Domero.pl Warszawa 

W Warszawie i całym województwie mazowieckim prowadzimy sprzedaż wysyłkową. 

tel.: 509 367 823
e-mail: mid@rubikon.plOddziały:

Białystok
Bydgoszcz
Gdańsk
Katowice
Kraków
Łódź
Olsztyn
Poznań
Rzeszów
Szczecin
Warszawa
Wrocław
Zielona Góra
Kielce
Opole

>

Powrót do formularza kontaktowego

Największy sklep z czesciami do rolet i żaluzji w Warszawie

Warszawa to miasto stołeczne będące stolicą Polski oraz stolicą województwa mazowieckiego. Warszawa jest największym miastem w Polsce pod względem liczby ludności i powierzchni. Warszawa liczy prawie 2 mln mieszkańców, natomiast osób przebywających okresowo w mieście jest o wiele więcej.
Ciekawy jest fakty iż jest to jedyne polskie miasto, gdzie ustrój określa odrębna ustawa (gmina miejska, mającą status miasta na prawach powiatu, w którego skład wchodzi  18 jednostek pomocniczych – dzielnic Warszawy).
Warszawa jest miastem w którym zlokalizowane są centra i oddziały międzynarodowych korporacji i banków. Ponadto w mieści można znaleźć wiele miejsc klimatycznych restauracji, kawiarni. W mieście znajduje się ponad 370 tysięcy podmiotów gospodarczych, gdzie prace znajduje ponad 860 tyś osób.
Architektura miast powoli zaczyna przypominać zachodnie "City", gdzie znaleźć można wiele biurowców. Powstaje coraz więcej apartamentów i nowoczesnych osiedli, które posiadają ochronę i dodatkowe systemy zabezpieczeń takie jak kamery, rolety zewnętrzne. Warszawa posiada dwie linie metra, jedna z nich przechodzi pod rzeką Wisłą.

Radom

Płock

Siedlce

Pruszków

Legionowo

Ostrołęka

Piaseczno

Otwock

Ciechanów