Lista produktów producenta Aluprof

Firma Aluprof S.A. jest jednym z czołowych producentów stolarki aluminiowej w Europie. Aluprof jest polską firma notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych jako grupa Kęty S.A. Obecnie firma Aluprof realizuje największe w Polsce inwestycje takie jak: Stadiony, Business Parki, Apartamentowce. Firma największe zakłady produkcyjne posiada w Opolu, Bielsku Białej, Złotowie, Goleszowie. Spółka posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. Polska firma odniosła wielki sukces wychodząc ze swoja ofertę na rynki zagraniczne. 

Filmik z Gali Obiekty roku w systemach Aluprof 2016 

Zakład w Opolu, jak wygląda praca w Opolskim zakładzie:

na stronie

Sznurek do rolety zewnętrznej Cena podana jest za 1 mb sznurka. Sznurek odpowiada za podnoszenie i opuszczanie rolety zewnętrznej w przypadku sterowania ręcznego. Sznurek o średnicy 4,2 mm.

3 Recenzja (e)
1,00 zł

Wieszak do pancerza rolety zewnętrznej PA 39/37 Cena podana jest za jedną sztukę wieszaka. Wieszak służy do połączenia pancerza z rurą nawojową w rolecie zewnętrznej. Wieszak pasuje do pancerza wysokości 39 mm. Wieszak wykonany jest z plastikowej zasuwy oraz stalowego haczyka. Konstrukcja wieszaka jest lekka i trwała. Metalowe zakończenie zapobiega...

4 Recenzja (e)
3,50 zł

Obsadka na rurę 60, zakończenie rury  Obsadka na rurę nawojową 60. Obsadka pełni bardzo ważną funkcje w każdej rolecie zewnętrznej. Obsadka umożliwia montaż rury w skrzynce. Dodatkowo obsadka jest miejscem, w którym mocuje się łożysko. 

1 Recenzja (e)
9,00 zł

Boczki do skrzynki rolety zewnętrznej 205 mm Białe. Cena podana jest za komplet boczków do skrzynki rolety zewnętrznej o wysokości 20,5 cm. Boczki są w kolorze białym wykonane w całości z aluminium. 

1 Recenzja (e)
59,92 zł

Boczna zaślepka pancerza pod rygle PA 52 Cena podana jest za jedną sztukę zaślepki przystosowanej pod system ryglujący. Zaślepka pasuje do pancerza o wysokości 52mm. 

0 Recenzja (e)
1,69 zł

Zatyczka profilu PA 39 pod rygle do rolety zewnętrznej  Zatyczka służy do zaślepiania profilu w rolecie zewnętrznej. Ten rodzaj zatyczki znajdzie swoje zastosowanie w przypadku rolety z ryglami. Zatyczka posiada specjalne nacięcia na stalową linkę pod rygle. Cena podana jest za jedną sztukę zaślepki.

0 Recenzja (e)
0,99 zł

Zatyczka prowadnic brązowa w rolecie zewnętrznej Zatyczka służy do maskowania otworów w prowadnicach powstałych w skutek wiercenia dziur w celu przymocowania prowadnic do ramy okiennej bądź do muru. Cena podana jest za jedną sztukę zatyczki.  Zatyczka zaślepiająca otwór o średnicy 10mm.

1 Recenzja (e)
0,70 zł

Zatyczka do prowadnicy rolety zewnętrznej złoty dąb i kremowy  Zatyczka pod otwory na wkręty w prowadnicach rolety zewnętrznej. Cena podana jest za jedną sztukę zatyczki w kolorze kremowym lub złoty dąb.

1 Recenzja (e)
0,80 zł

Zatyczka, zakończenie profilu 39 Zakończenie profilu pancerza o wysokości 39 mm. Zatyczka profilu jest ważnym elementem, częścią każdej rolety zewnętrznej. Zatyczka służy do blokowania listków pancerza w taki sposób aby nie przesuwały się na boki. 

4 Recenzja (e)
0,70 zł

Zatyczka prowadnic biała w rolecie zewnętrznej Zatyczka służy do maskowania otworów w prowadnicach powstałych w skutek wiercenia dziur w celu przymocowania prowadnic do ramy okiennej bądź do muru. Cena podana jest za jedną sztukę zatyczki. Zatyczka do otworu o średnicy 10mm.

2 Recenzja (e)
0,70 zł

Zatyczka prowadnic szary antracyt w rolecie zewnętrznej Zatyczka służy do maskowania otworów w prowadnicach powstałych w skutek wiercenia dziur w celu przymocowania prowadnic do ramy okiennej bądź do muru. Zatyczka o średnicy 10 mm.

1 Recenzja (e)
0,80 zł

Biały korbowy zwijacz do rolety zewnętrznej Zwijacz wykonana jest z elementów metalowych oraz plastikowych. Zwijacz przeznaczony do podnoszenia rolet zewnętrznych o dużych gabarytach. Zwijacz do pancerza o masie 30 kg. W skład zestawu wchodzą 4 sztuki kołków rozporowych (fi 6)i 4 zaślepki na wkręty.

1 Recenzja (e)
59,00 zł

Łożysko do rolet zewnętrznych Łożysko jest ważną częścią w każdej rolecie zewnętrznej. Łożysko odpowiada za płynna pracę wału roletowego innymi słowy łożysko odpowiada za płynne podnoszenie i opuszczanie pancerza. Średnica zewnętrzna łożyska to 28 mm.

3 Recenzja (e)
2,95 zł

góra