Lista produktów producenta Mooven

Producent akcesorii do rolet zewnętrznych

Firma Mooven jest marką zarządzaną przez firmę Sukcesgroup. Jest to jak najbardziej Polski producent, dlatego też kupując produkty tego producenta w naszym sklepie wspierasz rodzimy biznes oraz firmy z Polski. Produkty tego producenta odznaczają się wysoką jakością oraz długą żywotnością.

Korba do zwijacza korbowego w rolecie zewnętrznej Korba wykonana jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Korba swoje zastosowanie znajdzie podczas podciągania rolety zewnętrznej przy większym zwijaczu. 

19,99 zł
Obecnie brak na stanie

Koło zębate do zwijaczy korbowych maksymalny udźwig 30 kg

29,99 zł

Zwijacz korbowy do rolety zewnętrznej Zwijacz wykonana jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Zwijacz przeznaczony do podnoszenia rolet zewnętrznych o dużych gabarytach. Zwijacz do pancerza o masie 22 kg. Zwijacz nowy, nigdy nie był używany. Jedyną wadą są przypalenia powstałe od odprysków ze spawania widoczne na zdjęciu.

31,99 zł
Obecnie brak na stanie

Zatyczka do prowadnicy kolor szary w rolecie zewnętrznej Zatyczka do maskowania otworów w prowadnicach na wkręty. Zaślepka wykonana z wysokiej jakości PCV, pasuje do rolet w kolorze szarym, stalowym. Zatyczka o średnicy 10 mm.

0,70 zł

Zwijacz do rolety zewnętrznej na taśmę do 6 m Mechanizm zwijający do rolety zewnętrznej wyprodukowany jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Kaseta zwijająca w bardzo ergonomicznym opływowym kształcie. Mechanizm posiada funkcję samo-zwijania się. Zwijacz rolety jest w stanie pomieścić taśmę o długości 6m. Cena podana za jedną sztukę zwijacza. 

29,90 zł

Biały korbowy zwijacz do rolety zewnętrznej Zwijacz wykonana jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Zwijacz przeznaczony do podnoszenia rolet zewnętrznych o dużych gabarytach. Zwijacz do pancerza o masie 30 kg. W skład zestawu wchodzą 4 sztuki kołków rozporowych (fi 6)i 4 zaślepki na wkręty.

59,99 zł

Biały korbowy zwijacz na taśmę do rolety zewnętrznej Zwijacz wykonany jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Zwijacz przeznaczony do podnoszenia rolet zewnętrznych o dużych gabarytach. Świetnie sprawdza się przy roletach o ciężarze pancerza do 22 kg. 

59,99 zł

góra