Prowadnice do rolet zewnętrznych

Prowadnica w każdej rolecie zewnętrznej odgrywa kluczową rolę, zabezpiecza aby pancerz prawidłowo się opuszczał oraz wraz z pancerzem i skrzynią tworzy jednolitą całość. W naszym sklepie znajdziesz różne kolory prowadnic do rolet zewnętrznych od prowadnic w kolorze brązowym, białym po prowadnice w kolorze szarego antracytu

Prowadnice do rolet zewnętrznych 

Prowadnica brązowa do rolety zewnętrznej ze szczotkami  Cena podana jest za jedną sztukę prowadnicy w kolorze białym wyposażonej w szczotki . Prowadnica firmy aluprof wykonana jest w całości z trwałego aluminium, w miejscu, gdzie porusza się pancerz zamontowane są szczotki. Prowadnice wysyłamy oddzielną paczką, nie łączymy z innymi elementami.

13,99 zł

Prowadnica biała do rolety zewnętrznej ze szczotkami  Cena podana jest za jedną sztukę prowadnicy w kolorze białym wyposażonej w szczotki . Prowadnica wykonana jest w całości z trwałego aluminium, w miejscu, gdzie porusza się pancerz zamontowane są szczotki.

13,99 zł

Prowadnica w kolorze szary antracyt do rolety zewnętrznej  Cena podana jest za jedną sztukę prowadnicy w kolorze białym wyposażonej w szczotki . Prowadnica wykonana jest w całości z trwałego aluminium, w miejscu, gdzie porusza się pancerz zamontowane są szczotki.

13,99 zł

góra