Lista produktów producenta Mooven

Producent akcesorii do rolet zewnętrznych

Firma Mooven jest marką zarządzaną przez firmę Sukcesgroup. Jest to jak najbardziej Polski producent, dlatego też kupując produkty tego producenta w naszym sklepie wspierasz rodzimy biznes oraz firmy z Polski. Produkty tego producenta odznaczają się wysoką jakością oraz długą żywotnością.

Korba do zwijacza korbowego w rolecie zewnętrznej Korba wykonana jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Korba swoje zastosowanie znajdzie podczas podciągania rolety zewnętrznej przy większym zwijaczu. 

2 Recenzja (e)
19,99 zł

Zwijacz korbowy do rolety zewnętrznej Zwijacz wykonana jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Zwijacz przeznaczony do podnoszenia rolet zewnętrznych o dużych gabarytach. Zwijacz do pancerza o masie 22 kg. Zwijacz nowy, nigdy nie był używany. Jedyną wadą są przypalenia powstałe od odprysków ze spawania widoczne na zdjęciu.

0 Recenzja (e)
31,99 zł
Obecnie brak na stanie

Zatyczka do prowadnicy kolor szary w rolecie zewnętrznej Zatyczka do maskowania otworów w prowadnicach na wkręty. Zaślepka wykonana z wysokiej jakości PCV, pasuje do rolet w kolorze szarym, stalowym. Zatyczka o średnicy 10 mm.

0 Recenzja (e)
0,70 zł

Zwijacz do rolety zewnętrznej na taśmę do 6 m Mechanizm zwijający do rolety zewnętrznej wyprodukowany jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Kaseta zwijająca w bardzo ergonomicznym opływowym kształcie. Mechanizm posiada funkcję samo-zwijania się. Zwijacz rolety jest w stanie pomieścić taśmę o długości 6m. Cena podana za jedną sztukę zwijacza. 

0 Recenzja (e)
29,90 zł

Biały korbowy zwijacz do rolety zewnętrznej Zwijacz wykonana jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Zwijacz przeznaczony do podnoszenia rolet zewnętrznych o dużych gabarytach. Zwijacz do pancerza o masie 30 kg. W skład zestawu wchodzą 4 sztuki kołków rozporowych (fi 6)i 4 zaślepki na wkręty.

2 Recenzja (e)
59,99 zł

Biały korbowy zwijacz na taśmę do rolety zewnętrznej Zwijacz wykonany jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Zwijacz przeznaczony do podnoszenia rolet zewnętrznych o dużych gabarytach. Świetnie sprawdza się przy roletach o ciężarze pancerza do 22 kg. 

0 Recenzja (e)
59,99 zł

góra