Domero.pl w  Zielona Góra

Na terenie Zielonej Góry prowadzimy sprzedaż wysyłkową. 

Przedsiębiorstwo MiD Grażyna i Piotr Majcher sp. j. 

ING Bank Śląski  
94 1050 1953 1000 0023 1628 6117

tel.: 509 367 823
e-mail: mid@rubikon.pl

mid.info.pl

Oddziały:


Oddziały:

Białystok
Bydgoszcz
Gdańsk
Katowice
Kraków
Łódź
Olsztyn
Poznań
Rzeszów
Szczecin
Warszawa
Wrocław
Zielona Góra
Kielce
Opole

Powrót do formularza kontaktowego

Zielona Góra miasto na prawach powiatu zlokalizowane w zachodniej części Polski. Miasto wojewódzkie znajdujące się w województwie Lubuskim, o łącznej powierzchni prawie 280km2 i liczbie ludności ponad 138 tyś mieszkańców. Miasto leży na terenie Wału Zielono Górskiego, obszar charakteryzuje się gęstym zalesieniem, całe województwo Lubelskie charakteryzuje duża ilość lasów. Gospodarka miasta oparta jest na przemyśle IT
obecne są takie firmy jak ADB Global, czy producent systemów nawigacyjnych GPS Hertz System. Przez teren miasta przebiega 6 szlaków pieszych: szlak Mała i duża Pętla Zielonogórska, mała pętla oznaczona jest kolorem zielonym, natomiast duża kolorem niebieskim. Szlak czerwony wojewódzki, który łączy ze sobą Świdnicę i Milsk, szlak żółty spacerowy (o długości 4km) i starej Kolejki (prowadzący Szprotawy).
Jako że Zielona Góra słynie z produkcji alkoholi, a głównie wina, po całym mieście porozstawiane są figurki Bachuski, przedstawiające dzieci Bachusa. Figurki mają za zadanie promować tradycje winiarskie Zielonej Góry.

Gorzów Wielkopolski

Nowa Sól

Żary

Żagań

Świebodzin