Kotwy stalowe do betonu

Kotwy rozporowe jest to system zamocowań, stosowany w podłożach  gładkich takich jak beton, oraz inne mieszanki betonowe. Kotwy stosowane są także w cegłach oraz pustakach, jednak najlepsze kotwienie jest w powierzchniach twardych i gładkich. Kotwy metalowe charakteryzują się wysoką nośnością. Jeżeli potrzebujesz zamocować naprawdę ciężkie przed...

Kotwy rozporowe jest to system zamocowań, stosowany w podłożach  gładkich takich jak beton, oraz inne mieszanki betonowe. Kotwy stosowane są także w cegłach oraz pustakach, jednak najlepsze kotwienie jest w powierzchniach twardych i gładkich. Kotwy metalowe charakteryzują się wysoką nośnością. Jeżeli potrzebujesz zamocować naprawdę ciężkie przedmioty to zalecane jest użycie właśnie kotwy metalowej.

Kotwy rozporowe zastosowanie

Kotwy przeznaczone są do mocowania dużych konstrukcji stalowych, często możemy je spotkać przy mocowaniu napędów do bram przesuwnych, słupów reklamowych, słupów ogrodzeniowych, szlabanów, latarni.  

Kotwy rozporowe do betonu polskiego producenta JMT, to sprawdzone produkty, których używają montażyści w całej Polsce. 

Więcej

Kotwy stalowe do betonu 

Podkategorie

na stronie

Kotwa metalowa rozporowa z trzpieniem 8 x 80 Kotwa metalowa rozporowa idealny produkt do średniej wielkości obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

1,49 zł

Łącznik rozporowy, kotwa rozporowa z trzpieniem 8 x 50 Łącznik rozporowy idealny produkt do średniej wielkości obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

1,33 zł

Łącznik rozporowy, kotwa rozporowa z trzpieniem 8 x 110 Łącznik rozporowy idealny produkt do średniej wielkości obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

1,73 zł

Kotwa rozporowa z trzpieniem 8x80

11,47 zł

Łącznik rozporowy, kotwa rozporowa z trzpieniem 20 x 200 Łącznik rozporowy idealny produkt do średniej wielkości obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

10,56 zł

Łącznik rozporowy, kotwa rozporowa z trzpieniem 20 x 120 Łącznik rozporowy idealny produkt do średniej wielkości obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

7,15 zł

Dobry kotwa metalowa, rozporowa z trzpieniem 16 x 120 Kotwa metalowa do betonu idealny produkt do średniej wielkości obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

4,16 zł

Łącznik rozporowy, kotwa rozporowa z trzpieniem 14 x 160 Łącznik rozporowy idealny produkt do średniej wielkości obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

4,00 zł

Wytrzymała kotwa do betonu, rozporowa z trzpieniem 12 x 60 Kotwa do betonu to idealny produkt do średniej wielkości obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

1,88 zł

Łącznik rozporowy maszynowy, kotwa rozporowa z wkrętem 14 x 80 Łącznik rozporowy maszynowy z wkrętem  idealny produkt do średniej wielkości obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

2,98 zł

Łącznik rozporowy maszynowy, kotwa rozporowa z wkrętem 12 x 80 Łącznik rozporowy maszynowy z wkrętem  idealny produkt do średniej wielkości obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

2,80 zł

Łącznik rozporowy z hakiem sufitowym, kotwa rozporowa z hakiem 8 x 85 Łącznik rozporowy z hakiem  idealny produkt do średniej wielkości obciążeń mocowanych w suficie. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych. Kotwa tego typu powszechna jest przy montażach żyrandolów oraz innych elementów...

1,88 zł

Łącznik rozporowy z hakiem sufitowym, kotwa rozporowa z hakiem 12 x 130 Łącznik rozporowy z hakiem sufitowym  idealny produkt do średniej wielkości obciążeń mocowanych w suficie. Łącznik rozporowy stosowany do montaży żyrandolów oraz innych elementów montowanych do sufitu.

2,60 zł

Łącznik rozporowy z hakiem sufitowym, kotwa rozporowa z hakiem 10 x 115 Łącznik rozporowy z hakiem  idealny produkt do średniej wielkości obciążeń mocowanych w suficie. Kotwa powszechna przy montażu oświetlenia oraz innych elementów montowanych do sufitu.

2,49 zł

Łącznik rozporowy z hakiem prostym, kotwa rozporowa z hakiem 8 x 120 Łącznik rozporowy z hakiem  idealny produkt do średniej wielkości obciążeń mocowanych w suficie.

2,60 zł

Łącznik rozporowy z hakiem oczkowym, kotwa rozporowa z hakiem 16 x 380 Łącznik rozporowy z hakiem  idealny produkt do średniej wielkości obciążeń mocowanych w suficie. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

8,91 zł

Łącznik rozporowy z hakiem huśtawkowym, 12 x 140 Łącznik rozporowy z hakiem  idealny produkt do średniej wielkości obciążeń mocowanych w suficie. Kotwa sprawdza się przy montażu elementów ruchomych do sufitu np. worki treningowe, huśtawki itd.

3,09 zł
Obecnie brak na stanie

Łącznik ze śrubą podwójnie rozporową, 20 x 160 Łącznik rozporowy ze śrubą podwójnie rozpierającą to idealny produkt do dużych obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

9,16 zł

Łącznik ze śrubą podwójnie rozporową, 14 x 120 Łącznik rozporowy ze śrubą podwójnie rozpierającą to idealny produkt do dużych obciążeń. Kotwa sprawdza się przy mocowaniu elementów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

3,92 zł

Łącznik ze śrubą podwójnie rozporową, 25 x 330 Łącznik rozporowy ze śrubą podwójnie rozpierającą to idealny produkt do wielkich przedmiotów. Kotwa sprawdza się przy montażu przedmiotów drewnianych, oraz metalowych do powierzchni betonowych.

18,56 zł

góra