0 Recenzja (e)
13,90 zł

Aluminiowa kaseta do rolety, maskownica Cena kasety podana za 1mb. Kaseta do rolety wewnętrznej wykonana z aluminium w kolorze białym. Kasety o długości powyżej 150 cm wysyłamy po indywidualnym wyliczeniu kosztów przesyłki.

0 Recenzja (e)
19,90 zł

Kaseta aluminiowa  Grande Kaseta do rolet typu dzień i noc, stosowana jest do naprawdę długich i szerokich rolet. Ze względu na swoją pojemność może być zastosowana do rolet o długości 3,5 i szerokości 2 m w typie DUO.

1 Recenzja (e)
59,90 zł

góra