Lista produktów producenta Besta producent części do rolet

Besta jest jednym z największych Polskich producentów komponentów do role wewnętrznych. W swojej ofercie posiadają zarówno akcesoria do rolet dzień i noc, rolet w kasetach, rolet wolnowiszących. W ofercie producenta znajdziemy również szereg tkanin do rolet.

Besta producent Akcesorii do rolet


Producent akcesorii do rolet wewnętrznych materiałowych


Besta jest producentem komponentów do rolet, jako jedni z pierwszych producentów w Polsce dostarczyli na rynek wysokiej jakości uchwyty do rolet dzień i noc w różnych kolorach(biały, brązowy, oraz w okleinie drewnopodobnej). W naszym sklepie mogą państwo kupić uchwyty w dwóch kolorach białym oraz brązowym.


Besta wprowadziła na rynek profil nośny, który umożliwia bezinwazyjne przyklejenie rolety w systemie mini do okna. Jest to na tyle dobre rozwiązanie, że w przypadku, kiedy nie ma możliwości zastosowanie haczyków, sprawdza się właśnie belka nośna.


W 2018 roku w dniach  od 27-02 do 03-03 producent będzie uczestniczył w Międzynarodowych Targach Systemów Przeciwsłonecznych w Stuttgarcie, można będzie ich znaleźć w hali  4, przy stoisku B11


Na targach w Stutgardzie wystawiają się firmy z całego świata, w ostatniej edycji w targach udział wzięło prawie 900 wystawców, z czego 30 z Polski. Zakres tematyczny targów obejmuje, rolety, markizy, żaluzje, verticale, okna, okiennice, bramy, ogrodzenia, napędy do bram, elektryczne systemy bezpieczeństwa.


Części i akcesoria do rolet producenta Besta

Więcej

Płaska aluminiowa prowadnica do rolet materiałowych Prowadnica służy do maskowania krawędzi materiału oraz do tworzenia dodatkowego zaciemnienia w rolecie. Prowadnica wraz z kasetą i tkaniną podgumowaną tworzą produkt, który daje 100% zaciemnienia. Szerokość: 32 mm

4,64 zł

Aluminiowa kaseta do rolety, maskownica Cena kasety podana za 1mb. Kaseta do rolety wewnętrznej wykonana z aluminium w kolorze białym. Kasety o długości powyżej 150 cm wysyłamy po indywidualnym wyliczeniu kosztów przesyłki.

19,90 zł

Kaseta do rolety, maskownica PCV Kaseta do rolety wewnętrznej wykonana z PCV w kolorze białym. Kasety o długości powyżej 150 cm wysyłamy po indywidualnym wyliczeniu kosztów przesyłki.

6,99 zł

Listwa do rolety płaska Wysokiej jakości prowadnica do rolety, wykonana z plastiku w kolorze białym. Prowadnica jest całkowicie płaska. Szerokość prowadnicy wynosi 3,2cm. Cena jest podana za 1mb i w takich odcinkach wysyłamy.

5,99 zł

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej Mechanizm wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za cały komplet.

11,10 zł

Mechanizm do rolet w kasecie PCV i aluminiowej Besta, ciemny brąz Mechanizm wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za cały komplet.

12,00 zł
Obecnie brak na stanie

Mechanizm do rolety w kasecie PCV i aluminiowej w kolorze jasnego brązu Mechanizm pasuje do kaset w kolorze złoty dąb oraz orzech, wykonany z elementów twardego białego PCV, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały sprzedawany jest w całym komplecie wraz z innymi elementami wymiennymi. Elementów w komplecie jest 8 sztuk. Cena podana jest za...

12,00 zł
Obecnie brak na stanie

Metalowe uchwyt do rolety mini Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z metalu w kolorze białym. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie mini.

2,49 zł

Ogranicznik do rolety materiałowej w kolorze białym i brązowym Ogranicznik służy do ustawienia końcowej pozycji rolety materiałowej. Przy składaniu zamówienia należy podać kolor w innym wypadku zostanie wysłany losowo biały lub brązowy. Cena podana jest za jedną sztukę ogranicznika.

0,39 zł
Obecnie brak na stanie

Prowadnica pcv płaska do rolet wewnętrznych Cena podana jest za jedną sztukę prowadnicy. Prowadnica montowana jest na taśmę dwustronną piankową, (którą można zakupić w naszym sklepie) do listwy szklącej po obydwu bokach rolety. Prowadnica ma za zadanie doszczelnić roletę po bokach, tak aby wraz z tkaniną tworzyła całość. Szerokość: 32 mm

2,99 zł

Prowadnica pcv do rolet w kolorze Złoty Dąb Cena podana jest za 1szt prowadnicy . Szerokość prowadnicy wynosi 3,2mm. Prowadnica powinna być mocowana na taśmę dwustronną piankową.

8,69 zł

Prowadnica rolety w kolorze Mahoń Szerokość prowadnicy wynosi 3,2mm. Prowadnica, słuzy jako listwa maskująca do rolety materiałowej.

8,69 zł

Przedłużany aluminiowy uchwyt do rolety mini Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym lub brązowym (bez podania koloru będą wysyłane białe). Uchwyt jest przedłużony, dzięki czemu możliwy jest montaż rolet pod wywietrznikiem. Uchwyt posiada wysokość 8cm, natomiast szerokość to 1,6 cm.

3,49 zł

Przedłużany plastikowy uchwyt do rolety dzień i noc Cena podana jest za 4 sztuki uchwytów do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym, uchwyt jest przedłużony, dzięki czemu możliwy jest montaż rolet pod wywietrznikiem. Dostępny jest także uchwyt w kolorze brązowym. Uchwyt posiada wysokość 8cm, natomiast szerokość to 1,6 cm.

12,49 zł

Regulowany Uchwyt do rolety typu dzień i noc Cena podana jest za 4 sztuki uchwytów do rolety. Zaczepy wykonane są z plastiku w kolorze białym, posiadają regulowaną końcówkę, która dopasowuje się do ramy okiennej oraz specjalne wpięcie na listwę pod system Duo. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie dzień i noc.  

11,99 zł

Zaczep, uchwyt pod żyłkę do rolety mini/ dzień i noc Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do rolety. Zaczepy wykonane są z aluminium w kolorze białym, posiadają regulowaną końcówkę, która dopasowuje się do ramy okiennej. Są to standardowe uchwyty stosowane do rolet w systemie mini i dzień i noc.

2,00 zł

Zaślepka belki dolnej do rolety wewnętrznej Zatyczka służy do maskowania zakończeń belki dolnej. Cena podana jest za 4 sztuki zatyczek. 

4,00 zł

Złączka do sznurka w rolecie materiałowej w kolorze transparentnym Złączka jest bardzo ważnym elementem każdej rolety. Złączka służy do łączenia końców łańcuszka. Cena podana jest za jedną sztukę łącznika. 

0,38 zł 0,45 zł
Obecnie brak na stanie

Łącznik łańcuszka, sznurka w rolecie wewnętrznej Łącznik łańcuszka służy do łączenia ze sobą dwóch końców sznurka w rolecie. Złączka jest nie wielkich rozmiarów w kolorze białym lub bezbarwnym.Cena podana jest za jedną sztukę złączki. 

0,42 zł 0,49 zł
Obecnie brak na stanie

Sznurek, łańcuszek kulkowy do rolety mini, dzień i noc, rolety w kasecie. Cena podana jest za jeden metr bieżący łańcuszka. Łańcuszek kulkowy o średnicy kulki wynoszącej 3,2mm. Warto zmierzyć jest szerokość kulki, aby kupić odpowiedni łańcuszek do rolety. 

1,50 zł

góra