Lista produktów marki Besta producent części do rolet

Besta jest jednym z największych Polskich producentów komponentów do role wewnętrznych. W swojej ofercie posiadają zarówno akcesoria do rolet dzień i noc, rolet w kasetach, rolet wolnowiszących. W ofercie producenta znajdziemy również szereg tkanin do rolet.

Besta producent Akcesorii do rolet

Producent akcesorii do rolet wewnętrznych materiałowych

Besta jest producentem komponentów do rolet, jako jedni z pierwszych producentów w Polsce dostarczyli na rynek wysokiej jakości uchwyty do rolet dzień i noc w różnych kolorach(biały, brązowy, oraz w okleinie drewnopodobnej). W naszym sklepie mogą państwo kupić uchwyty w dwóch kolorach białym oraz brązowym.

Besta wprowadziła na rynek profil nośny, który umożliwia bezinwazyjne przyklejenie rolety w systemie mini do okna. Jest to na tyle dobre rozwiązanie, że w przypadku, kiedy nie ma możliwości zastosowanie haczyków, sprawdza się właśnie belka nośna.

W 2018 roku w dniach  od 27-02 do 03-03 producent będzie uczestniczył w Międzynarodowych Targach Systemów Przeciwsłonecznych w Stuttgarcie, można będzie ich znaleźć w hali  4, przy stoisku B11

Na targach w Stutgardzie wystawiają się firmy z całego świata, w ostatniej edycji w targach udział wzięło prawie 900 wystawców, z czego 30 z Polski. Zakres tematyczny targów obejmuje, rolety, markizy, żaluzje, verticale, okna, okiennice, bramy, ogrodzenia, napędy do bram, elektryczne systemy bezpieczeństwa.

Części i akcesoria do rolet producenta Besta

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-20 z 23 pozycji