Lista produktów producenta Besta producent części do rolet

Besta jest jednym z największych Polskich producentów komponentów do role wewnętrznych. W swojej ofercie posiadają zarówno akcesoria do rolet dzień i noc, rolet w kasetach, rolet wolnowiszących. W ofercie producenta znajdziemy również szereg tkanin do rolet.

Besta producent Akcesorii do rolet


Producent akcesorii do rolet wewnętrznych materiałowych


Besta jest producentem komponentów do rolet, jako jedni z pierwszych producentów w Polsce dostarczyli na rynek wysokiej jakości uchwyty do rolet dzień i noc w różnych kolorach(biały, brązowy, oraz w okleinie drewnopodobnej). W naszym sklepie mogą państwo kupić uchwyty w dwóch kolorach białym oraz brązowym.


Besta wprowadziła na rynek profil nośny, który umożliwia bezinwazyjne przyklejenie rolety w systemie mini do okna. Jest to na tyle dobre rozwiązanie, że w przypadku, kiedy nie ma możliwości zastosowanie haczyków, sprawdza się właśnie belka nośna.


W 2018 roku w dniach  od 27-02 do 03-03 producent będzie uczestniczył w Międzynarodowych Targach Systemów Przeciwsłonecznych w Stuttgarcie, można będzie ich znaleźć w hali  4, przy stoisku B11


Na targach w Stutgardzie wystawiają się firmy z całego świata, w ostatniej edycji w targach udział wzięło prawie 900 wystawców, z czego 30 z Polski. Zakres tematyczny targów obejmuje, rolety, markizy, żaluzje, verticale, okna, okiennice, bramy, ogrodzenia, napędy do bram, elektryczne systemy bezpieczeństwa.


Części i akcesoria do rolet producenta Besta

Więcej

Płaska aluminiowa prowadnica do rolet materiałowych Prowadnica służy do maskowania krawędzi materiału oraz do tworzenia dodatkowego zaciemnienia w rolecie. Prowadnica wraz z kasetą i tkaniną podgumowaną tworzą produkt, który daje 100% zaciemnienia. Szerokość: 32 mm

1 Recenzja (e)
4,64 zł

Aluminiowa kaseta do rolety, maskownica Cena kasety podana za 1mb. Kaseta do rolety wewnętrznej wykonana z aluminium w kolorze białym. Kasety o długości powyżej 150 cm wysyłamy po indywidualnym wyliczeniu kosztów przesyłki.

0 Recenzja (e)
19,90 zł

Kaseta do rolety, maskownica PCV Kaseta do rolety wewnętrznej wykonana z PCV w kolorze białym. Kasety o długości powyżej 150 cm wysyłamy po indywidualnym wyliczeniu kosztów przesyłki.

1 Recenzja (e)
6,99 zł

Listwa do rolety płaska Wysokiej jakości prowadnica do rolety, wykonana z plastiku w kolorze białym. Prowadnica jest całkowicie płaska. Szerokość prowadnicy wynosi 3,2cm. Cena jest podana za 1mb i w takich odcinkach wysyłamy.

0 Recenzja (e)
5,99 zł

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej Mechanizm wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za cały komplet.

4 Recenzja (e)
10,99 zł

Mechanizm do rolet w kasecie PCV i aluminiowej Besta, ciemny brąz Mechanizm wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za cały komplet.

1 Recenzja (e)
12,00 zł

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej w kolorze jasnego brązu Mechanizm pasuje do kaset w kolorze złoty dąb oraz orzech, wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za...

0 Recenzja (e)
12,00 zł

Metalowe uchwyt do rolety mini Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z metalu w kolorze białym. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie mini.

3 Recenzja (e)
2,49 zł

Ogranicznik do rolety materiałowej w kolorze białym i brązowym Ogranicznik służy do ustawienia końcowej pozycji rolety materiałowej. Przy składaniu zamówienia należy podać kolor w innym wypadku zostanie wysłany losowo biały lub brązowy. Cena podana jest za jedną sztukę ogranicznika.

0 Recenzja (e)
0,39 zł

Prowadnica do rolet w kolorze Złoty Dąb Cena podana jest za prowadnicę o długości 148 cm. Szerokość prowadnicy wynosi 3,2mm. Prowadnica powinna być mocowana na taśmę dwustronną piankową.

1 Recenzja (e)
8,69 zł

Prowadnica pcv płaska do rolet wewnętrznych Cena podana jest za jedną sztukę prowadnicy. Prowadnica montowana jest na taśmę dwustronną piankową, (którą można zakupić w naszym sklepie) do listwy szklącej po obydwu bokach rolety. Prowadnica ma za zadanie doszczelnić roletę po bokach, tak aby wraz z tkaniną tworzyła całość. Szerokość: 32 mm

1 Recenzja (e)
2,99 zł

Prowadnica rolety w kolorze Mahoń Szerokość prowadnicy wynosi 3,2mm. Prowadnica, słuzy jako listwa maskująca do rolety materiałowej.

1 Recenzja (e)
8,69 zł

Przedłużany aluminiowy uchwyt do rolety mini Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym lub brązowym (bez podania koloru będą wysyłane białe). Uchwyt jest przedłużony, dzięki czemu możliwy jest montaż rolet pod wywietrznikiem. Uchwyt posiada wysokość 8cm, natomiast szerokość to 1,6 cm.

2 Recenzja (e)
3,49 zł

Przedłużany plastikowy uchwyt do rolety dzień i noc Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym, uchwyt jest przedłużony, dzięki czemu możliwy jest montaż rolet pod wywietrznikiem. Dostępny jest także uchwyt w kolorze brązowym. Uchwyt posiada wysokość 8cm, natomiast szerokość to 1,6 cm.

1 Recenzja (e)
2,59 zł

Regulowany Uchwyt do rolety typu dzień i noc Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z plastiku w kolorze białym, posiadają regulowaną końcówkę, która dopasowuje się do ramy okiennej oraz specjalne wpięcie na listwę pod system Duo. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie dzień i noc.  

3 Recenzja (e)
1,99 zł

Zaczep, uchwyt pod żyłkę do rolety mini/ dzień i noc Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym, posiadają regulowaną końcówkę, która dopasowuje się do ramy okiennej. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie mini i dzień i noc.

2 Recenzja (e)
2,00 zł

Zaślepka belki dolnej do rolety wewnętrznej Zatyczka służy do maskowania zakończeń belki dolnej. Cena podana jest za jedną sztukę zatyczki. 

0 Recenzja (e)
0,79 zł

Złączka do sznurka w rolecie materiałowej w kolorze transparentnym Złączka jest bardzo ważnym elementem każdej rolety. Złączka służy do łączenia końców łańcuszka. Cena podana jest za jedną sztukę łącznika. 

1 Recenzja (e)
0,38 zł 0,45 zł

Łącznik łańcuszka, sznurka w rolecie wewnętrznej Łącznik łańcuszka służy do łączenia ze sobą dwóch końców sznurka w rolecie. Złączka jest nie wielkich rozmiarów w kolorze białym lub bezbarwnym.Cena podana jest za jedną sztukę złączki. 

1 Recenzja (e)
0,42 zł 0,49 zł
Obecnie brak na stanie

Sznurek, łańcuszek kulkowy do rolety mini, dzień i noc, rolety w kasecie. Cena podana jest za jeden metr bieżący łańcuszka. Łańcuszek kulkowy o średnicy kulki wynoszącej 3,2mm. Warto zmierzyć jest szerokość kulki, aby kupić odpowiedni łańcuszek do rolety. 

0 Recenzja (e)
1,50 zł

góra