Siatki ścierne

W naszym sklepie znajdą państwo siatki ścierne do szlifowania gipsu, szpachli, ścian po malowaniu oraz gładzi gipsowych. W ofercie posiadamy wiele rozmiarów gradacji siatki do drobnych prac związanych ze szlifowaniem tynków gipsowych. Siatka ścierna wykonana z trwałych materiałów, które zapewniają długą trwałość siatki. Siatka może być używana z...

W naszym sklepie znajdą państwo siatki ścierne do szlifowania gipsu, szpachli, ścian po malowaniu oraz gładzi gipsowych. W ofercie posiadamy wiele rozmiarów gradacji siatki do drobnych prac związanych ze szlifowaniem tynków gipsowych. Siatka ścierna wykonana z trwałych materiałów, które zapewniają długą trwałość siatki. Siatka może być używana z obu stron, dlatego też jest to siatka dwustronna.

Zastosowanie siatki ściernej:

  • Szlifowanie i docieranie gładzi gipsowej, wygładzanie tynku na ścianach
  • Może służyć do szlifowania, gładzenia plastiku lub metalu.

Potrzebujesz szybko wyszlifować gładź gipsową i szukasz dobrej siatki ściernej? Trafiłeś idealnie, w naszym sklepie znajdziesz siatki do docierania tynku gipsowego w przeróżnych rozmiarach. Na naszych klientów czekają okresowe promocje, o których piszemy na naszym blogu, dlatego też warto jest na niego zaglądać, ponieważ można kupić wiele narzędzi w niskich cenach! 

Staramy się, aby każdy klient został obsłużony na jak najwyższym poziomie oraz aby zamówienie zostało błyskawicznie wysłane. Czy już wspominaliśmy, że kupując w naszym sklepie możesz liczyć na wysyłkę tego samego dnia co zaksięgowane zostały pieniądze?

Więcej

Siatki ścierne  

Siatka ścierna g 80 Ż Cena podana jest za jedną sztukę siatki ściernej.

0,65 zł

Siatka ścierna g 80 B Cena podana jest za jedną sztukę siatki ściernej.

0,70 zł

Trwała siatka ścierna gramatura 60 B Cena podana jest za jedną sztukę siatki ściernej.

0,69 zł 0,78 zł -12%

Trwała siatka ścierna gramatura 40 B Cena podana jest za jedną sztukę siatki ściernej.

0,69 zł 0,78 zł -12%

Trwała siatka ścierna do szlifowania gipsu gramatura 150 B Cena podana jest za jedną sztukę siatki ściernej. W naszym sklepie kupisz siatkę do szlifowania gipsu w najniższej cenie!

0,62 zł 0,70 zł -12%

Trwała siatka do docierania gładzi gramatura 120 B Cena podana jest za jedną sztukę siatki ściernej. Zachęcamy do zakupów siatek do docierania gładzi, w naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment siatek do gładzi.

0,62 zł 0,70 zł -12%

Profesjonalna siatka ścierna szlifierska gramatura 100 B Cena podana jest za jedną sztukę siatki ściernej. Produkt przeznaczony do szlifowania gładzi gipsowej. Siatkę można zakładać na elektronarzędzia.

0,70 zł

Dobra siatka ścierna do szlifowania gładzi gipsowej gramatura 240 Ż Cena podana jest za jedną sztukę siatki ściernej.

0,70 zł

Polecana siatka ścierna do docierania gładzi gramatura 220 Ż Cena podana jest za jedną sztukę siatki ściernej. Potrzebujesz dotrzeć gładź w swoim domu? Dobrze trafiłeś! Przedstawiamy siatkę do docierania gładzi o gramaturze 220.

0,70 zł

góra