Siatki ścierne

W naszym sklepie znajdą państwo siatki ścierne do szlifowania gipsu, szpachli, ścian po malowaniu oraz gładzi gipsowych. W ofercie posiadamy wiele rozmiarów gradacji siatki do drobnych prac związanych ze szlifowaniem tynków gipsowych. Siatka ścierna wykonana z trwałych materiałów, które zapewniają długą trwałość siatki. Siatka może być używana z...

W naszym sklepie znajdą państwo siatki ścierne do szlifowania gipsu, szpachli, ścian po malowaniu oraz gładzi gipsowych. W ofercie posiadamy wiele rozmiarów gradacji siatki do drobnych prac związanych ze szlifowaniem tynków gipsowych. Siatka ścierna wykonana z trwałych materiałów, które zapewniają długą trwałość siatki. Siatka może być używana z obu stron, dlatego też jest to siatka dwustronna.

Zastosowanie siatki ściernej:

  • Szlifowanie i docieranie gładzi gipsowej, wygładzanie tynku na ścianach
  • Może służyć do szlifowania, gładzenia plastiku lub metalu.

Potrzebujesz szybko wyszlifować gładź gipsową i szukasz dobrej siatki ściernej? Trafiłeś idealnie, w naszym sklepie znajdziesz siatki do docierania tynku gipsowego w przeróżnych rozmiarach. Na naszych klientów czekają okresowe promocje, o których piszemy na naszym blogu, dlatego też warto jest na niego zaglądać, ponieważ można kupić wiele narzędzi w niskich cenach! 

Staramy się, aby każdy klient został obsłużony na jak najwyższym poziomie oraz aby zamówienie zostało błyskawicznie wysłane. Czy już wspominaliśmy, że kupując w naszym sklepie możesz liczyć na wysyłkę tego samego dnia co zaksięgowane zostały pieniądze?

Więcej

Siatki ścierne  

góra