Lista produktów producenta Mooven

Producent akcesorii do rolet zewnętrznych

Firma Mooven jest marką zarządzaną przez firmę Sukcesgroup. Jest to jak najbardziej Polski producent, dlatego też kupując produkty tego producenta w naszym sklepie wspierasz rodzimy biznes oraz firmy z Polski. Produkty tego producenta odznaczają się wysoką jakością oraz długą żywotnością.

Korba do zwijacza korbowego w rolecie zewnętrznej Korba wykonana jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Korba swoje zastosowanie znajdzie podczas podciągania rolety zewnętrznej przy większym zwijaczu. 

2 Recenzja (e)
19,99 zł
Obecnie brak na stanie

Zatyczka do prowadnicy kolor szary w rolecie zewnętrznej Zatyczka do maskowania otworów w prowadnicach na wkręty. Zaślepka wykonana z wysokiej jakości PCV, pasuje do rolet w kolorze szarym, stalowym. Zatyczka o średnicy 10 mm.

0 Recenzja (e)
0,70 zł

Biały korbowy zwijacz do rolety zewnętrznej Zwijacz wykonana jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Zwijacz przeznaczony do podnoszenia rolet zewnętrznych o dużych gabarytach. Zwijacz do pancerza o masie 30 kg. W skład zestawu wchodzą 4 sztuki kołków rozporowych (fi 6)i 4 zaślepki na wkręty.

1 Recenzja (e)
60,00 zł

góra