Zwijacze do rolet zewnętrznych

Zwijacze oraz mechanizmy zwijające

Zwijacze do rolet zewnętrznych dzielą się na zwykłe klasyczne oraz zwijacze korbowe. Klasyczne zwijacze dostępne w naszym sklepie mogą pomieścić nawet do 6,5m sznura, dzięki czemu mogą obsługiwać rolety antywłamaniowe do...

Zwijacze oraz mechanizmy zwijające

Zwijacze do rolet zewnętrznych dzielą się na zwykłe klasyczne oraz zwijacze korbowe. Klasyczne zwijacze dostępne w naszym sklepie mogą pomieścić nawet do 6,5m sznura, dzięki czemu mogą obsługiwać rolety antywłamaniowe do okien balkonowych. Klasyczne zwijacze sprawdzą się jednak jedynie w przypadku rolet o niewielkich szerokościach. Rolety które są długie oraz szerokie zazwyczaj mają także dużą masę, przy tego typu roletach polecamy stosowanie zwijaczy korbowych, które świetnie nadają się do rolet o większej masie.

Nie wiesz jak zamontować zwijacz?

Możesz obejrzeć film instruktażowy przygotowany przez naszą firmę

Zwijacze korbowe

Wadą zwijaczy korbowych, jest to, że podnoszenie i opuszczanie rolety trwa o wiele dłużej niż w przypadku zastosowanie klasycznego zwijacza. Zwijacze korbowe charakteryzują się także wyższą ceną, ponieważ przeznaczenie są do naprawdę dużych rolet. Do tego dochodzi także koszt korby. Korby do zwijaczy psusją się jednak najrzadziej. Korba do zwijacza w całości wykonane jest  z metalu i rzadko  dochodzi do jej uszkodzenia.

Najczęściej zadawane pytania o zwijacz do rolet zewnętrznych

Jaki kolor zwijacza wybrać do okien w kolorze szarego antracytu?

domero.pl: Według nas do antracytu najlepiej pasuje kolor biały, dlatego też warto wybrać właśnie zwijacz w kolorze białym. Często elewacja domów z oknami, czy drzwiami w kolorze antracytu jest właśnie w kolorze bieli. Często także elewacje wykonana jest z dwóch kolorów antracytu oraz bieli, ponieważ, te dwa kolory świetnie się uzupełniają!

Wpisy blogowe powiązane z kategorią Zwijacze do rolet antywłamaniowych

Jak wymienić sznurek, linkę w rolecie zewnętrznej?   Jak wymienić ślizgi, ślizgacze w rolecie zewnętrznej? 


Główne miasta do których wysyłamy nasze produkty:

• Białystok, • Bydgoszcz, • Gdańsk,• Katowice, • Kraków, • Łódź, • Olsztyn, • Poznań, • Rzeszów, • Szczecin,• Warszawa, • Wrocław, • Zielona Góra.• Kielce, • Opole, • Lublin

Więcej

Zwijacze do rolet zewnętrznych 

Biały zwijacz do rolety zewnętrznej na sznurek do 6 m Mechanizm zwijający do rolety zewnętrznej wyprodukowany jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Mechanizm o nie dużych gabarytach przeznaczony do stosowania wewnętrznego. Mechanizm posiada funkcję samo-zwijania się. Zwijacz jest w stanie pomieścić sznur o długości 6,5m. Cena podana za jedną...

3 Recenzja (e)
29,90 zł
Obecnie brak na stanie

Mechanizm zwijający do rolety zewnętrznej brąz Mechanizm wykonany z elementów twardego PCV, twardego aluminium i stali. Zwijacz wysokiej jakości, charakteryzujący się wysoką niezawodnością. W zwijaczu mieści się do 6m sznura, co pozwala na obsługę dłuższych rolet np. balkonowych.

0 Recenzja (e)
29,90 zł

Biały korbowy zwijacz do rolety zewnętrznej Zwijacz wykonana jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Zwijacz przeznaczony do podnoszenia rolet zewnętrznych o dużych gabarytach. Zwijacz do pancerza o masie 30 kg. W skład zestawu wchodzą 4 sztuki kołków rozporowych (fi 6)i 4 zaślepki na wkręty.

1 Recenzja (e)
60,00 zł

Sznurek do rolety zewnętrznej Cena podana jest za 1 mb sznurka. Sznurek odpowiada za podnoszenie i opuszczanie rolety zewnętrznej w przypadku sterowania ręcznego. Sznurek o średnicy 4,2 mm.

3 Recenzja (e)
1,05 zł

Zwijacz korbowy do rolety zewnętrznej Zwijacz wykonana jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Zwijacz przeznaczony do podnoszenia rolet zewnętrznych o dużych gabarytach. Zwijacz do pancerza o masie 22 kg.

1 Recenzja (e)
50,00 zł
Obecnie brak na stanie

Korba do zwijacza korbowego w rolecie zewnętrznej Korba wykonana jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Korba swoje zastosowanie znajdzie podczas podciągania rolety zewnętrznej przy większym zwijaczu. 

2 Recenzja (e)
19,99 zł
Obecnie brak na stanie

góra