Oddział Łódź

W województwie Łódzkim prowadzimy sprzedaż wysyłkową.

Przedsiębiorstwo MiD Grażyna i Piotr Majcher sp. j.
ul. Lucyny Herc 48
20-328 Lublin

tel.: 509 367 823 , 81 744 56 44
e-mail: mid@rubikon.plOddziały:

Białystok
Bydgoszcz
Gdańsk
Katowice
Kraków
Łódź
Olsztyn
Poznań
Rzeszów
Szczecin
Warszawa
Wrocław
Zielona Góra
Kielce
Opole

Powrót do formularza kontaktowego


Łódź miasto wojewódzkie na prawach powiatu zlokalizowane w centralnej Polsce. Łódź jest największym miastem w województwie Łódzkim, o liczbie ludności blisko 700 tyś. mieszkańców i powierzchni prawie 300 km2. Łódź w podziale administracyjnym nie posiada dzielnic, jednak ze względów organizacyjnych miasto zostało podzielone na rejony: Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście, Widzew.
Łódź zasłynęła z przemysłu włókienniczego, który to stworzył potęgę miasta. Obecnie branża włókiennicza ma coraz mniejsze znaczenie. W planach miasta jest przyciąganie firm związanych z finansami, logistyką i sprzętem AGD czemu ma służyć zmieniająca się infrastruktura, powstające biurowce. Ze względu na umiejscowienie miasta w centralnej części Polski w obrębie miasta powstają
centra logistyczne. W Łodzi powstały hale produkcyjne producentów AGD takich jak Indesit, Bosch, Siemens, czy Gillette (największa fabryka na świecie). W pobliżu miasta jest ważny dla Polski węzeł komunikacyjny, gdzie łączą się dwie Autostrady, Autostrada A2 i Autostrada A1, a także w pobliżu miasta przebiega droga ekspresowa s8.

Piotrków Trybunalski

Pabianice

Tomaszów Mazowiecki

Bełchatów

Zgierz

Skierniewice

Radomsko

Kutno

Zduńska Wola

Sieradz

Łowicz