Lista produktów producenta Bamarpol

Firma Bamar-Pol została założona w 1991 roku. Jest obecnie jednym z większych dostawców komponentów do produkcji rolet w Polsce. W swojej ofercie firma posiada wiele materiałów do rolet, gładkich, dzień i noc, podgumowanych.

Firma posiada także bogatą ofertę mechanizmów sterujących w roletach oraz szeroką ofertę prowadnic do rolet  czy  kaset do rolet.

Kaseta aluminiowa  Grande Kaseta do rolet typu dzień i noc, stosowana jest do naprawdę długich i szerokich rolet. Ze względu na swoją pojemność może być zastosowana do rolet o długości 3,5 i szerokości 2 m w typie DUO.

59,90 zł

Kaseta plastikowa do rolet dzień i noc Kaseta zaprojektowana specjalnie pod rolety typu dzień i noc, ponieważ posiada dodatkowy kanalik, w który można wsunąć część materiału. Sprzedawana w rozmiarach 50, 70, 100, 120, 130, 148 cm. Możliwa także wysyłka dłuższych kaset po uzgodnieniu telefonicznym.

9,49 zł

Mechanizm do rolety wielkogabarytowej dzień i noc w kasecie. Mechanizm wykonany z wysokiej jakości elementów metalowych oraz plastikowych z przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi. Przeznaczony do kasety aluminiowej Zonda Grande z naszego sklepu. Mechanizm pasuje do rolety o średnicy rury nawojowej fi 24mm. Wymiary: Szerokość: około 6,2 cm Wysokość:...

24,99 zł

góra