Sprężyna do moskitier drzwiowych

Sprężyna do moskitiery drzwiowej wykonana z metalu.

Cena podana jest za jedną sztukę sprężyny. Dzięki sprężynie możliwe jest samozamykanie się drzwi moskitierowych.

2,39 zł

Sprężyna moskitierowa, stosowana do zawiasów drzwiowych w moskitierze. Przeznaczeniem sprężyny jest auto-domknięcie drzwi moskitierowych po ich swobodnym otwarciu. Jest to bardzo ważny element każdych drzwi moskitierowych, ponieważ posiadając sprężynę nie musimy się martwić o domykanie drzwi po wyjściu na taras czy wejściu do domu w okresie letnim, kiedy insekty najbardziej dokuczają. Niewątpliwie ułatwia ona życie zwłaszcza gdy mamy zajęte obie ręce.

Sprężyna w okresie letnim jest dosyć mocno eksploatowana, dlatego też zdarz się że sprężyny pękają, wtedy należy je wymienić. 

Zastanawiasz się w jaki sposób wymienić sprężynę w zawiasie moskitiery drzwiowej?

Prezentujemy instrukcję krok po kroku:

Wymiana sprężynki w moskitierze drzwiowej.


1. Na początku należy wyjąć trzpień od góry zawiasu podważając go płaskim śrubokrętem. Najłatwiej jest dokonać wymiany sprężyny w drzwiach moskitierowych robiąc to pojedynczo, a nie wszystkie na raz.


2. Wyjmujemy uszkodzoną sprężynę i wkładamy nową. Jednocześnie drugą ręką wsuwamy trzpień blokujący od góry. 

Sprawdź także:

Zawiasy do moskitier, Magnesy do moskitier


Główne miasta do których wysyłamy nasze produkty:

• Białystok, • Bydgoszcz, • Gdańsk,• Katowice, • Kraków, • Łódź, • Olsztyn, • Poznań, • Rzeszów, • Szczecin• Warszawa, • Wrocław• Zielona Góra.

Ocena 
2019-04-06

Sprężyna do zawiasu moskitiery balkonowej

Produkt zgodny z opisem, po przeczytaniu instrukcji montazu bez problemu udało mi sie samodzielnie wymienić sprężyne w moskitierze.

  Ocena 
  2018-05-30

  Dobra sprężyna do zawiasu

  Polecam sprężynę do zawiasu z samozamykaczem, stosowaną w moskitierach drzwiowych. Sprężyna służy już kilka lat i spełnia swoją funkcję.

   Ocena 
   2017-09-12

   Sprężyna do drzwi

   Produkt nie wielkich gabarytów, wykonany prawdopodobnie z metalu, ciężko jest go wygiąć. Myślę, że będzie się dobrze sprawował przez lata. Błyskawiczna wysyłka i miła obsługa, polecam!

    Ocena 
    2017-07-15

    Sprężyna do moskitiery

    Super, że można kupić taki niewielki produkt na sztuki i wysyłka kosztuje jedynie 7.90 zł. Polecam gorąca ten produkt!

     Ocena 
     2017-05-23

     Dobry produkt

     Są to sprężyny dobrej jakości. W mojej moskitierze drzwiowej wytrzymały 5 lat i dalej dobrze się sprawują. Sprężyna jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ odpowiada za samozamykanie.

      Napisz swoją opinię!

      Napisz recenzję

      Sprężyna do moskitier drzwiowych

      Sprężyna do moskitier drzwiowych

      Sprężyna do moskitiery drzwiowej wykonana z metalu.

      Cena podana jest za jedną sztukę sprężyny. Dzięki sprężynie możliwe jest samozamykanie się drzwi moskitierowych.

      Nasze produkty wysyłamy do każdego miejsca w Polsce, pod dowolny adres, przygotowaliśmy jednak spis miastz podziałem na województwa do których najczęściej wysyłamy nasze produkty.

      Miasta wojewódzkie:


      • Białystok
        
      • Bydgoszcz  • Gdańsk  • Katowice  • Kraków  • Łódź  • Olsztyn  • Poznań  • Rzeszów  • Szczecin  • Warszawa  • Wrocław  • Zielona Góra • Kielce  • Opole

      Ceny i opcje dostawy dostępne w sklepie domero.pl

      W naszym sklepie dostępne są sposoby dostawy:
      List ekonomiczny polecony7.99 zł
      Poczta Polska Priorytet 12 zł
      Poczta Polska do 1 kg12,50 zł
      Poczta Polska do 2 kg14,90 zł
      Przesyłka Pocztowa19 zł
      Przesyłka pocztowa dłużycowa25 zł
      Przesyłka płatna za pobraniem20 zł
      Przy wyborze przesyłki płatnej za pobraniem, należy potwierdzić zamówienie telefonicznie. Bez potwierdzenia telefonicznego zamówienia nie będą wysyłane.

      Przesyłka zależna jest od wagi i rozmiarów zamówienia
      . Opcje przeysłki dostępne są przy składaniu zamówienia i wyliczane na podstawie zakupionych produktów. 

      W okresie od maja do sierpnia czas realizacji zamówienia może uledz wydłużeniu.

      Produkty Powiązane

      Kątownik do moskitiery okiennej w kolorze białym. Cena podana jest za jedną sztukę kątownika. Element wysokiej jakości, wykonany jest z twardego PCV, co świadczy o wysokiej trwałości tych kątowników. Kątownik posiada wymiary : szerokość kwadratu kątowego 3 cm, długość trzpienia 3,8 cm, szerokość trzpienia 1,7 cm.

      0,80 zł

      Siatka na metry do moskitiery okiennej w kolorze czarnym. Cena podana jest za siatkę o wymiarach 150 cm na 100 cm. Siatka bardzo trwała odporna na naprężenia oraz warunki atmosferyczne. Siatka wysyłana jest w formie złożonej, jeżeli ma być nawinięta na rurkę cena wysyłki jak za kuriera.

      18,99 zł

      Zawias do moskitiery drzwiowej wykonany z plastiku w kolorze brązowym. Cena podana jest za jedną sztukę zawiasu. Zawias posiada funkcje samo zamykania, kiedy dokupi się sprężynkę. Dodatkowo aby drzwi się szczelnie domykały należy dokupić magnes.

      7,79 zł
      Obecnie brak na stanie

      Zawias do moskitiery drzwiowej wykonany z plastiku w kolorze venge. Cena podana jest za jedną sztukę zawiasu. Zawias posiada funkcje samo zamykania, kiedy dokupi się sprężynkę. Dodatkowo aby drzwi się szczelnie domykały należy dokupić magnes.

      7,79 zł

      Zawias do moskitiery drzwiowej wykonany z metalu w kolorze antracyt. Cena podana jest za jedną sztukę zawiasu. Zawias posiada funkcje samo zamykania, kiedy dokupi się sprężynkę. Dodatkowo aby drzwi się szczelnie domykały należy dokupić magnes.

      19,90 zł

      Zawias do moskitiery drzwiowej wykonany z metalu w kolorze brązowym. Cena podana jest za jedną sztukę zawiasu. Zawias posiada funkcje samo zamykania, kiedy dokupi się sprężynkę. Dodatkowo aby drzwi się szczelnie domykały należy dokupić magnes.

      19,99 zł

      Klamka do moskitiery drzwiowej kolor biały wykonana z metalu. Cena podana jest za jedną sztukę klamki. Wymiary ok. dł. 7cm, wys. 2cm, szer. 1cm

      7,90 zł

      Klamka do moskitiery drzwiowej wykonana z metalu w kolorze brązowym. Cena podana jest za jedną sztukę klamki. Wymiary ok. dł. 7cm, wys. 2cm, szer.1cm  Klamka odpowiada za płynne i komfortowe otwierania i zamykanie drzwi moskitierowych. Klamka może być stosowana do różnych drzwi występujących na zewnątrz.

      7,90 zł

      Szczotka do moskitiery drzwiowej w kolorze czarnym. Cena podana jest za jeden metr bieżący szczotki.  Wymiary:Szerokość podstawy: 0,5 cm Długość włosa 1 cm

      2,29 zł

      Magnes venge do moskitiery drzwiowej wykonany z plastiku. Cena podana jest za jedną sztukę Magnesu. Magnes służy do szczelnego domykania drzwi moskitierowych. Magnes wykonany jest z trwałych elementów, metalowe blaszki obudowane eleganckim plastikiem dostępnym w różnych kolorach. Magnes odporny jest na warunki atmosferyczne, może być stosowany na zewnątrz.

      6,90 zł

      Zawias biały do moskitiery drzwiowej wytworzony z plastiku. Cena podana jest za jedną sztukę zawiasu. Zawias posiada funkcje samo zamykania, kiedy dokupi się sprężynkę. Dodatkowo aby drzwi się szczelnie domykały należy dokupić magnes.

      7,79 zł

      Zawias do moskitiery drzwiowej wykonany z plastiku w kolorze antracyt. Cena podana jest za jedną sztukę zawiasu.Chcesz aby Twój zawias domykał się automatycznie? Wystarczy, że kupisz sprężynkę samozamykającą!  Dodatkowo aby drzwi się szczelnie domykały należy dokupić magnes.

      7,79 zł

      Zawias do moskitiery drzwiowej wykonany z plastiku w kolorze Złoty Dąb. Cena podana jest za jedną sztukę zawiasu. Zawias posiada funkcje samo zamykania, kiedy dokupi się sprężynkę. Dodatkowo aby drzwi się szczelnie domykały należy dokupić magnes.

      7,79 zł

      Zawias do moskitiery drzwiowej wykonany z plastiku w kolorze mahoń (odcień brązu). Cena podana jest za jedną sztukę zawiasu. Zawias posiada funkcje samo zamykania, kiedy dokupi się sprężynkę. Dodatkowo aby drzwi się szczelnie domykały należy dokupić magnes. Kolor mahoń (odcień brązu) jest rzadko spotykany, jednak posiadamy szeroką gamę kolorystyczną...

      7,79 zł

      Magnes biały do moskitiery drzwiowej wykonany z plastiku. Cena podana jest za jedną sztukę Magnesu. Magnes służy do szczelnego domykania drzwi moskitierowych.

      6,90 zł
      Obecnie brak na stanie

      Magnes brązowy do moskitiery drzwiowej wykonany z plastiku. Cena podana jest za jedną sztukę Magnesu. Magnes służy do szczelnego domykania drzwi moskitierowych.

      6,90 zł
      Obecnie brak na stanie

      Pazurki oborotwe, uchwyty, zaczepy w różnych rozmiarach  Pazurki obrotowe do moskitier okiennych. W ofercie posiadamy pazurki obrotowe o rozmiarach 9 mm, 12 mm, 15 mm, 18 mm,  20 mm, 25mm. W wiadomości należy podać rozmiar pazurka, w innym wypadku zostanie wysłany losowo. Cena podana jest za jedną sztukę pazurka, z wkrętem i podkładką.

      0,99 zł

      Magnes w kolorze Złoty Dąb do moskitiery drzwiowej wykonany z plastiku. Cena podana jest za jedną sztukę Magnesu. Magnes służy do szczelnego domykania drzwi moskitierowych. Magnes wykonany jest z trwałych elementów, metalowe blaszki obudowane eleganckim plastikiem dostępnym w różnych kolorach. Magnes odporny jest na warunki atmosferyczne, przeznaczony do...

      6,90 zł

      Magnes w kolorze antracyt do moskitiery drzwiowej wykonany z plastiku i metalu. Cena podana jest za jedną sztukę Magnesu. Magnes szczelnie domyka drzwi moskitiery. Magnes wykonany jest z trwałych elementów, metalowe blaszki obudowane eleganckim plastikiem dostępnym w różnych kolorach. Produkt wysokiej jakości odporny na warunki atmosferyczne, przeznaczony...

      6,90 zł

      Profil aluminiowy do moskitiery okiennej biały Profil do samodzielnego montażu moskitiery okiennej w kolorze białym. Profil o łącznej szerokości 3 cm. 2 cm jest to szerokość, w którą wchodzi narożnik, natomiast 1 cm to szerokość płetwy. Płetwa pełni funkcje doszczelniająca całą ramkę oraz umożliwia montaż na uchwytach. 

      3,99 zł

      Profil do moskitiery okiennej kolor drewnopodobny orzech  Profil do samodzielnego montażu moskitiery okiennej w kolorze białym. Łączna szerokość profilu to 3 cm. 2 cm jest to szerokość, w którą wchodzi narożnik, natomiast 1 cm to szerokość płetwy. Płetwa pełni funkcje doszczelniająca całą ramkę oraz umożliwia montaż na uchwytach. 

      4,99 zł

      Profil aluminiowy do moskitiery okiennej kolor Złoty Dąb Łączna szerokość profilu to 3 cm. 2 cm jest to szerokość, w którą wchodzi narożnik, natomiast 1 cm to szerokość płetwy. Płetwa pełni funkcje doszczelniająca całą ramkę oraz umożliwia montaż na uchwytach. 

      4,99 zł

      Klamka do drzwi moskitierowych  Klamka przeznaczona jest do płynnego i wygodnego otwierania drzwi moskitierowych. Ze względu na niewielkie gabaryty ok. długość 11cm, wys. 2,8, szer. 1,5cm, może być stosowana w wielu innych miejscach. Produkt może służyć jako klamka do mebli.

      8,99 zł

      Wkręty do montażu zawiasów i magnesów moskitiery. Wkręty do żaluzji 3 x 12. Cena podana jest za 10 sztuk wkrętów. Wkręty wykonane ze stopu metali. Służą do montażu zawiasów do moskitier dzrwiowych. Mogą zostać także wykorzystane do montażu magnesów.

      0,99 zł

      Metalowy zawias do moskitiery drzwiowej w kolorze białym. Cena podana jest za jedną sztukę zawiasu. Zawias posiada funkcje samo zamykania, kiedy dokupi się sprężynkę. Dodatkowo aby drzwi się szczelnie domykały należy dokupić magnes.

      19,99 zł

      Uszczelka do moskitiery drzwiowej kolor czarny i złoty dąb. Cena podana jest za jeden metr bieżący uszczelki. Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych czarnym i złoty dąb. W wiadomości do zamówienia należy podać preferowany kolor uszczelki w innym wypadku zostanie wysłana losowa. Uszczelka jest dosyć szeroka, wymiary uszczelki to: Wysokość: 5,5 mm...

      1,39 zł

      Uszczelka do moskitiery biała Cena podana jest za jeden metr bieżący uszczelki. Uszczelka w kolorze białym idealna do moskitier o profilu ramy w białym kolorze. Wymiary uszczelki: Wysokość: 5,5 mm Szerokość: 5 mm

      1,39 zł

      Szara uszczelka szczotkowa do moskitiery  Cena szczotki podana za 1mb.  Wymiary:Szerokość podstawy 0,5 cm Długość włosa 1,5 cm

      2,49 zł

      Profil do moskitiery drzwiowej w kolorze białym Wysokiej jakości profil do moskitiery drzwiowej wykonany z aluminium, w kolorze białym. Profil przeznaczony do samodzielnego montażu drzwi moskitierowych.

      16,99 zł

      Profil do moskitier na drzwi balkonowe kolor Złoty Dąb Profil wykonany z wysokiej jakości aluminium, od polskiego producenta. Profil do drzwi moskitiery tarasowej przeznaczony do samodzielnego montażu.

      17,99 zł

      góra