Części do rolet dzień i noc

Akcesoria do rolet dzień i noc

Potrzebujesz akcesori do rolet dzień i noc? Sklep Domero, to najlepszy wybór, oferujemy wszystkie elementy potrzebne do naprawy rolety w systemie noc i dzień. Obawiasz się, że elementy nie będą pasować? U nas z...

Akcesoria do rolet dzień i noc

Potrzebujesz akcesori do rolet dzień i noc? Sklep Domero, to najlepszy wybór, oferujemy wszystkie elementy potrzebne do naprawy rolety w systemie noc i dzień. Obawiasz się, że elementy nie będą pasować? U nas znajdziesz rysunki techniczne wraz z wymiarami, dlatego na pewno kupisz to co potrzebujesz! Jeżeli nie znajdziesz rysunków technicznych do części, które Cię interesują, przeczytaj dokładnie opis produktu! Jeżeli w opisie produktu nie znajdzie potrzebnych wymiarów, to skontaktuj się z nami ! Wszystkie elementy, które można wymienić w rolecie dzień noc uporządkowaliśmy w jednym miejscu tak, abyś nie musiał szukać. Niektóre produkty można zastosować także w innych rodzajach rolet materiałowych.

Uchwyty do rolet dzień i noc

Jak wiadomo uchwyty do rolet są najbardziej narażone na użytkowanie, dlatego też zdarz się że ulegają zniszczeniu. Codzienne podciąganie i opuszczanie rolety powoduje naprężenia na mechanizmie, które przenoszą się na uchwyty, dobrze jest mieć w domu zapasowy komplet uchwytów, ponieważ nie wiadomo, kiedy mogą ulec zniszczeniu. Bezinwazyjne zaczepy dostępne w naszym sklepie dostępne są w wersji klasycznej oraz przedłużanej. Bezinwazyjne przedłużane uchwyty stworzone zostały z myślą o osobach, które potrzebują zamontować roletę wewnętrzną pod wywietrznikiem. Taki montaż umożliwiają właśnie przedłużane zaczepy do rolet. Warto dodać, że uchwyty rolety umożliwiają bezinwazyjny montaż!

Zastanawiasz się jak sprawują się zakupione w naszym sklepie produkty? Zachęcamy zapoznania się z opiniami użytkowników, które dostępne są w każdym z produktów!

Prowadnica rolety dzeiń i noc

Prowadnica rolety nadaje nie banalny wygląd każdej rolecie. Dodatkowo prowadnica rolety posiada wiele zalet, które znacznie usprawniają funkcjonowanie rolety materiałowej. Stosując prowadnice masz pewność, że twój materiał nawija się prawidłowo. Jeżeli roleta zrobiona jest na odpowiedni wymiar, to prowadnica zapobiega przesuwaniu się materiału na boki i krzywemu nawijaniu.

Zobacz także:

Prowadnice do roletMechanizmy do roletUchwyty do rolet


Główne miasta do których wysyłamy nasze produkty:

• Białystok, • Bydgoszcz, • Gdańsk,• Katowice, • Kraków, • Łódź, • Olsztyn, • Poznań, • Rzeszów, • Szczecin,• Warszawa, • Wrocław, • Zielona Góra.• Kielce, • Opole, • Lublin


Potrzebujesz fachowych porad? Zajrzyj na nasz blog!

Blog- artykuły z kategorii akcesoria do rolet - DomeroTematy jakie znajdziesz na naszym blogu to:

Czym i jak przykleić roletę do okna?

Jak naprawić roletę materiałową ?

Co nowego w kategorii elementy do rolet styczeń 2017 ?


Producenci elementów do rolet dzień i noc

Więcej

Części do rolet dzień i noc 

na stronie

Mechanizm do rolety dzień i noc Wykonany z wysokiej jakości plastiku. Mechanizm przystosowany do rolety w systemie dzień i noc. Cena podana jest za cały komplet mechanizmu. 

9,99 zł

Belka nośna do rolety wolnowiszącej Belka nośna do rolet materiałowych wolnowiszących. Belka wykonana jest z plastiku, dostępna w kolorze brązowym oraz białym. Belka nośna jest rozwiązaniem kiedy chcemy przykleić roletę materiałową wolnowiszącą do okna. Cena podana jest za belkę o długości 70 cm. dostępne są długości (70, 100, 120, 149) cm..

7,99 zł

Rura nawojowa do rolety materiałowej fi 17 mm(wewnętrzne)  Rura do rolety materiałowej, wykonana ze stali. Rura o fi wewnętrznym równym 17 mm. Rura stosowana do rolet materiałowych w kasecie, dzień i noc oraz mini. Rura może być zastosowana do każdego systemu roletowego, gdzie fi mechanizmu wynosi 17 mm. Cena podana za 1mb rury i w takich odcinkach...

5,90 zł

Zakończenie belki dolnej obciążającej w rolecie mini dzień i noc Element dostępny w kolorze transparentnym, służy do zakończenia bocznego belki obciążające w rolecie dzień i noc ⦰11-12mm. Zakończenie ma specjalnie przystosowane otwory pod żyłkę, dzięki czemu z łatwością można dorobić prowadzenie boczne w rolecie. Cena jest podana za 2szt.

5,99 zł

Regulowany Uchwyt do rolety typu dzień i noc Cena podana jest za 4 sztuki uchwytów do rolety. Zaczepy wykonane są z plastiku w kolorze białym, posiadają regulowaną końcówkę, która dopasowuje się do ramy okiennej oraz specjalne wpięcie na listwę pod system Duo. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie dzień i noc.  

11,99 zł

Przedłużany plastikowy uchwyt do rolety dzień i noc Cena podana jest za 4 sztuki uchwytów do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym, uchwyt jest przedłużony, dzięki czemu możliwy jest montaż rolet pod wywietrznikiem. Dostępny jest także uchwyt w kolorze brązowym. Uchwyt posiada wysokość 8cm, natomiast szerokość to 1,6 cm.

12,49 zł

Prowadzenie, żyłkowe, uchwyt do napinania żyłki w rolecie. Wysokiej jakości produkt, wykonany z trwałego plastiku. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu, możliwe jest napinanie, naciąganie żyłki do wybranego poziomu. Produkt dostępny jest w kolorze białym i brązowym. W wiadomości należy sprecyzować, jaki kolor jest potrzebny w innym wypadku zostanie wysłany...

5,99 zł

Prowadzenie żyłkowe do rolety mini, dzień i noc Prowadzenie żyłkowe wykonane z plastikowych elementów, dostępne w kolorze białym oraz brązowym ( przypadku braku określenia koloru zostanie wysłany biały). W skład prowadzenie bocznego wchodzi: dwa uchwyty naciągające żyłkę oraz dwie żyłki o długości 170 cm. Regulacja uchwytu na skrzydle okiennym to zakres...

5,99 zł

Prowadnica pcv płaska do rolet wewnętrznych Cena podana jest za jedną sztukę prowadnicy. Prowadnica montowana jest na taśmę dwustronną piankową, (którą można zakupić w naszym sklepie) do listwy szklącej po obydwu bokach rolety. Prowadnica ma za zadanie doszczelnić roletę po bokach, tak aby wraz z tkaniną tworzyła całość. Szerokość: 32 mm

2,99 zł

Biała prowadnica pcv przestrzenna do rolet dzień i noc. Prowadnica wykonana jest z wysokiej jakości plastiku wyprofilowanego w kształt litery "U". Prowadnica chroni boki materiału przed strzępieniem i wspomaga prawidłowe nawijanie się materiału. Prowadnice do rolet

6,89 zł

Prowadnica maskująca do rolet materiałowych Cena podana jest za jedną sztukę prowadnicy o długości 50 cm. Prowadnica służy do maskowania krawędzi materiału oraz do tworzenia dodatkowego zaciemnienia w rolecie. Prowadnica wraz z kasetą i tkaniną podgumowaną tworzą produkt, który daje 100% zaciemnienia.

1,99 zł

Łącznik łańcuszka w kolorze niebieskim Złączka wykonana z niebieskich elementów twardego PCV. Łącznik może byc stsowany do łańcuszka o szerokości ziarne 3 - 3,5 mm. Cena podana jest za komplet tj. mechanizm i zaślepka.

1,00 zł

Taśma piankowa dwustronna do rolet. Taśma dwustronna piankowa do podklejania prowadnic roletowych, a także kaset roletowych. Taśma może służyć do podklejania kaset i prowadnic roletowych wykonanych z PCV i z aluminium. Cena podana jest za jeden metr taśmy. Pełna rolka posiada 50mb taśmy. Waga 0,01 kg

1,20 zł

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej Mechanizm wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za cały komplet.

11,10 zł

Złączka łańcuszka do rolety Cena podana jest za komplet 10szt złączek. Do wyboru jest złączka w kolorze białym lub brązowym. Przy zakupie złączki należy napisać w wiadomości jaki kolor jest potrzebny, czy biały czy brązowy. W innym wypadku zostanie dana złączka w kolorze białym. Zdjęcie poglądowe złączki miewają różne kształty.

6,00 zł

Obciążnik łańcuszka do rolety mini, dzień i noc, rolety w kasecie. Cena podana jest za jedną sztukę obciążnika. Obciążnik służy do dociążania sznurka zwijającego roletę. Dzięki zastosowaniu obciążnika do rolety nie ma problemu ze skręcaniem się łańcuszka. 

1,09 zł

Rozkładany obciążnik do rolet Cena podana jest za 1 sztukę obciążnika w kolorze brązowym.

1,29 zł

Łańcuszek do rolet 50 cm pętla biały Cena podana jest za 1 sztukę łańcuszka o długości 50 cm. Łańcuszek świetnie sprawdza się do rolet dzień i noc, ponieważ jest bez końcowy i nie potrzeba stosować złączek. Łańcuszek o wymiarach 4,5mm x 6mm.

1,50 zł

Sznurek do rolet 175 cm bez końcowy biały Cena podana jest za 1 sztukę łańcuszka o długości zwisu 175 cm. Łańcuszek świetnie sprawdza się do rolet dzień i noc, ponieważ jest bez końcowy i nie potrzeba stosować złączek. Średnica kulki łańcuszka 4,5mm, rozstaw kulek 6mm.

5,90 zł

Sznurek do rolet 50 cm bez końcowy brązowy Cena podana jest za 1 sztukę łańcuszka o długości zwisu 50 cm. Sznurek świetnie sprawdza się do rolet dzień i noc, ponieważ jest bez końcowy i nie potrzeba stosować złączek. Średnica kulki łańcuszka 4,5mm, rozstaw kulek 6mm.

2,49 zł

góra