Uchwyty górne żaluzji kpl. 4szt

Uchwyty, zaczepy, mocowania, pudełka do rynny górnej żaluzji.

Cena podana jest za 4 sztuki uchwytów do żaluzji. Jeden produkt, a posiada wiele nazw zaczepy górne wykonane są z wysokiej jakości materiału elastycznego PCV. Uchwyt pasuje do rynny żaluzji o wymiarach 19 mm x 25 mm.

Waga 0,013 kg

4,29 zł

Elastyczne PCV ułatwia montaż żaluzji w trudnych warunkach, np. kiedy mamy niewielka przestrzeń przy oknie i montaż żaluzji wymaga nie małych zdolności, wtedy stosując uchwyty z naszego sklepu możemy z łatwością wykonać montaż.

Spis treści

1. Zalety

  • wykonane z wysokiej jakości materiału PCV, który jest mocny i elastyczny, co pomaga w montażu żaluzji w ciężkich warunkach, kiedy np. mamy mało miejsca.
  • Uchwyty montowane są na wkręty 3 x 12 do listwy szklącej okna .
  • Dzięki niewielkim gabarytom uchwyty mogą zostać wysłane listem ekonomicznym, co znacznie obniża koszty dostawy.
  • Zaczepy należy montować tak, aby nie przeszkadzały drabince.
  • Zaczepy dostępne są w kolorze białym i bezbarwnym.

2. Najczęściej zadawane pytania

1. Czy można zdejmować żaluzję z uchwytów podczas mycia okien?

Domero.pl: Oczywiście, jednak należy wykonać tę czynność w odpowiedni sposób inaczej może dojść do uszkodzenia zaczepu. Aby poprawnie zdemontować i zamontować uchwyt należy obejrzeć film w zakładce #filmy w tym produkcie.


2. Jaki jest czas użyteczności uchwytów? 

Domero.pl: Wszystko zależy od prawidłowego użytkowania oraz częstotliwości zdejmowania żaluzji. Średnio uchwyty do żaluzji wytrzymują 5 lat. Jednak w przypadku rzadkiego użytkowania może to być nawet do 15 lat.

Film instruktażowy pod tytułem "Montaż uchwytów do żaluzji ♦ domero.pl ✦"


Filmy instruktażowe z kategorii Akcesoria do żaluzji

Film instruktażowy pod tytułem "Jak wymienić mechanizm w żaluzji aluminiowej ? ♦ domero.pl ✦"

W jaki sposób wymienić uchwyty górne w żaluzji aluminiowej poziomej:

Częstym problemem jest wymiana uchwytów, a konkretnie zkładanie nowych, związane jest to z nieumiejetnym zakładaniem i uzywaniem zbyt duzej siły. W efekcie nowe uchwyty się łamią i należy powtarzać czynność. 

1. Należy zdjąc stare uchwyty, czasami bywa tak, że uda sie zdjąc jeden uchwyt nie łamiąc go. Nie zawsze jest to możliwe, ponieważ czasami plastik się tak zaciśnie, że nie ma możlwiość, nalezy go wyłamać. Zdejmujemy zatrzaski, lub łamiemy, zależy jaka jest sytuacja. Następnie wyciągamy żaluzje. 

2. Kolejno odkręcamy uchwyty uzywając odpowiedniego wkrętaka. Zalecamy zaopatrzec sie także w nowe wkręty do żaluzji w naszym sklepie, gdyby poprzednie były zbyt obrobine, lub z akiegoś powodu nie nadawały się do ponownego użycia. 

3. Przykręcamy nowe uchwyty, możemy zrobić to używając poprzednich dziór. Wkładamy żaluzje w uchwyty i zatrzaskujemy. Ważne jest aby zatrzaskiwać w odpowiedni sposób. Najlepiej jest zrobic to zciskając jedną reką uchwyt, a druga zapinać zatrzask. Najpierw zapinamy zatrzask na 1/3 szerkoości uchwytu i następnie przesuwamy zatrzask, aby zakrył cały uchwyt. 

4. Osiągnęlismy sukces i wymieniliśmy uchwyty do zaluzji


Nasze produkty wysyłamy do każdego miejsca w Polsce, pod dowolny adres, przygotowaliśmy jednak spis miastz podziałem na województwa do których najczęściej wysyłamy nasze produkty.

Miasta wojewódzkie:


• Białystok
  
• Bydgoszcz  • Gdańsk  • Katowice  • Kraków  • Łódź  • Olsztyn  • Poznań  • Rzeszów  • Szczecin  • Warszawa  • Wrocław  • Zielona Góra • Kielce  • Opole

Ceny i opcje dostawy dostępne w sklepie domero.pl

W naszym sklepie dostępne są sposoby dostawy:
List ekonomiczny polecony7.99 zł
Poczta Polska Priorytet 12 zł
Poczta Polska do 1 kg12,50 zł
Poczta Polska do 2 kg14,90 zł
Przesyłka Pocztowa19 zł
Przesyłka pocztowa dłużycowa25 zł
Przesyłka płatna za pobraniem20 zł
Przy wyborze przesyłki płatnej za pobraniem, należy potwierdzić zamówienie telefonicznie. Bez potwierdzenia telefonicznego zamówienia nie będą wysyłane.

Przesyłka zależna jest od wagi i rozmiarów zamówienia
. Opcje przeysłki dostępne są przy składaniu zamówienia i wyliczane na podstawie zakupionych produktów. 

W okresie od maja do sierpnia czas realizacji zamówienia może uledz wydłużeniu.

Produkty Powiązane

Patyki, pokrętło do żaluzji Patyk wykonany z PCV dostepny w trzech dlugościach lub docinany na wybrany wymiar.

3,99 zł

Uchwyty kątowe do żaluzji w kolorze białym. Uchwyty przykręcane do kątów ramy okiennej. Uchwyt kątowy nadaje ładny wygląd każdej żaluzji. Cena podana za jedną sztukę. Wymiary rynny żaluzji, która pasuje do uchwytu to 25 mm x 19 mm. Dostępne są uchwyty na lewą i prawą stronę.

6,99 zł
Obecnie brak na stanie

Sznurek do żaluzji poziomej w kolorze białym Cena podana jest za 1 mb sznurka. Sznurek odpowiada za podnoszeni i opuszczanie żaluzji, w łatwy sposób można dokonać wymiany sznurka w żaluzji. 

1,19 zł

Drabinka do żaluzji 25 mm. Cena podana jest za 1 mb drabinki. Drabinka odpowiada za przytrzymywanie pojedynczych lamet żaluzji. Mocowana jest w rynnie górnej każdej żaluzji.

1,99 zł

Mocowanie drabinki w żaluzji. Mocowanie drabinki w żaluzji aluminiowej. Element służący do zaciskania drabinki sznurkowej w żaluzji.

1,00 zł

Zatyczka do żaluzji pod żyłkę. Zatyczka do rynny dolnej żaluzji poziomej aluminiowej pod prowadzenie żyłkowe. Zatyczka wyposażona jest w oczko pod żyłkę.

1,00 zł

Metalowy ślizgacz sznurka do żaluzji Cena podana jest za jedną sztukę ślizgacza. Ślizgacz służy do płynnej pracy sznurka w żaluzji poziomej. 

0,80 zł

Uchwyty, zaczepy metalowe do żaluzji poziomej twisty. Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do żaluzji. Produkty wykonane są z metalu, dlatego też uchwyty cechują się wysoką trwałością. Uchwyt pasuje pod rynnę o szerokości 25mm. Waga 0,023 kg

3,50 zł

Metalowy zaczepy typu twist do żaluzji poziomej. Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do żaluzji. Element wysokiej jakości, wykonany jest z metalowych elementów, co świadczy o wysokiej trwałości tych zaczepów. Uchwyt pasuje pod rynnę o szerokości 25mm. Waga 0,023 kg

4,50 zł
Obecnie brak na stanie

Patyk, pokrętło do żaluzji w kolorze białym Patyk wykonany z PCV długość 50cm. Na życzenie klienta, za dopłatą możemy zrobić patyk o dowolnej długości, maksymalnie 150 cm.

3,99 zł

Metalowo-plastikowe mocowanie przekręcane do żaluzji poziomej. Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu do żaluzji. Element wysokiej jakości, wykonany jest z metalowych i plastikowych elementów, co świadczy o wysokiej trwałości tych zaczepów. Uchwyt pasuje pod rynnę o szerokości 25 mm. Zdjęcie poglądowe. Waga 0,023 kg

3,49 zł
Obecnie brak na stanie

Płaski element mocujący żyłkę w żaluzji poziomej  Uchwyt służy do zamocowania żyłki u dołu listwy szklącej przy montażu żaluzji z prowadzeniem żyłkowym. Cena podana jest za dwie sztuki uchwytów. Element jest płaski wykonany z plastiku i prosty w montażu.

7,20 zł

Mechanizm do żaluzji poziomej kolor biały Mechanizm wykonany z elementów twardego plastiku w kolorze białym, twardego aluminium i stali. Mechanizm bardzo wytrzymały specjalnie wzmocniony przy miejscu gdzie wkłada się patyk do sterowania natężeniem słonecznym. 

8,00 zł

Bezbarwna zaślepka rynny górnej w żaluzji Zaślepka wykonana z dobrej jakości transparentnego PCV. Ze względu iż zaślepka jest bezbarwna, ma ona szerokie zastosowanie, ponieważ pasuje zarówno do żaluzji, gdzie rynny jest w kolorze białym oraz do żaluzji gdzie rynna jest w innym kolorze. Cena podana jest za jedną sztukę.

1,00 zł

Bezbarwny korek do żaluzji Korek, zatyczka rynny dolnej w żaluzji poziomej służy do mocowania drabinki w rynnie. Korek wykonany z wysokiej jakości materiałów, a konkretnie wytrzymałego, lecz miękkiego plastiku. Cena podana jest za jedną sztukę korka.

0,50 zł

Biały korek do żaluzji Korek, zatyczka rynny dolnej w żaluzji poziomej jest niezbędnym elementem każdej żaluzji, odpowiada za mocowanie drabinki w rynnie dolnej. Korek wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego, lecz miękkiego plastiku w kolorze białym. Cena podana jest za jedną sztukę korka.

0,25 zł 0,50 zł

Zaczepy, mocowania do rynny górnej żaluzji bezbarwne. Cena podana jest za 4 sztuki uchwytów do żaluzji. Jeden produkt, a posiada wiele nazw zaczepy górne wykonane są z wysokiej jakości materiału elastycznego PCV. Waga 0,013 kg

4,29 zł
Obecnie brak na stanie

Homonto, mocujące drabinkę z lametką w żaluzji Homonto w kolorze bezbarwnym, pasujące do każdego rodzaju żaluzji poziomej aluminiowej. Homonto wykonane jest z giętkiego, lecz trwałego plastiku. Cena podana jest za jedną sztukę homontka. 

0,50 zł

Bezbarwny uchwyt mocujący rynnę dolną żaluzji Uchwyt do żaluzji wykonany z trwałego, lecz elastycznego plastiku w kolorze bezbarwnym. Uchwyt mocuje rynnę dolną przy szybie, dzięki czemu nie ma problemu ze stukaniem żaluzji o szybę. Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu. 

0,59 zł
Obecnie brak na stanie

Bezbarwna zaślepka rynny dolnej z bolcem Zaślepka rynny dolnej wykonana z twardego plastiku, służy do maskowania rynny dolnej w żaluzji poziomej. Zaślepka pasuje do każdego koloru rynny dolnej, dzięki temu że jest bezbarwna. Cena podana jest za 10 sztuk zaślepek.

8,00 zł
Obecnie brak na stanie

Uchwyt, zaczep kątowy pod żyłkę w żaluzji poziomej Uchwyt służy do zamocowania żyłki u dołu listwy szklącej przy montażu żaluzji z prowadzeniem żyłkowym. Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu. Element jest płaski wykonany z plastiku i prosty w montażu.

2,50 zł

Stalowy uchwyt do żaluzji aluminiowej Uchwyt wykonany z dość grubej stali. Uchwyt przeznaczony jest do mocowania rynny górnej żaluzji poziomej w listwie szklącej, bądź ramie okiennej. Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu.

1,59 zł

Bezinwazyjne uchwyty do żaluzji poziomej Bezinwazyjne białe uchwyty do żaluzji aluminiowej. Jeżeli nie chcesz wiercić w swoich oknach możesz użyć bezinwazyjnych uchwytów do żaluzji. Cena podana jest za jedną sztukę uchwytu.

7,90 zł

Bezbarwna żyłka do rolet i żaluzji Żyłka w kolorze bezbarwnym, cena podana jest za jeden metr bieżący żyłki. Żyłka z wszechstronnym zastosowaniem, może być użyta do rozwieszania prania oraz innych czynności. Żyłka jest wytrzymała na obciążenia i łatwa w zaplątywaniu.

0,70 zł

Bezbarwny i biały haczyk do pokrętła w żaluzji poziomej Cena podana jest za jedną sztukę haczyka do patyka w żaluzji. Haczyk jest w kolorze bezbarwnym oraz białym. W wiadomości do zamówienia należy podać kolor haczyka w inny razie zostanie wysłany losowo.

0,99 zł

Zakończenie sznurka w żaluzji w kolorze białym Cena podana jest za jedną sztukę zakończenia sznurka w żaluzji. Dzwonek do żaluzji wykonany jest z elastycznego PCV, montowany na końcu sznurka, ułatwia podnoszenie żaluzji i pełni funkcję ozdobną.

0,79 zł

Zatyczka dolna patyka do żaluzji Zatyczka służy do zaślepiania końcówki patyka w żaluzji poziomej. Zaślepka dostępna w kolorze białym i bezbarwnym, należy w wiadomości napisać preferowany kolor inaczej zostanie wysłana zatyczka w kolorze białym. Cena podana jest za jedną sztukę zaślepki.

0,99 zł

Rynna dolna żaluzji aluminiowej Rynna dolna do żaluzji aluminiowej w kolorze białym. Cena rynny podana jest za 1mb długości. W przypadku rynny o długości powyżej 1,5m wysyłanej w jednym kawałku cena przesyłki ustalana indywidualnie. Na życzenie klienta bezpłatnie wycinamy otwory pod korki w rynnie. Szerokość rynny: 24mm. Wysokość rynny: 5mm

4,99 zł

Rynna górna żaluzji aluminiowej w kolorze białym Rynna górna żaluzji aluminiowej o wymiarach: Szerokość rynny: 25mm, wysokość rynny: 19 mm. Rynna sprzedawana na metry bieżące. Cena podana za jeden metr bieżący rynny (wysyłamy w odcinkach jedno metrowych), na życzenie klienta wycinamy otwory w rynnie.

5,99 zł

Drut stalowy do żaluzji aluminiowej Drut stalowy odpowiada za sterowanie kątem nachylenia żaluzji. Cena podana za 1 mb druta do żaluzji.

2,49 zł

Opinie (0)

góra